سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 732
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پایگاه اینترنتی رهبر انقلاب؛ پربازدیدترین در خاورمیانه
Print This Post
به گزارش شبكه تلویزیونی 'N-tv' آلمان به نقل از موسسه 'پروفیل گروپ'، پایگاه اینترنتی رهبر معظم انقلاب اسلامی، محبوب ترین و پربیننده ترین پایگاه اینترنتی در بین سیاستمداران در خاورمیانه ...

به گزارش شبکه تلویزیونی ‘N-tv’ آلمان به نقل از موسسه ‘پروفیل گروپ’، پایگاه اینترنتی رهبر معظم انقلاب اسلامی، محبوب ترین و پربیننده ترین پایگاه اینترنتی در بین سیاستمداران در خاورمیانه است.

به گزارش ایرنا، تارنمای این شبکه تلویزیونی براساس تحقیقات و با اتکاء به داده‌های پایگاه جستجوگر گوگل Google در فلسطین اشغالی افزود: پایگاه اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران به عنوان تارنمایی نمونه یاد شده که حاوی مطالب و گزارش‏هایی با کیفیت بالا است. 

شبکه خبری ان ت فاو(N-TV ) آلمان در ادامه این گزارش آورده است: بررسی‌ های این موسسه مویّد این واقعیت است که تارنمای آیت الله خامنه‌ای به گونه ای پیشرو در درج مطالب، اخبار و گزارش‏ها عمل می‏کند و روزانه علاقمندان متعددی از سراسر جهان را به خود جلب می‏کند.

این شبکه خبری افزود: این درحالی است که کمتر کسی در جهان به خواندن مطالب تارنماهای دیگر سیاستمداران از جمله اروپایی از خود علاقه نشان می‌دهند.

در این میان سایت اینترنتی ‘ آنگلا مرکل’ صدراعظم آلمان در پایین ‌ترین درجه استقبال قرار گرفته است.

شبکه خبریN-TV در ادامه می افزاید، از علل اصلی موفقیت و محبوبیت پایگاه اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران تنوع زبانی و دیگری بالا بودن کیفی مطالب مندرج درآن است.

تحقیقات و بررسی‌های موسسه’پروفیل گروگپ'(Profile Group)برگرفته ازتعداد مراجعه کنندگان به پایگاههای اینترنتی سیاستمداران جهان است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار