سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73258
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » تشدید اختلاف انتخاباتی اصلاح‌طلبان با دولت/ عارف: رأی‌ نیاوریم ریاست‌جمهوری روحانی یک‌دوره‌ای می‌شود
Print This Post

عارف که احتمالاً سرلیست اصلاح‌طلبان هم باشد، به خبرنگار اعتماد گفته که اگر اصول‌گرایان دوباره مجلس را بگیرند، این مقدمه‌ای برای یک دوره‌ای شدن دولت روحانی است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم ، با نزدیک شدن به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، تهدید و فشارهای اصلاح‌طلبان به دولت روحانی وارد فاز جدیدی شده و بعد از آنکه برخی اصلاح‌طلبان به‌صراحت شرط حمایت از روحانی در انتخابات 96 را حمایت وی از اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دانسته‌اند، محمدرضا عارف از شخصیت‌های اصلی جریان اصلاح‌طلب که احتمالاً سرلیست اصلاح‌طلبان هم باشد، به خبرنگار اعتماد گفته که اگر اصولگرایان دوباره مجلس را بگیرند، این مقدمه‌ای برای یک‌دوره‌ای شدن دولت روحانی است.

 

اظهارات عارف در حالی است که برخی اصلاح‌طلبان خواستار ورود جدی دولت در حمایت از آنها شده‌اند که تا این لحظه رئیس‌جمهور روحانی به درخواست آنها پاسخ مثبت نداده و حتی خبرسازی‌ای که به‌نقل از رئیس‌جمهور برای دریافت حکم حکومتی جهت تأیید صلاحیت فتنه‌گران مطرح شده بود نیز توسط خود اصلاح‌طلبان تکذیب شد.

برخی کارشناسان اصلاح‌طلب تهدید کرده‌اند که اگر روحانی به‌طور جدی از اصلاح‌طلبان حمایت نکند، حمایت اصلاح‌طلبان از او در سال 96 مقدور نخواهد بود.

 1. نویسنده دیدگاه: سید مجید
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۶

  به نظر ما این یک جنگ سیاسیست که آقای عارف دنبال اهداف خودش هست و خیلی خلاصه بگم ایشون می دونه در صورت اخذ رای و نماینده شدن نیز به حاشیه پرت میشه و لذا دنبال رییس مجلسی می گرده اما …….

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگی دلفان
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۵

   برادر مجید مثل اینکه خیلی زود باور هستی اولا که بین آقای عارف وروحانی هیچ مشکلی وجود نداره واین جمله آقای عارف فقط برای اهمیت موضوع ناعادلانه رد صلاحیت ها بوده ثانیا آقای روحانی مگه کم تلاش کرده که آقای عارف ازش ناراضی باشه ؟این حرفها فقط برای تفرقه است افول گراها بهتر فکری برای شکست 7اسفند خودشان بکنند

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۸

  حرفاش خیلی گنده است ما مردم به دکتر روحانی رأی دادیم نه آقای عارف

 3. نویسنده دیدگاه: مجید
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۲

  چرا حرفای دکتر عارف رو به سود خودتون تفسیر میکنید؟
  این حرف به معنای کار شکنی اصول گرایان در کارهای دولت روحانیه که الحمدالله تا اینجا هزاران بار شاهد اون بودیم. و در صورتی که باز مجلس دست اصول گرایان بیفته فقط بخاطر منافع جناحی حاضرن در کارهای دولت روحانی سنگاندازی کنن حتی به قیمت زیان دیدن ملت. امیدوارم با بینش در این انتخابات شرکت کنیم

 4. نویسنده دیدگاه: مجید
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۵

  امیداورم به آزادی بیان اعتقاد داشته باشید و خودتون که دولت روحانی رو به عدم آزادی بیان متهم میکنید مطلب من رو تایید کنید.
  امیدوارم حق رو حق بجانبانه تفسیر نکنید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار