سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73361
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تکذیب خبر «گریه سیدحسن خمینی»/ این خبر از ریشه دروغ است
Print This Post

«اینکه منبع این سایت چه بوده باید در جاى خود مورد بررسى قرار گیرد ولى لازم است در اینجا به اطلاع مردم شریف ایران برسانیم مضمون خود ساخته این خبر از ریشه دروغ است.»

سید حسن خمینی و آیت الله یزدی تکذیب خبر «گریه سیدحسن خمینی»/ این خبر از ریشه دروغ است

به گزارش سلام دلفان، خبری که روز گذشته درباره حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی منتشر شده بود، تکذیب شد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران نوشت:

««در پی ادعای یک سایت خبری و یک کانال تلگرامی در مورد جزییات دیدار یادگار گرامی امام راحل و آیت الله حاج شیخ محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری، یکی از نزدیکان بیت امام این مطلب را خلاف واقع و از ریشه دروغ دانست.

 

یکى از نزدیکان به بیت امام گفت: یکی از سایت های خبری که چند روز پیش خبر از تیر خلاص به یادگار و بیت امام داده بود، در خبرى کاملا دروغ از محتواى جلسه محرمانه ایت الله یزدى و یادگار امام خبر داد. این سایت در حالى از درخواست والتماس یادگار امام و سخنان حضرت آیت الله یزدى پرده برداشت، که هیچ کسى در آن جلسه حضور نداشته است.

 

وی افزود: اینکه منبع این سایت چه بوده باید در جاى خود مورد بررسى قرار گیرد ولى لازم است در اینجا به اطلاع مردم شریف ایران برسانیم مضمون خود ساخته این خبر از ریشه دروغ است و کم نیست دروغها و تهمتهائی که دراین ایام مدعیان دروغین و افراد و سایت هایی که به خاطر منافع و مطامع خود و ایجاد مانع بین مردم و صاحبان اصلی انقلاب و فرزندان معنوی و فکری اندیشه معمار بزرگ انقلاب علی الظاهر برای رضای خدا منتشر نموده اند.

 

این منبع نزدیک به بیت امام گفت: اگر لازم باشد و حضرت آیت الله یزدى مصلحت بدانند محتواى ان جلسه و آنچه پس از آن واقع شده مى تواند بسیارى از نقاط ابهام موجود در  پرونده بررسى صلاحیت علمى یادگار امام را بگشاید.

 

وی با اشاره به حفظ آرامش و وحدت وضرورت مشارکت حداکثری مردم درپای صندوق های اخذ رای، گفت: فعلا بنای کنارزدن پرده ها را نداریم وقطعا در فرصت مقتضی با مردم درمیان خواهیم گذاشت.»»/ جام نیوز

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار