سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73431
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵۲ نظر
خانه » اخبار برتر » نتایج تائید صلاحیت ها در لرستان اعلام شد+ اسامی
Print This Post

نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد و آرش میراسماعیلی در حوزه خرم آباد تائید صلاحیت شد و در دیگر شهرستان های دیگر تغییری ایجاد نشد؛در بروجرد، پلدختر، نوراباد و … هیچ کاندیدای دیگری تائید صلاحیت نشد و جوسازی های این روزهای تعدادی از کاندیدا که خبر از تائید صلاحیت خود می دادند. فقط بازی با احساسات هواداران خود و مردم بود.

در مجموعه 307 نفر در استان لرستان برای انتخابات مجلس ثبت نام کرند که قبل از بررسی صلاحیت ها 11 نفر انصراف داده و پرونده 296 نفر توسط هیئت های نظارت و اجرایی برسی شد و 172 نفر تائید صلاحیت گرفت؛ 4 کاندیدا دیگر نیز بعد از بررسی صلاحیت ها انصراف داده و 6 نفر نیز حوزه انتخاباتی خود را تغییر دادند.

با احتساب انصرافی ها و جابه جایی ها اکنون 167 کاندیدا در حوزه های انتخاباتی مختلف لرستان خود را برای رقابت آماده می کنند هرچند به طور قطعه تعداد بیشتری از کاندیدا انصراف می دهند.

تلگرام سلام دلفان

 1. پوریا می‌گه:

  همشهریای نورآبادی اتحاد و همبستگیتی یادتون نره برادری یادتون نره شمارو به خدا قسم میدم بد خودمون از خوب مردم بهتره اینو یادتون نره

 2. مریم می‌گه:

  تنهافرد لایق آقای چراغیان هستن,زنده باد استاد!

 3. mohsen می‌گه:

  یعنی می آخه؟!پس این حرفها..
  میمیریم اما نمیذاریم بعضیا رای بیارن..
  چه معنی داره بعضیا خودشونو زورکی میخوان نماینده کنن..

  • حاج حسین می‌گه:

   عزیزم، من هم مثل تو دارم دنبال آلپروزولام میگردم، آخه من هم کاندیدم رو گم کردم.
   اگه بدونی چه قول هایی به من داده بود:
   خودم فرماندار،
   داداشم بخشدار،
   اون یکی داداشم رئیس آموزش و پرورش،
   این یکی داداشم مدیر جهاد،
   دامادم رئیس دفتر خودش،
   عمو بزرگه رئیس کلانتری،
   عمو وسطی رئیس بازرگانی،
   عمو کوچیکه کارمند هلاال احمر،
   دایی هام هیچی، چون از دایی خوشم نمیاد.
   خواهر زاده عزیزم رئیس کمیته امداد،
   می خواست پدرم رو استاندار کنه من خودم قبول نکردم گفتم پدرم فقط باید وزیر نفت بشه. آخه اسمش بابکه، گفتم تا با شغلش سازگاری داشته باشه.
   راستی کاندید من کو؟
   یعنی دیگه نمیاد؟
   حالا من چکار کنم؟
   دیگه نمیشه پیش یه کاندید دیگه برم چون اونا هم قول اون پست ها رو به فامیلاشون دادن دیگه ظرفیتشون تکمیل شده.
   حالا من چکار کنم؟

 4. آرمان می‌گه:

  امان از نفوذ، چطور میشود صلاحیت شخصی توسط همه ارگانها حتی شوری نگهبان تأئید شود ،بعد از چند روز رد صلاحیت شوند؟ آقای نوربخش رد صلاحیت نشد بلکه نتوانستند صلاحیت ایشان را احراز کنند

 5. جواد محمدی می‌گه:

  لطفا اسامی رو منتشر کنین.

 6. کوروش می‌گه:

  اگه کسی تایید نشده پس چطور در خبر قبلی نوشتین که از لرستان چهل نفر تایید صلاحیت شده؟
  در ضمن هنوز فرمانداری اسامی رو پخش نکرده و فردا شب خبر از فرمانداری میاد.
  شما چرا به مردم دروغ میگین با دو نوع خبر دروغ

 7. نام شما... می‌گه:

  پس درود بر طاهری نیا دیگه به باند چپی رای نمیدهیم

 8. نام شما... می‌گه:

  اصلح فقط امین رضوانی.شرافتا ازلحاظ تدین ازشیخ محمدی هم بهتره.کارش درسته .قول دروغ ورویایی نمیده

 9. صمدنوراباد می‌گه:

  عشق است فقط عالی رستمیان

 10. میثم می‌گه:

  با سلام لطفا خوب متن خبر رو بخونید خط اخر خبر یه جمع و تفریق بزنید حساب کار دستتون میاد خبر اشکال داره

 11. دلفان می‌گه:

  با این حساب عالی نماینده است

 12. حسن می‌گه:

  خدا شاهده بدون هیچ تعصبی میگم از چراغیان لایق تر ندارن مث یه سری نیست اخلاق رو رعایت نکنه دروغگو نیست بگه 1میلیون شغل ایجاد کردم به سادگی مردم نمیخنده که براشون دروغ سر هم کنه حاضرنیست به هر قیمتی بره مجلس دیشب برای اولین بار جلسه پرسش وپاسخش بودم الحق والانصاف لیاقت آقای چراغیان است که بره مجلس

 13. نام شما... می‌گه:

  اگر احساسات را کنار بگذاریم به راحتی نمیتوان از کنار شایستگیهای جناب استاد چراغیان رد شد .همه با هم پیش بسوی استاد شجاع عرصه اخلاق وسیاست چراغیان .

 14. همشهری می‌گه:

  حالا دیگه به نتیجه رسیدم فقط آقای رستمیان عزیز

 15. Ali می‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان..
  دوستان عزيز لطفا به كسي رأي بديد كه اولا لايق باشه دوما دلفاني باشه سوما احتمال بردنش بيشتر باشه،و بنظر من استاد علي چراغيان ميتونه اين شخص باشه ،چون من به شخصه دانشجوي ايشان بودم وميشناسمشون كه آدمي هستن بسيار با ارزش و پيگير در امور رفع مشكلات شهرستان به اميد خدا .

 16. حسن محمدی می‌گه:

  فلاحی پیروزیت را پیشاپیش تبریک می گویم و این پیروزی یک فال نیک برای دلفان سرافراز است

 17. فاطمه می‌گه:

  چرا بعضی ها مردم رو بازی می دن شدن چوپان دروغگو اگه واقعا تایید بشن دیگه کسی باور نمی کنه………….در ضمن لطفا به کاندیداهایی که مقیم سلسله و دلفان نیستن رای ندید نماینده باید درد آشنا باشه و زندگی اش مثل مردم عادی باشه .پایتخت نشین هایی که وقتی لکی باهاشون حرف می زنه کلاس می زارن و فارسی جوابت می دن نماینده ما نیستن

 18. مهردادنوری می‌گه:

  با این شرایط پیشاپیش باید پیروزی اقای رستمیان رو تبریک گفت

 19. حاج حسین می‌گه:

  سلام،
  من در انتخابات مجلس نهم هم به همه ی کاندیداهای دلفانی هشدار دادم که مراقب ائتلاف بزرگ سلسله باشند اما همه خود را لایق جلوس بر صندلی سبز بهارستان می دانستند و صد البته خود را برنده قطعی عرصه انتخابات. اما زهی خیال باطل، که الشتری ها، هوشمندانه و مدبرانه تا دقیقه ۹۰، ائتلاف و اجماع را خیانت به خون شهدا و بی حرمتی به مردم می دانستند و بر مواضع خود مبنی بر ماندن تا آخر، پافشاری میکردند و با این حربه از پیش طراحی شده، دلفان و دلفانی را بر روی طناب انداخته و رگهای غیرت بی غیرتی و عاری از تعصب و فکر و تدبیر را به جوش می آوردند و همین که از ماندن قهرمانانه ی رقبای دلفانی مطمئن شدند همه و همه به نفع سلسله، به نفع الشتر و الشتری، به نفع آرمان های خود، و به نفع سوری انصراف دادند و در همان لحظه ی باشکوه انصراف، پیروزی سوری و یا بهتر بگویم پیروزی الشتر را جشن گرفتند و آن شد که می خواستند و آن کردند که در دلشان بود . . .
  هرچه بود گذشت،
  و چه بد گذشت.
  اما حقمان بود که از ماست که بر ماست…
  عجیب آن است که نه مردم دلفان و نه کاندیداهای آنها از این واقعه درس نگرفتند و شاید هم آن را یک اتفاق ساده پنداشتند.
  اکنون نیز هیچ کس را سودای خدمت به مردم دلفان نیست که اگر چنین بود همه خود را در حال گرفتن عکس سلفی از پشت تریبون مجلس نمی دیدند.
  عزیزان من،
  باز آش، همان آش و کاسه همان کاسه است. فقط تعداد الشتری ها برای خام کردن دلفانی ها، بیشتر شده است.
  من با شما اتمام حجت میکنم و به همه ی شما هشداری دوباره می دهم که ائتلاف بزرگ، یک پارچه و دوباره ی الشتر در راه و قطعی است.
  فریب نخورید. خود را به خاطر دلفان و استیلای حقوق از دست رفته اش فدا کنید. مطمئن باشید مردم میفهمند و می بینند.

  • مهدی می‌گه:

   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ داداش اینطور مواردی اتحاد میخواد که مردم قهرمان سلسله داریم شما نورآبادی ها ندارید هههههه به امید پیروزی الشتر

  • ک.ا می‌گه:

   اقای حاج حسین این مطلب شما تفرقه اندازی اشکار است بین الشتر و نوراباد فکر نکنم در چهار سال گذشته اقای سوری برا الشتر کاری کرده باشه اگه هم کاری کرده برای نوراباد بوده. اصلا کار نماینده در این دو شهرستان جابجا کردن چند مسئول بی سواد هستش. مردم سلسله و دلفان خیلی با هم رابطه حسنه ای دارند و بسیاریشون هم رابطه خویشاوندی دارند.
   بخاطر یه کاندیدای مجلس که برای به دست اوردن رای به هر حربه ای دست می زند رابطه برادری دو شهرستان رو خراب نکنیم . و دیگه گول حرفهای کاندیداها رو نخوریم.

 20. حاج حسین می‌گه:

  باز مدرسه ام دیر شد . . .

  حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. کامران می‌گه:

  سلام دوستان هم زبان وقت همتون بخیر ایشالا که همیشه موفق و سربلندباشید، ازتون خواهش میکنم به کسی رای بدین که لیاقت وصلاحیت رفتن به مجلس رو داشته باشه خواهشا بیاین از روی کینه یا طایفه گری والشتری یا نورابادی بودن با قضیه برخورد نکنیم واقع بین باشیم وروشنفکر، فدای همتون

 22. نام شما... می‌گه:

  ای نماینده که وگویی یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟خوردنیه؟؟؟؟؟ تو جیب جا میشه؟؟؟؟

 23. نام شما... می‌گه:

  با این حساب برد آقای فلاحی را به شما دوستان تبریک میگوئیم

 24. جواد محمدی می‌گه:

  بالاخره اقای نوربخش اومد یا ن .اگه اومده که هیچ وگرنه رای با حدداکثر اراء مال رستمی.

 25. هر کی می‌گه:

  والا حیف شد سید علی رد بشه . رای مال اون بود

 26. من می‌گه:

  با سلام
  جناب آقای حاج رضا رضایی پیروزی بزرگت و صاحب شدن کرسی سبز بهارستان را با تمام وجود تبریک میگم
  باشد که در آینده ای نه چندان دور نورآباد مرکز لرستان شود

 27. سلام به همگی
  بیاید واقع بین باشیم.حجت الاسلام دکتر علی نوریان فقط کاندید سلسله نیست.کاندید دلفان هم هست.اونایی که درموردلیقات صحبت میکنید بهتره دکتر نوریان روهم بشناسید.ایشون1دکتری حقوق وقضای اسلامی2قاضی محاکم عمومیوانقلاب تهران3جانشین اسبق دادسرای شهیدمقدس تهران)((ویژه امنیت))4عضوشورای فقهی مرکز تحقیقات علوم اسلامی مجلس شورای اسلامی 5عضو شورای راهبردی مطالعات منطقه ای مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام6مدرس حوزه و دانشگاه.هستن.حالا خدا وکیلی لیاقت هارو مقایسه کنید

 28. سید می‌گه:

  حالا که سیدنوربخش تایید نشده بهتره همه باهم هماهنگ شیم و از 1نامزد همشهری حمایت کنیم!خود سید بهتره اعلام موضع کنه تا مردم نرن سمت همونی که واسش پرونده سازی کرد!به نظرم حمایت از کسی مثل رضوانی یا فلاحی عاقلانه ترین تصمیمه البته شانس فلاحی برای برد کمتره!

 29. نام شما... می‌گه:

  من زاده سلسله و الان عضو هيات علمي در مركز استان، فقط متاسفم براي تعصب ها و كامنت هايي كه هيچ نقشي در توسعه و فقرزدايي شهرهاي الشتر و نورآباد ندارند. برادران دلفاني نمايندگي پيش كشتان، ما كه از سوري هيچ خيري نديديم، اين هم نتيجه ائتلاف. پس لطفا از اين حداقل ها بهترين را انتخاب كنيد. كمتر دنبال تعصب و صحبت هاي كه هيچ خير و عايدي براي اين حوزه ندارند باشيم. با دوستان دلفاني همكارم به مزاح مي گويم ما تا موقع انتخابات با هم دوستيم، موقع انتخابات افراد بدون برنامه و دانش مي ايند تعصب و بد خودمان از خوب ديگران بهتر است را راه مي اندازند و به مقصود خود كه رسيدند. به ريش ماها مي خندند و ما باز مي بينيم همان دوستي و رفاقت به خاطر يك فرد فرصت طلب بدون هيچ نتيجه اي آسيب ديده است. به اميد انتخاب صحيح و بدون تعصب برادران دلفاني.

 30. الماسی می‌گه:

  برادران عزیز وخواهران محترم شمارا به خدا ازروی لج ولج بازی وطایفه بازی وباند بازی وتعصب خشک رای ندهید توجه کنید که کاندیداها کدامشان باسواد تر وسر زبان دار تر هستند ودر ضمن به فکر حوزه انتخابیه خود نیز هستند به ان شخص رای بدهید من خودم به نظرم با توجه به سی دی که اقای مرادی بیرون داده ودر سالهای قبل با مقامات مملکت مصاحبه هایی داشته ومشکلات لرستان وبه خصوص دلفان را به طور جدی مطرح کرده است ایشان را باسواد تر وتواناتر ازسایرین میدانم چونکه کارش خبر نگاری بوده میتواند در مجلس صحبتهای خود را بیان کند نه مثل دوره های گذشته که بعضی از نماینده ها انقدر بیان نداشتند وقت خودشان را میدادند به نمایندگان دیگر شهرستانها یعنی در واقع حتی وقت قانونی خودشان را میفروختند ،،

 31. عشق دکتر می‌گه:

  سلام بعد از مرحوم کاظمی خوش شانس بودیم که به فرد لایق پیدا شد ولی قدر ندونستیم به نظرم دکتر کاظمی به فرو لایق که دور از کلک و فریب میخواست به مردم و شهر خدمت کنه ولی حیف شد دکتر دوست داریم شما لیاقت بیشتر از اینا رو داری نورآباد برا ادمای ….. ……دکتر دوستت داریم خداحافظ انشاالله سال بعد

 32. کریمی کیا می‌گه:

  برای احقاق حق حمید نظری را دریابید.نشانش گم است اما لیاقتش بر همه ی این نامزد ها میچربد.

 33. محمد می‌گه:

  ای مردم دلفان شما ضمیر پاکی دارید مواظب باشید گول فریبکاریهای اقای .. را نخورید بگردید داخل این همه کاندید ادم صادقی را گزینش کنید

 34. علی می‌گه:

  طبق نظراتی که همه دادید کاندیدای شما همه نماینده اند پس زحمت نکشید

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار