سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 735
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کسی که از قاچاقچیان حمایت کند خیانت کار است/ نیروی انتظامی با طرح “ضربتی”، قاچاقچیان ریز و درشت را دستگیر کند
Print This Post
امام جمعه دلفان: یکی از معضلات و مشکلات نورآباد مشکل مواد مخدر است... اگرکسی، خدای ناکرده از قاچاقچیان حمایت کند؛ خائن به ملت است... نیروی انتظامی با انجام طرح ضربتی، ...

امام جمعه دلفان: یکی از معضلات و مشکلات نورآباد مشکل مواد مخدر است… اگرکسی، خدای ناکرده از قاچاقچیان حمایت کند؛ خائن به ملت است… نیروی انتظامی با انجام طرح ضربتی، همه قاچاقچیان ریز و درشت را دستگیر کرده و تحویل قانون دهند…

به گزارش خبرنگار ما، “حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور” در خطبه های 18 آذر نماز جمعه این شهر با اشاره به مشکل و معظل مواد مخدر در نورآباد گفت : مصمم هستیم از طریق پیگیری مسئولین نیروی انتظامی در شهر و استان، از طریق دادگستری و نیز از طریق کارهای فرهنگی این معضل را کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه چرا باید نورآباد بشترین آمار زندانیان مواد مخدر را در بین شهرهای استان داشته باشد اظهار داشت : این در حالی است که نورآباد مردمی پاک، متدین، عاشق نظام و انقلاب دارد. وی اضافه کرد نورآباد از شهرهای مذهبی کشور است و 400 طلبه نورآبادی در سراسر کشور مشغول تحصیل و خدمت هستند.

خطیب جمعه دلفان در ادامه، از نیروی انتظامی درخواست کرد با انجام طرح ضربتی، همه قاچاقچیان ریز و درشت را دستگیر کرده و تحویل قانون دهد. وی همچنین از مردم نیز خواست اطلاعاتی که در این زمینه دارند را به نیروی انتظامی یا دفتر امام جمعه ارجاع دهند.

امام جمعه دلفان در ادامه با هشدار به کسانی که از قاچاقچیان حمایت می کنند خاطرنشان کرد : اگر کسی خدای ناکرده از قاچاقچیان حمایت کند؛ خائن به ملت است. وی افزود : مگر می شود کسی از قاچاقچی مواد مخدر که به نظام اسلامی ضربه وارد می سازد حمایت کند،این حمایت قابل قبول نیست.

حجت الاسلام صرفی پور در بخش دیگری از خطبه های نمازجمعه، از مردم شهر و روستاهای دلفان به خاطر باشکوه و منظم برگزار نمودن عزاداری سیدالشهدا(ع) تشکر و قدردانی کرد و آن را ستودنی عنوان کرد.

وی در ادامه خطبه ها به دستگیری هواپیمای فوق جاسوسی آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اشاره کرد و این اقدام را مافوق تصور دشمن دانست که وحشت استکبار را در پی داشته است. این بخش از سخنان وی با تکبیر نمازگزاران مواجه شد.

وی همچنین با اشاره به اقداماتی که آمریکا از طریق بحث تروریست و حقوق بشر و هسته ای علیه کشورمان انجام می دهند خاطرنشان کرد مردم ما نیز همانند امام حسین(ع) شعار هیهات من الذله را سر خواهند داد و چنانچه دشمنان تهدید بکنند، پاسخ آنها را خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار