سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7420
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جلیلی در مقابله با انحراف دولت نقش مهمی داشت / هر رای به جلیلی تیری در چشم دشمنان است
Print This Post
عضو ارشد جبهه پایداری در همایش حامیان جلیلی در دلفان عنوان کرد:

حجت الاسلام سقای بی ریا در همایش حامیان دکتر سعید جلیلی که در مسجد امام حسین(ع) شهرستان دلفان برگزارشد افزود: دکتر جلیلی در مقابله با انحراف دولت نقش مهمی داشت

به گزارش سلام دلفان، حجت السلام سقای بی ریا در این حامیان دکتر سعید جلیلی در شهرستان دلفان گفت: انحراف در دولت احمدی نژاد از همان اول  با طرح حضور زنان در ورزشگاه ها آغاز و و در ادامه با طرح مسئله کورش و مکتب ایرانی  ادامه یافت که ما در هیئت دولت در مقابل آنها ایستادیم
وی ازافزود:انچه ما دیدیم نفوذ مشایی و شیفتگی احمدی نژاد به او بود و البته نقش جلیلی در مقابله با انحراف دولت را پر رنگ دیدیم.
ایشان در ادامه افزود:امام حسین(ع)به همه ما درس داد که زیر بار ظلم نرویم و اگر ما امروز میخواهیم زندگی مطلوب امیر المومنین و سیدالشهدا (ع)را برای ملتمان با منطق قرآن ترسیم کنیم همین زندگی با عزت است نه زندگی با ذلت.

pic002
وی در ادامه گفت :راه چاره گرانی ،تورم و اشغال نرمش در مقابل دشمنان نیست بلکه ایستادگی و مقاومت است .
وی افزود:مقام معظم رهبری برخی از ملاک هارا جزء لوازم اولیه انتخاب مردم عنوان کردند که مهم ترین آنها عدم سازش و نرمش نداشتن در برابر دشمن است .
وی ادامه داد: نباید برای نان و غذا چراغ سبز برای دشمن نشان دهیم.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبر مبنی بر این که به کسی رای بدهید که با امدنش دشمن عصبانی بشود افزود: اینکه رسانه های بیگانه میگویند فقط جلیلی نیاید یک دلیل است برای اصلح بودن ایشان است.

pic006
وی با اشاره به ریخت و پاش های برخی از کاندیداها در تبلیغات انتخاباتی گفت:وقتی برخی از کاندیدا ها با برخی از شرکت های پتروشیمی قرار داد تبلیغات میبندند معلوم است اگر فردا رئیس جمهور شود باید در خدمت آنها باشد.
نماینده مقام معظم رهبری در امور امریکا وعده های تو خالی کاندیداها را جارو برقی رای دانست و افزود:با شش ماه و نود روز مشکلات حل نمیشود.
ایشان اظهار داشت :ما تواضع ،مدیریت ،صلابت ،هوشمندی،مقاومت ،دین داری و پایداری به احکام اسلامی را در آقای جلیلی دیدیم.

pic003
وی یکی از خصوصیات بارز جلیلی را داشتن سعه صدر و نداشتن ادعا دانسته و افزود:هنوز هم خیلی از حقایق در مورد آقای جلیلی بر زبان نیامده است.
وی با اشاره به خصوصیات جلیلی افزود: وقتی ملاکهای مقام معظم رهبری را نگاه می کنیم در ایشان کامل تر از بقیه است وی جوان جبهه ای جانبازی است که یک پای خود را به بهشت فرستاده است.
ایشان در پایان هر رای به جلیلی را تیری در چشم دشمنان دانست.pic005

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار