سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74726
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۳۶۲ نفر بر اثر حوادث رانندگی در لرستان جان خود را از دست دادند + جزییات آمار
Print This Post

مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان گفت: طی ۱۰ ماه سال جاری ۳۶۲ نفر در حوادث رانندگی لرستان جان خود را از دست دادند.

به گزارش سلام دلفان، دکتر “حمید‌رضا نظیفی” بیان کرد: بر اساس آمار جمع‌آوری شده ۲۸۰ نفر از جان‌باختگان سوانح رانندگی لرستان مرد و ۸۲ نفر نیز زن بودند.
وی بابیان این که از این تعداد ۲۸۸ نفر در جاده‌های برون‌شهری و ۵۰ نفر در جاده‌های درون‌شهری جان خود را از دست دادند، گفت: ۲۴ نفر در مسیرهای خاکی و روستایی جان باختند.
مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان از کاهش ۹ درصدی شمار متوفیان سوانح رانندگی در ۱۰ ماهه امسال نسب به مدت مشابه در سال قبل خبر داد و گفت: در مدت مشابه سال گذشته نیز ۳۹۷ نفر در استان لرستان شامل ۸۱ زن و ۳۱۶ مرد در سوانح رانندگی فوت کردند.
نظیفی با بیان این که تحلیل داده‌های آماری گویای کاهش ۱۰ درصدی متوفیان سوانح برون‌شهری و افزایش ۱۶ درصدی متوفیان سوانح رانندگی در مسیرهای درون‌شهری است، گفت: تلفات حوادث رانندگی در مسیرهای فرعی شامل خاکی و روستایی نیز ۲۵ درصد کاهش داشته است.
وی اظهار داشت: ۶ ‌هزار و ۹۴۷ نفر در این مدت در سوانح رانندگی لرستان مجروح شدند که از نظر جنسیت ۵ هزار و ۱۰۴ نفر از آن‌ها مرد و یک هزار و ۸۴۳ نفر زن هستند.
وی همچنین از کاهش ۶ درصدی شمار مجروحان سوانح رانندگی در مدت یاد شده امسال در استان لرستان خبر داد و گفت: ۷ ‌هزار و ۳۷۱ نفر در مدت مشابه سال گذشته در سوانح رانندگی درون‌شهری و برون‌شهری این استان مجروح شدند.
مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان بیان کرد: استان لرستان کریدور ارتباطی استان‌های جنوبی به مرکز کشور بوده و بیش‌ترین میزان تردد از مسیرهای این استان انجام می‌شود.
منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار