سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7979
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 352 میلیون دلار کالا از محصولات تولیدی لرستان به خارج از کشور صادر شده است
Print This Post

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان لرستان گفت: حدود 352 میلیون دلار کالا از محصولات تولیدی استان طی سال گذشته به خارج از کشور صادر شده است.

ˈنصرت الله حیدریˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان صادرات شامل 356 هزار تن کالای تولیدی استان لرستان بوده که به کشورهای مختلف صادر شده است.

وی اظهار داشت: ارزش و میزان صادرات کالاهای تولیدی استان لرستان با فعالیت کامل شرکت حمل و نقل بین المللی لرستان به طور قطع افزایش چشمگیری خواهد یافت.

وی تصریح کرد: در راستای مصوبه هیات دولت ، شرکت حمل و نقل بین المللی زاگرس ترابران ( شاپورخواست) براساس مصوبه هیات دولت و با انجام مراحل قانونی به عنوان نخستین شرکت حمل و نقل بین المللی کالا در استان لرستان تاسیس شده است.

حیدری افزود: این شرکت با پیگیری های مستمر و اقدامات انجام شده، سرانجام پس از 10 سال راه اندازی و آماده فعالیت شده است.

وی اظهار داشت: با عنایت و توجه ویژه دولت در زمینه تسهیل شرایط راه اندازی و فعالیت این شرکت، فرآیند تشکیل هیات مدیره و اخذ مجوزهای لازم برای راه اندازی از دو سال قبل آغاز شده است.

حیدری گفت: با راه اندازی شرکت حمل و نقل بین المللی کالا در لرستان، روند سفارش کالا از تمامی نقاط کشور و صادرات آن از طریق گمرک استان به بازارهای هدف انجام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار