سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82485
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » چهار گروه امدادی و درمانی بسیج به مناطق محروم دلفان اعزام شدند/ پرداخت بیش از 21 میلیاردریال تسهیلات خوداشتغالی به بسیجیان دلفان
Print This Post
فرمانده سپاه ناحیه دلفان خبر داد:

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دلفان از اعزام چهار گروه امدادی و درمانی از بسیجیان به مناطق محروم اتیوند جنوبی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ پاسدار حسین محمدی فر گفت: این گروه های درمانی به مناسبت نیمه شعبان و گرامیداشت سوم خرداد جهت درمان افراد محروم و بی بضاعت ساکن در روستاهای دور دست اتیوند جنوبی اعزام شده اند.DSC02659

به گفته وی، این گروه های درمانی شامل پزشک، ماما ، تکنسین دهان و دندان ، کارشناس تغذیه ، کارشناس مبارزه با بیماریها و کارشناس بهداشت محیط هستند که خدمات مناسب بهداشتی و درمانی را به روستاییان منطقه اتیوند شهرستان دلفان ارائه می کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دلفان ادامه داد : این گروههای امدادی و درمانی، ویزیت بیماران ، توزیع دارو ، توزیع اقلام بهداشتی ، آموزش های بهداشتی و فرهنگی را به صورت رایگان به روستاییان منطقه اتیوند جنوبی در شهرستان دلفان ارائه خواهند کرد .
شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعیت و 444 روستا در شمال غربی استان لرستان واقع شده است .

پرداخت بیش از 21 میلیاردریال تسهیلات خوداشتغالی به بسیجیان دلفان

سرهنگ پاسدار حسین محمدی فر گفت: این میزان تسهیلات در قالب اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی به تعداد 203 نفر از بسیجیان شهرستان دلفان پرداخت شده است .
وی اظهار داشت: همچنین پنج میلیارد ریال اعتبار دیگر در قالب تسهیلات خود اشتغالی به بسیجیان شهرستان دلفان پرداخت گردیده است .
این مسئول بیان داشت: این اعتبار در قالب طرح های تولیدی ، خدماتی و صنایع تبدیلی در شهرستان دلفان هزینه شده است .
وی یادآور شد: تنها راه حل مشکلات اقتصاد کشور ، اقتصاد مقاومتی است و این طرح نسخه شفابخش مشکلات معیشتی مردم خواهد بود .
سرهنگ محمدی فر ادامه داد: همه ی ما وظیفه داریم با توجه به اینکه اشتغال و معیشت مشکل اصلی کشور است در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در مقوله اقتصاد مقاومتی گام های عملی را بر داریم.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار