سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8276
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مصاحبه با سلام دلفان دردسر ساز شد!
Print This Post
سلام دلفان- بر اساس گزارشات رسیده به خبرنگار ما، کار بازشماری آراء ۵ صندوق انتخابات شورای اسلامی شهر نورآباد که از صبح امروز آغاز شده بود، دقایقی پیش به پایان ...

سلام دلفان- بر اساس گزارشات رسیده به خبرنگار ما، کار بازشماری آراء ۵ صندوق انتخابات شورای اسلامی شهر نورآباد که از صبح امروز آغاز شده بود، دقایقی پیش به پایان رسید.

صندوق های مدرسه امّ البنین(س)، مسجد امام حسین(ع)، اداره تأمین اجتماعی و مدرسه عصمت در میان صندوق های بازشماری شده بوده اند.

این در حالی است که اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهر نیز از نتیجه این بازشماری اطلاع کاملی ندارند و همه چیز به اعلام نظر هیئت نظارت استان که در روزهای آتی اعلام می شود بر می گردد.

خبرنگار ما همچنین کسب اطلاع کرد که صبح امروز و با آغاز مراسم بازشماری از ورود یکی از اعضای هیئت نظارت  به دلیل مصاحبه ای که دیروز با سلام دلفان انجام داده بود، جلوگیری شد تا اینکه در نهایت با پادرمیانی رئیس هیئت اجرایی؛ حجت الاسلام موسوی، وی را پذیرفتند.

یکی دیگر از شنیده های خبرنگار ما حاکی از این است که نتیجه بازشماری در یکی از صندوق ها باعث ابطال ۲۰۰ رأی از آراء یکی از کاندیداها در همان صندوق شده است!

همچنین  گفتنی است که برخی افراد هیئت نظارت شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما، تغییرات ایجادشده حاصل از بازشماری را محسوس می دانند و احتمال ایجاد تغییراتی در ترکیب ۹ منتخب مردم را دور از ذهن نمی دانند.

باید به انتظار روزهای آتی نشست…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار