سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82762
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کارت زرد ستاد اقتصاد مقاومتی به دو مدیر استان لرستان
Print This Post
معاون استاندار لرستان مطرح کرد

معاون استاندار لرستان گفت: مدیر کل میراث فرهنگی استان لرستان و مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی به دلیل غیبت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کارت زرد گرفتند.

اقتصاد مقاومتی

به گزارش سلام دلفان، شامگاه یکشنبه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان به ریاست مهرداد غضنفری، معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان و با حضور تعداد اندکی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد که این حضور کمرنگ مدیران استانی سبب ابراز نارضایتی معاون استاندار شد.

قدرت الله ولدی، دبیر ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان لرستان  رابطه با اسامی بانک‌ها و دستگاه‌هایی که مدیران آن‌ها حضور نداشتند، اظهار داشت: مدیر کل میراث فرهنگی استان لرستان و مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی حضور پیدا نکردند.

وی با اشاره به اینکه در بین بانک‌ها فقط مدیرعامل بانک صادرات فقط در جلسه حضور پیدا کرده است، بیان کرد: رئیس بانک ملی، بانک سپه و بانک صنعت و معدن معاونان خود را به جلسه  ستاد اقتصاد مقاومتی فرستاده‌اند.

دبیر ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان لرستان عنوان کرد: مدیران بانک‌های ملت، بانک تجارت و بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی نیز در جلسه حضور ندارند.

مهردادغصنفری، معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان نیز در این رابطه اظهار داشت: رئیس بانک ملی عدم حضور خود را نهایی کردن یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی اعلام کردند، رئیس بانک سپه نیز به دلیلی کسالت خود در حال درمان هستند ولی مابقی مدیران که دعوت شدند و حضور نداشتند به‌ علاوه مدیران میراث فرهنگی و شرکت شهرک‌های صنعتی امروز کارت زردی دریافت می‌کنند و امیدواریم دو کارت بعدی را نگیرند.

وی عنوان کرد: مدیران برای حضور در جلسه اقتصاد مقاومتی هر برنامه‌ای که دارند را باید کنار بگذارند چراکه هیچ برنامه‌ای مهم‌تر و اساسی‌تر از برنامه اقتصاد مقاومتی در استان نداریم.

به گزارش تسنیم، در این جلسه دو تن از مدیران در رابطه با برخی پیشنهادهایی که از سوی ارگان آن‌ها ارائه شد اظهار بی‌اطلاعی کردند./ تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار