سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 83742
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پس از فینال در رختکن استقلال چه گذشت؟
Print This Post

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از شکست در دیدار فینال جام حذفی دقایقی زیادی در رختکن حبس شدند.

سلام دلفان، دیدار فینال بیست و نهمین دوره رقابت های فوتبال جام حذفی بامداد روز دوشنبه با قهرمانی تیم ذوب آهن به پایان رسید و شاگردان یحیی گل محمدی برای دومین سال پیاپی جام را بالای سر بردند.

پس از این دیدار بازیکنان و کادر فنی ذوب آهن به جشن و شادی در زمین پرداختند اما بازیکنان استقلال با چشمانی اشک آلود راهی رختکن شدند. در میان آنها علیرضا رمضانی که پنالتی را از دست داد و با همان ضربه هم استقلال قهرمانی را از دست داد ناراحت تر از سایرین بود.

سیدمهدی رحمتی که نتوانست از پنج پنالتی ذوب آهن حتی یک ضربه را مهار کند سعی کرد به بازیکنان دلگرمی بدهد. او به سمت رمضانی رفت و به او دلداری داد. با این حال بازیکنان استقلال به خاطر اعتراض هواداران دقایق زیادی را در رختکن ماندند تا اوضاع آرام تر شود.

پرویز مظلومی که خبرهای متناقضی در موردش منتشر شده بود وقتی وارد رختکن شد در گوشه ای نشست و دست هایش را روی سرش گذاشت و با هیچکس حرف نزد. با این حال هرازچندگاهی نیم نگاه و گوش چشمی به آرش برهانی می انداخت که در دقیقه 120 موقعیت عالی استقلال برای گلزنی را از دست داد. مظلومی همچنین به علیرضا رمضانی هم با حسرت نگاه می کرد که ضربه پنالتی را از دست داد.

سکوت حرف اول رختکن استقلال پس از این شکست بود و بازیکنان نای حرف زدن را هم نداشتند. با این حال بیرون رختکن هواداران معترض خواهان برکناری پرویز مظلومی بودند. آنها حتی مقابل اتوبوس هم ایستادند تا اعتراض شان به عملکرد مظلومی را اعلام کنند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار