سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8387
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عضو هیئت نظارت انتخابات استان: سلامت انتخابات نورآباد برای ما اثبات نشده است؛ موافق بازشماری کامل آراء هستم
Print This Post
شنیده های سلام دلفان از نتیجه اعتراض کاندیداها و بازشماری آراء؛
سلام دلفان-  بر اساس شنیده های خبرنگار ما، کاندیداهای معترض به انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر نورآباد که امروز یکشنبه(16تیر) و برای چندمین بار متوالی برای پیگیری اعتراضات خود به ...

سلام دلفان-  بر اساس شنیده های خبرنگار ما، کاندیداهای معترض به انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر نورآباد که امروز یکشنبه(16تیر) و برای چندمین بار متوالی برای پیگیری اعتراضات خود به استان مراجعه نمودند ابتدا با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کرده و پس از آن به استانداری لرستان مراجعه کرده بودند که  حضور آنان در استانداری همزمان شده بود با جلسه هیئت نظارت برای بررسی انتخابات حوزه انتخابیه نورآباد.

کاندیداهای معترض که با درب بسته جلسه اعضای هیئت نظارت مواجه می شوند درنهایت موفق می شوند با یکی از این افراد گفتگو نمایند.

نکته مهمّ و قابل توجّه اینکه این عضو هیئت نظارت( که نام وی نزد ما موجود است) در گفتگو با این افراد تأکید کرده که نتایج بازشماری 5 صندوق(که چند روز پیش صورت گرفت) این حجّت را بر ما تمام نکرده که انتخابات شورای شهر نورآباد سالم بوده. وی همچنین افزوده : بنده با بازشماری کامل آراء موافق هستم.

اکنون با این سخنان عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان باید منتظر اقدامات بیشتری در زمینه بررسی اعتراضات کاندیداها باشیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار