سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84295
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سهمیه اشتغال شهرستان دلفان دو هزارو 209 نفر می باشد/ برخی بانک های عامل در زمینه اشتغال عملکرد خوبی نداشتند
Print This Post
فرماندار دلفان؛

فرماندار شهرستان دلفان سهمیه ایجاد اشتغال در این شهرستان در سال جاری دو هزار و 209 نفر اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی روز یکشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دلفان گفت: این میزان سهمیه ایجاد اشتغال در قالب سند اشتغال با برش شهرستانی برای این شهرستان پیش بینی شده است که امیدواریم بتوانیم زمینه تحقق 100 درصدی آن را فراهم کنیم .
وی یادآور شد : سهمیه ایجاد اشتغال در شهرستان دلفان درسال گذشته هزار و 114 نفر بود که این میزان بطور صددرصد تحقق یافت و شهرستان دلفان توانست رتبه سوم شهرستانی را کسب نماید .
طولابی ، اشتغال را مهمترین مشکل مردم شهرستان دلفان عنوان کرد و با اشاره به انتخاب امسال بنام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل خواستار تلاش بیشتر مدیران برای حل مشکلات اشتغال منطقه شد.
طولابی ، بیکاری را مهمترین مشکل شهرستان دلفان عنوان کرد و خواستار پیگیری دستگاههای مجری و مدیران بانکها برای جذب اعتبارات اشتغال در منطقه شد.
وی بیان داشت: برخی بانک های عامل در زمینه اشتغال عملکرد خوبی نداشتند که امیدواریم با توجه به حساسیت و دغدغه مسئولان در زمینه اشتغال تلاش و جدیت بیشتری داشته باشند .
فرماندار شهرستان دلفان همچنین گفت : هفت مرکز کار خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این شهرستان را بر عهده خواهند داشت .
در سال گذشته 22 هزار تن گندم مازاد خریداری شد که پیش بینی می شود امسال به سبب وضعیت مناسب بارش ها، 60 هزار تن گندم و 20 هزار تن جو مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری گردد .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار