سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84357
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان معرفی شد
Print This Post

مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان لرستان در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.

کراپ‌شده - انتصاببه گزارش سلام دلفان، ظهر دوشنبه طی مراسمی ماندگار مرادی فرد از سوی علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان منصوب و از خدمات تیمور هدایتی مدیرکل قبلی تقدیر شد.

در مراسم معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصاد و دارایی، مدیرکل استان ها و رئیس مرکز حراست این وزارتخانه به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان حضور داشتند.

بنابراین گزارش، تیمور هدایتی حدود شش سال مدیریت امور اقتصادی و دارایی استان را بر عهده داشته و ماندگار مرادی فر نیز در سمت های مختلف در حوزه اقتصاد و دارایی مشغول به کار بوده است.

مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان در این مراسم اظهار داشت: امیدوارم با لطف خداوند و حمایت مسئولان استان گام های جدی همراه تیم اقتصادی دولت در استان برداشته و در راستای تحقق سند راهبردی وزارت اقتصاد و دارایی تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

ماندگار مرادی فرد افزود: امسال پروژه های زیرساختی زیادی توسط سرمایه گذار خارجی در لرستان شروع به کار کرده اند که در راستای کاهش نرخ بیکاری و افزایش درآمد مردم تاثیرگذار هستند.

بنابراین گزارش، در پایان این مراسم از وصیت نامه شهید اردشیر نقدی رونمایی شد./ مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار