سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84553
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پرونده زمین خواران در دلفان خارج از نوبت مورد بررسی قرار می گیرد
Print This Post

رئیس دادگستری شهرستان دلفان گفت : پرونده زمین خواران و متصرفان اراضی ملی و منابع طبیعی این شهرستان در خارج از نوبت مورد بررسی قرار می گیرد .

به گزارش سلام دلفان، علی صفر بیرانوند روز سه شنبه در جلسه شورای نظارت بر منابع طبیعی شهرستان دلفان افزود: عزم دستگاه قضا برای برخورد با متخلفان جدی است و بشدت با کسانی که قصد طمع منابع ملی را داشته باشند برخورد می شود .
فرماندار شهرستان دلفان نیز منابع طبیعی را متعلق به نسل های آینده دانست و خواستار نظارت و دقت دستگاههای متولی برای جلوگیری از تخریب منابع و اراضی ملی شد .
جعفر طولابی افزود: پدیده زمین خواری یکی ازمعضلات اساسی کشور است و این پدیده به صورت فراگیر در دیگر نقاط در حال گسترش است .
محمد رومیانی دادستان شهرستان دلفان نیز رسالت دستگاههای جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی، شهرداری، نیروی انتظامی و راه و شهرسازی این شهرستان برای صیانت از منابع ملی را سنگین خواند و گفت : قانون بطور واضح وظایف این دستگاهها را مشخص کرده است .
وی ،از آمادگی لازم این دادستانی برای همکاری با دستگاههای مربوطه را اعلام کرد و گفت : با شدت با متخلفان و متصرفات اراضی ملی برخورد خواهد شد .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار