سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84772
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » از افطاری ساده خود عکس بگیرید و برای ما بفرستید
Print This Post
ترویج یک سنت حسنه؛

از شما می خواهیم از افطاری های ساده(توزیع افطاری در سطح معابر عمومی)در شهرتان و محله و … خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا منتشر شود.

از افطاری ساده خود عکس بگیرید و برای ما بفرستید

به گزارش سلام دلفان، ترویج افطاری ساه موضوعی است که همواره بر روی ان تاکید زیادی شده است تا بتوان با این روش هم به راحتی افطار داد و از ثواب ان بهره برد و هم جلوی ترویج تجمل در افطاری گرفته شود.

رهبر انقلاب در خصوص افطاری ساده فرمودند:”یک سنت خوب هم که کار بسیار شایسته ای است و امسال بیش از سالهای دیگر در بیشتر شهرهای کشور دیده شد، که خوب است مورد توجه قرار بگیرد، افطاری دادن‌های ساده و بی‌پیرایه در مساجد و در خیابانها بود؛ در مقابل افطاری‌های مسرفانه‌ای که شنیده شد. چه بهتر که کسانی که میخواهند افطاری بدهند، با همین سنتی که رائج شده است، افطاری بدهند؛ که مردم را، رهگذران را و کسانی را که مایلند از افطاری استفاده کنند، در این سفره‌های رایگان و با بذل و بخشش و گشاده‌دستی، در کوچه‌ها، در خیابانها، در حسینیه‌ها، افطاری میدهند. “۱۳۹۲/۵/۱۸به همین خاطر هم از شما می خواهیم از افطاری های ساده خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا منتشر شود.

ارسال تصاویر شمااز طریق تلگرام و ادمین روبه رو در تلگرام :  @delfanadmin

عضویت در کانال تلگرامی سلام دلفان : https://telegram.me/salamdelfan

 

 

photo_2016-06-09_16-51-41

منتظر تصاویر شما هستیم….

  1. نویسنده دیدگاه: احمد
    خرداد ۲۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۰۸

    انتشار اخباری مبنی بر فیش های حقوقی میلیاردی برخی مدیران دولتی رمز و راز این سفره های افطاری ساده را بیش از پیش برای همگان بر ملا ساخته است!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار