سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84806
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سانحه رانندگی برای بخشداران شهرستان دلفان
Print This Post
در جریان بازدید استاندار لرستان از سد تاج امیر رخ داد؛

در جریان بازدید استاندار لرستان از سد در دست اجرای «تاج امیر» شهرستان دلفان، خودروی بخشداران این شهرستان دچار سانحه شد.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند طی امروز جمعه برای بازدید از سد «تاج امیر» به شهرستان دلفان رفت و در این بازدید معاون عمرانی استانداری لرستان، مدیران دستگاههای اجرایی و همچنین بخشداران شهرستان دلفان حضور داشتند که در مسیر بازگشت لاستیک خودروی بخشداران «خاوه» و مرکزی شهرستان دلفان دچار ترکیدگی می شود.

در این خودرو که متلعق به بخشدار «خاوه» شهرستان دلفان بوده، بخشدار مرکزی این شهرستان به همراه یکی از خبرنگاران محلی دلفان(پایگاه خبری نیوتدبیر) حضور داشتند که در جریان ترکیدگی لاستیک خودرو چپ کرده و دچار سانحه می شود.

بنا بر این گزارش، این امر موجب می شود که بخشداران سانحه دیده دلفانی به بیمارستان منتقل شوند که پس از درمان سرپایی از بیمارستان مرخص می شوند.

کلنگ احداث سد «تاج امیر» در سال ۹۱ به زمین زده شد و پس از برخورداری از ۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا کنون عملیات اجرایی آن به دلیل کمبود اعتبار متوقف شده بود.

احداث این سد به منظور آبی شدن هزار و ۳۵۰ هکتار اراضی دیم دشت بزرگ خاکه در شهرستان دلفان و تامین آب شرب منطقه در دستور کار قرار گرفته بود.

عملیات اجرایی سد «تاج امیر» پس از توقف ۳ ساله توسط قرارگاه خاتم الانبیاء دوباره آغاز به کار کرد تا امید برای بهره برداری از این سد افزایش یابد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار