سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84908
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هیات بازرسی انتخابات لرستان هیات برتر کشور شد + نامه
Print This Post
رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور در نامه ای، هیات بازرسی انتخابات استان لرستان را به عنوان هیات برتر کشورمعرفی شد. به گزارش سلام دلفان، "سید سلمان سامانی" در این نامه ...

رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور در نامه ای، هیات بازرسی انتخابات استان لرستان را به عنوان هیات برتر کشور9 نماينده لرستان در دوره دهم مجلس شوراي اسلامي از 8 خرداد 1395معرفی شد.
به گزارش سلام دلفان، “سید سلمان سامانی” در این نامه گه خطاب به هوشنگ بازوند استاندار لرستان صادر شده، مراتب قدردانی خویش را به پاس این برتری اعلام داشت.
در نامه صادره آمده است:
با عنایت به برگزاری شکوهمند انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زد.
به استحضار می‌رساند، حسب بررسی و پایش عملکرد هیات‌های بازرسی انتخابات در استان‌ها و شهرستان‌ها و شبکه گسترده بازرسی شعبه اخذ رأی در سراسر کشور توسط کمیته‌های تخصصی هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور، استان لرستان به عنوان استان برتر انتخاب شد.
بر خود لازم می‌دانم از تعامل سازنده جنابعالی و زحمات محمد اصلانی رئیس هیات بازرسی انتخابات آن استان و سایر همکارانش قدردانی به عمل آورم.
سید سلمان سامانی
رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور
قابل ذکر است محمد اصلانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در این دوره از انتخابات، رئیس هیات بازرسی انتخابات استان را به عهده داشت.

هیات بازرسی انتخابات لرستان هیات برتر کشور شد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار