سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 84915
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » رئیس دادگستری: تمام تلاش خود را در ایجاد امنیت برای تولید کنندگان بکار خواهیم بست/ بانک ها تضمین کافی در قبال وام پرداختی دریافت کنند
Print This Post
در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری شهرستان دلفان مطرح شد:

اولین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری شهرستان دلفان درسال 1395 در دادگستری نورآباد تشکیل شد.

به گزارش سلام دلفان، صبح امروز  اولین  جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری شهرستان دلفان درسال 1395 در  محل دادگستری شهرستان به ریاست آقای علی صفربیرانوند و با حضور اعضای کمیته برگزار گردید.
رئیس دادگستری شهرستان دلفان در این جلسه بیان داشت: هدف از برگزاری این کمیته را حمایت از سرمایه گذاری مشروع، سرمایه گذاریی که با حسن نیت وارد معقوله سرمایه گذاری شده، در واقع حمایت از اصل 44 قانون اساسی  دانست.
همچنین وی افزود: دستگاه قضا  تمام تلاش خود را در ایجاد امنیت برای تولید کنندگان بکار خواهد بست  و تاکید کردند از بانک های  عامل انتظار می رود که تظمینات کافی  را در قبال وام پرداختی اخذ کنند.

رومیانی دادستان شهرستان دلفان نیز تشکیل کمیته مزبور در سطح شهرستان ها را  نشانه عزم دستگاه قضا  برای حمایت از سرمایه گذاری مشروع خواند و گفت ایجاد شعبه های تخصصی در دادگاه ها و دادسرا  تضمین کننده  سلامت اقتصادی و سرمایه گذاری می باشد.
وی کشف سوء جریانات اداری، شناسایی موانع صدور مجوز، شناسایی قصور و تقصیر متولیان دستگاهای دولتی، بررسی مستمر روند  ورود و خروج سرمایه از شهرستان و شناسایی و برخورد با عوامل مخل در امنیت سرمایه گذاری  را  مواردی از سیاست قضایی در حمایت از سرمایه گذاری مشروع دانست.

حمایت قضایی از سرمایه گذاری (2) حمایت قضایی از سرمایه گذاری (4) حمایت قضایی از سرمایه گذاری (5) حمایت قضایی از سرمایه گذاری (6) حمایت قضایی از سرمایه گذاری (8) حمایت قضایی از سرمایه گذاری (12) حمایت قضایی از سرمایه گذاری (13)

 1. نویسنده دیدگاه: دوستدار دلفان
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۰:۵۵

  رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دلفان شما امنیت مردم نورآباد رو تامین کنید بقیه پیشکش. از ساعت 9 شب به بعد با وجود اراذل و اوباش و دزدان و مواد فروشان موجود در خیلی از مناطق شهر مگر امنیتی وجود داره. کاش یکبار هم شده یک روز حکم دستگیری این افراد رو می دادید که روز قیامت در پیشگاه خضرت حق سربلند باشید.

  • نویسنده دیدگاه: دوستدار واقعی دلفان
   خرداد ۲۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۲:۲۶

   ببخشید ولی با ای گفته تون معلومه که نه تنها دوستدار دلفان نیستید بلکه غرض خاصی دارید ،چرا که براساس همه ی شاخصه های مراجع امنیتی و ذی صلاح استانی و کشوری در پنج سال گذشته مکررا شهرستان دلفان به عنوان امن ترین شهر استان لرستان معرفی شده است،جهت اطلاع بیشتر شما در انتخابات اخیرشهرستان دلفان از لحاظ شاخصهای امنیتی و سلامت انتخابات مقام اول استان به مردم شریف دلفان تخصیص یافت و نوراباد امن ترین شهر استان معرفی شد لطفا وقتی درمورد چیزی علم نداری اظهار نظر نکنی بهتره .

 2. نویسنده دیدگاه: دوستدار دلفان
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۴۱

  اگه به دادگستری مراجعه بکنی می بینی روزانه ده ها نفر مراجعه کننده بعلت درگیری فیزیکی یا اموالشان سرقت شده یا و.. اون وقت می بینی شعار نیست. گفته شما آمار رووی کاغذ است نه چیز دیگه ای.
  در ضمن هر وقت مسولین بخواهند امنیت هست و هر وقت نخوان مهم نیست. اگه امنیت باشه تو روز روشن تو خیابونهای شهر دختری با چاقو در برابر پسری از خودش دفاع نمی کنه یا توی عروسی مشروب می خورن بعدش به جان هم می افتند.
  حقایق رو با چشم باز ببین. چشمها را باید شست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار