سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85173
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزایش قیمت ۳ محصول ایران خودرو برای دومین بار
Print This Post

ایران خودرو برای دومین بار در سال جاری قیمت سه محصول خود را افزایش داد و در قیمت‌گذاری جدید، نرخ این محصولات حدود 300 هزار تومان افزایش یافت.

خودرو1  خود6 . بازار خودرو افزایش قیمت ۳ محصول ایران خودرو برای دومین بار

سلام دلفان، قیمت ۳ محصول ایران خودرو برای دومین بار در سال جاری افزایش یافت که قرار است قیمت‌های جدید از ابتدای تیرماه اعمال شود.

 

در قیمت گذاری جدید محصولات ایران خودرو، قیمت سمند LX مالتی پلکس 30 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 206 تیپ پنج معادل 37 میلیون و 100 هزار تومان و پژو 405 دوگانه سوز 30 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است.
قرار است این افزایش قیمت از ابتدای تیرماه اعمال شود.
قیمت قبلی سمند LX مالتی پلکس 30 میلیون و 283 هزار تومان، پژو 206 تیپ پنج 36 میلیون و 842 هزار تومان و پژو 405 دوگانه سوز 30 میلیون و 569 هزار تومان است که البته این قیمت ها مشمول کارت طلایی رایگان و دستگاه رهیاب رایگان نیز می‌شود.
قیمت محصولات ایران خودرو ابتدای امسال در پی افزایش نرخ بیمه شخص ثالث افزایش یافته بود.
قیمت جدید سه محصول ایران خودرو در شرایطی تعیین شده که طبق مصوبه شورای رقابت، قیمت پژو 405 دوگانه سوز 25 میلیون و 124 هزار تومان تعیین شده بود در حالی که در مصوبه ایران خودرو قیمت 30 میلیون و 800 هزار تومانی برای این خودرو تعیین شده است.
در مورد پژو 206 با مشخصات تعیین شده در مصوبه ایران خودرو نیز قیمتی در مصوبه شورای رقابت مشخص نشده است.
در خصوص سمند ال ایکس نیز قیمت 25 میلیون و 988 هزار تومانی در مصوبه شورای رقابت تعیین شده اما قیمت این محصول با مالتی پلکس در مصوبه ایران خودرو 30 میلیون و 500 هزار تومان مشخص شده است.
هرچند در مصوبه شورای رقابت آمده بود که به ارقام فوق الذکر، نرخ بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شماره گذاری و سایر خدمات اضافه می شود و همچنین به قیمت نهایی خودروهای بنزینی ایران خودرو 100 هزار تومان بابت الزام قانونی EOBD اضافه می‌شود اما مشخص نیست اختلاف بین قیمت های تعیین شده تا چه حد با این مصوبه همخوانی دارد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار