سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85296
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نبود راه ارتباطی مناسب در روستاهای بخش کاکاوند
Print This Post

بخشدار بخش کاکاوند شهرستان دلفان گفت : 65 روستای این بخش راه ارتباطی مناسب ندارند و مردم برای تردد با مشکلات فراوانی مواجه اند .

به گزارش سلام دلفان،محمدرضا امرایی افزود: در بخش کاکاوند شهرستان دلفان 568 کیلومتر راه ارتباطی وجود دارد که 220 کیلومتر آن آسفالت شده است و 110 روستای این بخش از نعمت راه آسفالته بهره مند هستند .


وی اظهار داشت : 100 کیلومتر دیگر در بخش کاکاوند به صورت شوسه است که 45 روستا را زیرپوشش خود دارد که امیدواریم مسئولان راه و شهرسازی استان نسبت به تخصیص اعتبار مورد نیاز آن اقدام نمایند .
به گفته بخشدار کاکاوند شهرستان دلفان ، 248 کیلومتر راه ارتباطی در این بخش بصورت خاکی و مالرو است که مردم این مناطق برای تردد خود به خصوص در فصل بارش با مشکلات فراوانی مواجه می شوند .
وی ، یکی از نیازهای بخش کاکاوند را احداث راه دسترسی به چشمه آبگرم شهرستان دلفان عنوان کرد و افزود: احداث این طرح می تواند زمینه دسترسی مردم را به این جاذبه طبیعی فراهم نماید هم اکنون این مسیر ارتباطی از مسیر نورآباد مرکز شهرستان دلفان از داشتن راه مناسب محروم است و این امر موجب شده که گردشگران رغبت چندانی از این چشمه معدنی نداشته باشند .
بخش کاکاوند شهرستان دلفان با 30 هزار نفر جمعیت و 220 روستا یکی از بخش های این شهرستان است که در شمال غربی استان لرستان واقع شده است .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار