سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85553
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » از غیاب چهره های سرشناس اصلاح طلب تا قهر نماینده خرم آباد
Print This Post
حواشی همایش بزرگداشت 24 خرداد در خرم آباد/

روز گذشته تنها نماینده اصلاح‌طلب لرستان در مجلس دهم اقدام به ترک سالن همایش بزرگداشت 24خرداد کرد که با وساطت جمعی از حاضرین به داخل سالن برگشت این در حالی بود دکتر بیرانوندی به‌عنوان یکی از سخنرانان به مراسم دعوت‌شده بود اما سخنرانی نکرد.

به گزارش سلام دلفان، سومین همایش بزرگداشت24خرداد در خرم‌آباد در حالی با دور روز تأخیر برگزار شد که قرار بود این همایش رأس ساعت 17 عصر چهارشنبه در سالن جهاد کشاورزی لرستان برگزار شود اما با تأخیر 40دقیقه‌ای ساعت 17:40 دقیقه آغاز شد.

گردهمایی اصلاح‌طلبان در سال پایانی دولت یازدهم در حالی  برگزار شد که بازهم  طبق رسم معمول اصلاح‌طلبان این همایش به تریبونی برای بیان شعارهای تخریبی اصلاح‌طلبان تبدیل شد ناجایی که تخریب عوامل اجرایی دولت گذشته همراه با کف و سوت و تشویق حاضران کما فی سابق محور اصلی سخنرانی‌های اصلاح‌طلبان باشد.

سومین بزرگداشت 24خرداد</span> در خرم آباد

باوجوداینکه تبلیغات فراوانی مبنی بر سخنرانی  نماینده عالی دولت یازدهم در لرستان از سوی فعالان اصلاح‌طلب انجام‌شده بود اما استاندار لرستان یکی از غایبان اصلی این همایش بود.

به نظر می‌رسید این همایش برخلاف سال‌های گذشته بسیار کم‌فروغ‌تر بود وبااستقبال چندانی از سوی اصلاح‌طلبان مواجه نشد تا جایی که سید عیسی موسوی نژاد و محمدرضایی از فعالان شاخص اصلاح‌طلب از دیگر غایبان این همایش بودند و این در حالی بود که مدعوین به‌صورت خانوادگی در مراسم حضور پیداکرده بودند تا ظرفیت سالن همایش تکمیل گردد.

سومین بزرگداشت 24خرداد</span> در خرم آباد0

نکته قابل‌توجه دیگر در این مراسم در حین سخنرانی سید مهدی موسوی تنها نماینده اصلاح‌طلب لرستان در مجلس دهم اقدام به ترک سالن همایش کرد که با وساطت جمعی از حاضرین به داخل سالن برگشت این در حالی بود دکتر بیرانوندی به‌عنوان یکی از سخنرانان به مراسم دعوت‌شده بود اما سخنرانی نکرد و این اقدام با واکنش مهدی موسوی مواجه شد تا جایی که از پشت تریبون خطاب به این نماینده اصلاح‌طلب گفت حاضران در این همایش به شما رأی داده‌اند که برایشان سخنرانی کنید نه این‌که مراسم را ترک کنید.

همایش اصلاح طلبان در خرم اباد

در پایان مراسم نیز بیانیه احزاب اصلاح‌طلب و ستاد تدبیر و امید لرستان توسط مسئول ستاد بانوان دکتر روحانی در لرستان قرائت شد.

منبع: خبر افلاک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار