سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 86358
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » به ازاء تولد هر 100 دختر 107 پسر متولد شده است / محبوب ترین اسامی در بین اهالی دلفان
Print This Post
آمار میزان تولد و مرگ و میر در شهرستان دلفان؛

تعداد یکهزار و 865 پسر و هزار و 750نفر دختر در دلفان به دنیا آمده اند که در برابر هر 100 دختر تولد 107 پسر ثبت شده است.

به گزارش سلام دلفان، علی حیدر علیپور  افزود: در سال 94 سه هزار و 615 واقعه ولادت در این شهرستان به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 4/1 درصد کاهش داشته است اما با این حال واقعه ولادت در دلفان از متوسط کشوری بیشتر است.

به گفته وی ، تعداد یکهزار و 865 پسر و هزار و 750نفر دختر در دلفان به دنیا آمده اند که در برابر هر 100 دختر تولد 107 پسر ثبت شده است.
وی با بیان اینکه در هرشبانه روز تعداد 10 نوزاد در دلفان متولد شده است افزود : در سال 94 652 واقعه فوت به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه قبل 6/1 درصد کاهش داشته است .
این مسئول خاطر نشان کرد : در هرشبانه روز در دلفان دو نفر دارفانی را ودع می گویند و در مقابل هر 10 فوت ثبت شده زنان 128 مورد فوت مردان به ثبت رسیده است0
وی بابیان اینکه در سالجاری 494 واقعه فوت دراین شهرستان به ثبت رسیده است افزود : این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5/18 در صد رشد نشان می دهد. که در خصوص شاخص فوت دو درصد از عملکرد مورد انتظار سازمان ثبت و احوال بالاتر است.
علیپور ، حسین افزود : امیرعلی . محمد طاها ، محمد و امیرحسین از نام های پسران و فاطمه ، زهرا ، باران ، ئیسنا و نازنین پنج نام اول دختران در دلفان است که فراوانی بیشتری دارند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار