سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 86925
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است/ مردم دلفان با شرکت در راهپیمائی روز قدس خشم خود را از توطئه های جبهه سعودی، صهیونیستی ابراز خواهند کرد
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت : راهپیمایی روز قدس امسال اهمیت فوق العاده ای دارد وجبهه سعودی و صهیونیستی بر علیه مسلمانان در کشورهای سوریه عراق و بحرین شکل گرفته است و این روز فرصت مناسبی برای محکوم کردن جنایات این جبهه است.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد  در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس در شهرستان دلفان با گرامیداشت نامگذاری آخر جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس توسط امام راحل گفت: به برکت انقلاب اسلامی و روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.

وی افزود: روز قدس از روزهای مهمی است که افکار عمومی جهان را متوجه ملت مظلوم فلسطین و جنایات دولت غاصب فلسطین می کند لذا رژیم صهیونیستی از این روز هراس دارد و از ماهها قبل برای کنترل فلسطینیان برنامه ریزی می کند.
وی اظهار امیدواری کرد مردم مسلمان ایران و جهان بار دیگر با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر دفاع خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و انزجار و خشم خود را از توطئه های جبهه سعودی ، صهیونیستی ابراز خواهند کرد .
معاون فرمانداری شهرستان دلفان نیز در این جلسه از آمادگی این شهرستان برای برگزاری راهپیمایی روز قدس خبر داد و خواستار همکاری ادارات برای هرچه با شکوهتر برگزارشدن راهپیمایی روز قدس در این شهرستان شد.
به گفته خداکرم غلامی این راهپیمایی علاوه بر شهرهای نورآباد و هفت چشمه در مراکز دهستانهای شهرستان دلفان نیز برگزار می شود.
راهپیمایی روز قدس راس ساعت 11 از مقابل میدان بعثت آغاز و تا محل مصلی نماز جمعه نورآباد ادامه خواهد داشت .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار