سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 86944
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مبارزه با مواد مخدر عزم ملی وهمت جمعی می طلبد/ امیدواریم با کمک بزرگان و ریش سفیدان مشکل مصرف موادمخدر در مراسمات شادی و عزا را حل کنیم
Print This Post
فرماندار دلفان؛

فرماندار شهرستان دلفان گفت : مبارزه با مواد مخدر و پدیده شوم اعتیاد نیازمند عزم ملی و همت جمعی است .

به گزارش سلام دلفان، جعفرطولابی روز سه شنبه در جلسه کارگروه پیشگیری از اعتیاد در شهرستان دلفان افزود: بایستی برای این موضوع مشارکت عمومی وجود داشته باشد تا با کمک دستگاههای متولی دولتی به مبارزه با مواد مخدر بپردازیم .
وی ، به نقش دانشگاهها و دستگاههای فرهنگی و تحقیقاتی را برای فرهنگ سازی جهت پیشگیری از اعتیاد ضرورتی خواند و گفت: دستگاههای فرهنگی می توانند با کار فرهنگی و فرهنگ سازی موجب تغییر نگرش و نگاه جوانان و نوجوانان در جهت تقبیح مصرف مواد مخدر شوند.
وی ، نقش روحانیت مساجد ، پایگاههای مذهبی ، ائمه جماعات و مدارس را نیز جهت پیشگیری از مصرف مواد مخدر را مهم خواند و بیان داشت: این مراکز می توانند اقدامات موثری را در جهت پیگیری از مصرف مواد مخدر و آگاه سازی مردم بردارند .
وی ، با انتقاد از مصرف مواد مخدر در برخی مراسم شادی و عزا در شهرستان دلفان گفت : این اقدام قبح مصرف مواد مخدر را از بین می برد و دارای آثار و تبعات شومی خواهد بود لذا برای حل این مشکل دست نیاز به سوی بزرگان ، معتمدان و ریش سفیدان روستاها برای حل این مشکل دراز می کنیم و امیدواریم اقدامات شایسته ای برای حل این معضل برداشته شود .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار