سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 87144
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ادامه پدیده‌ گرد و خاک در نوار شرقی کشور/ افزایش دمای تهران‌ به ۴۰ درجه‌
Print This Post

در سه روز آینده وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خصوصاً در منطقه زابل موجب بروز پدیده گرد و خاک خواهد شد، در همین مدت بخش‌های شرقی دریای عمان مواج است.

 به گزارش سلام دلفان،‌ بررسی نقشه‌های پیشیابی هواشناسی نشان می‌دهد طی دو روز آینده برای برخی مناطق سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی شاهد رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود.

از اواخر وقت روز جمعه و روز شنبه هفته آینده علاوه بر مناطق فوق در برخی مناطق شمالی و شمال غرب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

بعدازظهر امروز و اوایل امشب به دلیل رشد ابرهای همرفتی در مرزهای جنوب شرقی کشور رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

در سه روز آینده وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خصوصاً در مناطق زابل موجب پدیده گرد و خاک خواهد شد؛ در همین مدت بخش‌های شرقی دریای عمان مواج است، همچنین روز جمعه خلیج فارس مواج خواهد بود.

آسمان تهران روز آینده صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که این شرایط روز جمعه نیز حاکم خواهد بود؛‌ بیشینه و کمینه هوا فردا در تهران‌ 40 و 28 درجه خواهد بود.

در 24 ساعت آینده اهواز با دمای 49 درجه بالای صفر و پس از آن خرم‌آباد، قم و یزد با دمای 42 درجه بالای صفر گرمترین شهرهای کشور و شهرکرد با دمای 14 درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر کشور است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار