سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 87607
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دریافتی معاونان فانی نسبت به دولت قبل چهار برابر شده است/ تصویب پاداش‌ صدها میلیونی در «صندوق ذخیره فرهنگیان»
Print This Post

سرانجام پای حقوق و پاداش های نجومی به آموزش و پرورش نیز باز شد.

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم سحرخیز معاون سابق وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار سرویس جامعه مشرق از پرداخت پاداش های چند صد میلیون تومانی به اعضای هفت نفره هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان در سال 94 خبر داد و گفت: با تصمیم هیئت مدیره این صندوق، پاداش های چند صد میلیون تومانی به اعضای هیئت مدیره مصوب شده است.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: مسئولان آموزش و پرورش و صندوق ذخیره فرهنگیان که در اصل باید امانتدار پس انداز فرهنگیان در این صندوق باشند، در مقابل گلایه های صورت گرفته درباره پرداخت های نجومی به اعضای هیئت مدیره، تنها سکوت اختیار کرده و حاضر به انتشار اسناد پرداختی نیستند.

به گفته سحرخیز که هم اکنون در کسوت مشاور کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس مشغول به کار است، پرداخت‌های میلیونی تنها به اعضای هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان محدود نمی‌شود.

وی در خصوص اعلام سایر افرادی که در وزارت آموزش و پرورش، دریافتی قابل توجهی دارند نیز اظهار داشت: دریافتی و مزایای معاونین وزیر نیز از ماهیانه دو میلیون و 500هزار تومان در دولت قبل، به حدود 10 میلیون تومان برای هر معاون افزایش یافته و البته برخی خبرها حکایت از دریافتی 18 میلیون تومانی توسط دو نفر از مسئولان مهم این وزارتخانه دارد.

به گفته این مقام سابق وزارت آموزش و پرورش، بانک سرمایه نیز به عنوان یکی از زیر مجموعه های وزارتخانه عریض و طویل و البته پر خرج آموزش و پرورش، می تواند از جمله مراکزی باشد که نهادهای نظارتی درباره هزینه کردها و دریافتی های مسئولان آن تحقیق کنند.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار