سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 87802
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سنت‌شکنی کی‌روش با عقب‌نشینی مقابل برانکو
Print This Post

موضوع دعوای سرمربی تیم ملی با سرمربی پرسپولیس این روزها تغییرات جدی را در رفتار کارلوس کی‌روش به وجود آورده است تا جایی که این موضوع برای خیلی‌ها عجیب به نظر می‌رسد

به گزارش سلام دلفان، موضوع دعوای سرمربی تیم ملی با سرمربی پرسپولیس این روزها تغییرات جدی را در رفتار کارلوس کی‌روش به وجود آورده است تا جایی که این موضوع برای خیلی‌ها عجیب به نظر می‌رسد.

کارلوس کی‌روش قصد داشت تیم ملی را در شرایطی که تمام تیم‌های لیگ برتری درگیر آماده‌سازی برای شروع لیگ شانزدهم هستند حدود 20 روز به اردو ببرد. عجیب اینکه کی‌روش اعلام کرده بود که بازیکنان ملی‌پوش تا 10 روز مانده به آغاز لیگ برتر حق شرکت در تمرین تیم‌هایشان را ندارند که این  موضوع حرف و حدیث‌های زیادی را ایجاد کرد و با مخالفت رسمی برانکو ایوانکویچ روبرو شد. بعد از این موضوع کی‌روش بیانیه‌های تندی علیه برانکو نوشت که برخلاف گذشته برایش تبعات بدی داشت. اگر در درگیری‌های قبلی سرمربی تیم ملی با مربیان لیگ برتری همه حق را به او می‌دادند حالا درگیری اخیرش با برانکو ایوانکویچ تبعات بدی برای کی‌روش به همراه داشته است و محبوبیت سرمربی پرتغالی تیم ملی در بین هواداران پرسپولیس حسابی کاهش پیدا کرده است. در این اختلاف نه تنها برانکو موفق شد اردوی تیم ملی را لغو کند بلکه باعث شد کی‌روش برای اولین بار از مواضع خود کوتاه بیاید.

جالب است که کی‌روش این بار فشار را روی خودش بیشتر از قبل می‌بیند و با عقب‌نشینی هوشمندانه مواضعش را از طریق رسانه‌های نزدیک به خود اعلام می‌کند. در این روزها در رسانه‌های نزدیک به سرمربی تیم ملی مطالبی در مورد وضعیت بد تیم ملی عنوان می‌شود تا به نوعی مدیران فوتبال ایران تحت فشار قرار بگیرند. آنچه که مسلم است این است که این بار کی‌روش بازنده اختلاف با مربیان لیگ برتری شده است و دیگر حمایت تماشاگران پرسپولیس را پشت تیمش نمی‌بیند و شاید به همین دلیل هم باشد که این بار علیه مدیران فدراسیون فوتبال به طور مستقیم مصاحبه نمی‌کند.

منبع: نسیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار