سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 88199
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » همایش بزرگ حجاب و عفاف در شهرستان دلفان برگزار می گردد
Print This Post
در گفتگو با سلام دلفان مطرح شد؛

این همایش به منظور ترویج سبک زندگی عفیفانه در سطح جامعه و مقابله با هجمه های پیش بینی شده در رابطه با کشف حجاب زنان دوشنبه 21 تیرماه برگزار می گردد.

دبیر کمیته حجاب و عفاف شهرستان در گفتگو با سلام دلفان گفت: علت انتخاب 21 تیرماه به نام روز ملی حجاب و عفاف را شهادت عده کثیری از معترضین به قانون کشف حجاب در مسجد گوهر شاد می باشد و در جهت انتشار پیام انقلاب اسلامی به جهان و نیز درخواست مردمی از 19 تا 25 تیر ماه هر سال بعنوان هفته عفاف و حجاب نامگذاری گردیده است. امسال برای نخستین بار گردهمایی بزرگ عفاف و حجاب در سطح شهرستان به همت کمیته عفاف و حجاب شهرستان متشکل از ادارات و دستگاه های فرهنگی سطح شهر روز دوشنبه 21 تیرماه ساعت 10 صبح در مصلی نماز جمعه نورآباد برگزار می گردد.

خانم شکریان افزود: گردهمایی مذکور به منظور ترویج سبک زندگی عفیفانه در سطح جامعه و مقابله با هجمه های پیش بینی شده  در رابطه با کشف حجاب زنان و ایجاد زمینه همکاری و هم افزایی سازمان ها و نهادها و موسسه های مردم نهاد در زمینه حجاب وعفاف و در نهایت تقویت اعتماد به نفس در زنان محجبه برگزار می گردد.

وی همچنین از برگزاری نماشگاه و فروشگاه در خصوص محصولات حجاب و عفاف مثل انواع مقنعه حجاب و ساق دست و جوراب و… و همچنین حجاب عروس، ویژه عروس خانم هایی که راهی خانه بخت می شوند در روز برگزاری همایش خبر داد.

photo_2016-07-09_23-21-03

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار