سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 88540
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هیئت‌مدیره پتروشیمی بوعلی 350 میلیون در سال 94 پاداش گرفت
Print This Post

«با توجه به احتمال سوءمدیریت در بروز آتش‌سوزی خسارت‌بار در پتروشیمی بوعلی، پاداش 350 میلیونی و حق جلسه 650 هزار تومانی برای حضور در هر جلسه هیئت‌مدیره آن، در نوع خود جالب است.»

به گزارش سلام دلفان، اگر پروژه‌ نوسازی تجهیزات پتروشیمی بوعلی به داخلی‌ها واگذار می‌شد، شاید معایب این کارخانه رفع شده و هیچ‌گاه آتش‌سوزی  بی‌سابقه رخ نمی‌داد و بنا بر اعلام بیمه ایران، 60  میلیون یورو خسارت به صنعت پتروشیمی کشور نمی‌زد. عامل مهم دیگر در وقوع آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی، عدم نصب سیستم اطفاء حریق اتوماتیک در این کارخانه است. بنا بر اعلام سایت رسمی پتروشیمی بوعلی، آخرین پروژه در دست اقدام این شرکت، پروژه اطفاء  حریق اتوماتیک است که بعد از یازده سال هنوز اجرایی نشده است.
لازم به ذکر است 70 درصد شرکت پتروشیمی بوعلی در اختیار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و 30 درصد آن در اختیار سهام عدالت است. بدین ترتیب، این شرکت به طور غیرمستقیم همچنان یک شرکت دولتی محسوب می‌شود.
پتروشیمی بوعلی برای سال 94 بالغ بر 350 میلیون تومان پاداش میان اعضای هیئت‌مدیره تقسیم کرد. اعضای هیئت مدیره این شرکت بابت هر جلسه 650 هزار تومان حق جلسه دریافت می‌کنند.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار