سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8938
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » 10روستای بخش کاکاوند میزبان گروه جهادی فاطمیون
Print This Post

مسئول گروه جهادی فاطمیون بسیج دانشجویی شهرستان دلفان درباره محرومیت این مناطق گفت: با توجه به حضور13 روزه جهادگران در این مناطق مردم درباره مسائل بهداشتی و جاده از ما درخواست کمک داشتند. امیدواریم اردوهای جهادی باعث توجه ویژه مسئولین به این مناطق شود.

گروه جهادی فاطمیون متشکل از دانشجویان بسیجی دانشگاهای  شهرستان دلفان به منظور محرومیت‌زدایی و ایجاد فضای معنوی و فرهنگی در روستاهای دانه میسی،بادوزان،سرمه،قلاته،بادام شیرین ،چم کریم ،وروشت،کن کت،چروش و بوربوران اردوی جهادی برگزار کرد.
به گزارش سلام دلفان، خانم رضایی ، مسئول گروه جهادی فاطمیون در این باره گفت: در هفته اول ماه شعبان مورخ 3 تیر فعالیت‌های فرهنگی ، عمرانی و آبرسانی توسط برادران و خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دلفان  در روستا‌های محروم  نام برده انجام شد.

pic002

pic007

pic008

رضایی درباره فعالیت‌های فرهنگی در این اردو گفت:‌ واحد خواهران این گروه، به فعالیت‌های مشاوره‌ای، فرهنگی و تربیتی و عمرانی در رده‌های مختلف سنی خواهران مشغول بودند.

pic003

pic001_001

وی همچنین از همراهی حججت الاسلام آقایان موسوی،سبزی و عینی با این گروه خبر داد و گفت:‌ برپایی نماز، برگزاری مراسمات و طرح مسائل احکام و مباحث فرهنگی توسط ایشان انجام شده است.

pic001

مسئول گروه جهادی فاطمیون درباره محرومیت این مناطق گفت: مناطقی مثل چروش و بوربوران از هر چیز به آب آشامیدنی سالم نیاز دارند.

pic005

رضایی با بیان اینکه این فعالیت‌ها در مرحله اول اردو انجام شده است، گفت:‌ به دلیل مصادف شدن اردو با ماه مبارک رمضان مرحله دوم فعالیت‌ها بعد از ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.

وی ضمن درخواست همکاری مسئولین با گروه‌های جهادی برای محرومیت‌زدایی از این مناطق گفت: با توجه به برگزاری مرحله دوم اردو بعد از ماه مبارک رمضان، دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در مرحله دوم می‌توانند با شماره 7271747 مربوط به دفتر بسیج دانشجویی تماس گرفته و آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: یونس بهاروند
  تیر ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۳۳

  با سلام و احترام!

  «ان الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون»
  و آنان که ایمان آوردند و از وطن هجرت کردند و در راه خدا با مال و جانشان جهاد کردند، مقامشان نزد خدا برتر است و آنها رستگارند.»
  سوره مبارکه توبه، آیه 20

  در باب اینکه این اقدام ارزشمند و قابل تحسین است، هیچ شکی نیست.
  اما…
  اگر دوستان عزیزی که درست اندر کار این مسائل هستن، بتونن با برنامه ای دقیق تر، منسجم تر و کاربردی تر اردوهای جهادی رو برگزار بکنن و محصول محسوس کار و همچنین برنامه های بعدی رو هم برای آن مناطق مدنظر داشته باشن این کار خیر بسیار ارزشمندتر و متعالی تر خواهد بود و اثرات دنیوی و اخروی بیشتری خواهد داشت.
  انشاالله اگر دوستان سلام دلفان زمینه همفکری رو برای این مساله ایجاد بکنند، می تونه در این زمینه توفیقات بیشتری نصیب همه عزیزان بشه.

  من الله التوفیق!
  التماس دعا!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار