سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9071
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بررسی علت لغو مجوز کرم حلزون
Print This Post

مسوولان وزارت بهداشت با حضور در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مورد علت لغو مجوز کرم حلزون، توضیحاتی را ارائه کردند.

 

 

به گزارش سلام دلفان ، عبدالرحمان رستمیان در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در این جلسه مطرح شد که الزاما داروهایی که از طریق صداوسیما تبلیغ می‌شود، مورد تایید نیست، لذا در مورد کرم حلزون نیز مسوولان وزارت بهداشت (معاون غذا و داروی وزارت بهداشت) اینگونه توضیح دادند که صحت گفته‌ها در تبلیغات در مورد این محصول مورد تایید نبوده و برهمین اساس مجوز لغو آن صادر شده است.
نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس در ادامه اظهار کرد: همچنین در این جلسه، آخرین وضعیت دارویی نیز با حضور مسوولان مورد بررسی قرار گرفت و عنوان شد که یارانه دارو تاکنون پرداخت نشده و 1800 میلیارد تومان ارز مبادله‌ای که به این موضوع اختصاص پیدا کرده، در حال حاضر یک‌چهارم آن باید از طریق بیمه‌ها در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد تا قیمت داروها تعدیل شود.
وی خاطرنشان کرد: همچنین درباره اینکه چرا تعرفه جدید داروها تحت پوشش بیمه قرار نگرفته، مباحثی در کمیسیون با حضور معاون غذا و داروی وزارت بهداشت مطرح شد و تاکید گردید که باید داروهایی که تعرفه آنها تعیین شده، تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار