سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9206
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعزام به عتبات در شب‌های قدر بدون محدودیت
Print This Post

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به اینکه عرضه و و تقاضا از اول مرداد تا ۲۸ مرداد برابر خواهد بود و همچنین با توجه به اینکه ما سعی کردیم ظرفیت اعزام را بالا ببریم هر فردی در این تاریخ تقاضای اعزام داشته باشد، اعزام خواهد شد.

به گزارش سلام دلفان مسعود اخوان در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی حج، گفت: پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات از ۲۹ مرداد تا ۱۵ مهرماه، تا فردا یکشنبه ادامه دارد و افرادی که می‌خواهند در این تاریخ به عتبات عالیات مشرف شوند تا ساعت ۲۴ فردا فرصت ثبت نام دارند.
وی ادامه داد: مهلت پیش ثبت نام این دوره از عتبات عالیات تمدید نمی‌شود و آخرین مهلت ثبت نام ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ تیرماه است.
اخوان خاطر نشان کرد: بعد از ثبت‌نام اگر تقاضای بیشتر از ظرفیت نبود همه ثبت‌نام کنندگان بر اساس یک برنامه اعزام خواهند شد اما اگر تقاضا بیشتر از ظرفیت بود مانند سال‌های گذشته یا الویت بندی خواهند شد.
وی یادآور شد: برای اعزام به عتبات افراد قرعه کشی می‌شود که نتایج قرعه کشی روز سه شنبه اول مردادماه بر روی سایت پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) قابل رؤیت خواهد بود.
مدیرکل عتبات عالیات در خصوص بازسازی هتل‌ها گفت: بر اساس گزارشات رسیده از گروه کارشناسی که برای بازسازی هتل‌های عتبات در طول مدت این دو هفته در عراق حضور داشتند بازسازی هتل‌ها به شکل مطلوبی در حال انجام است.
وی تصریح کرد: هتل‌داران زیر نظر این گروه کارشناسی به سرعت درخواست‌های این گروه را برای بازسازی و سم پاشی هتل‌ها انجام می‌دهند.
اخوان ادامه داد: علاقه‌مندانی که تمایل دارند در شب‌های قدر در حرم علوی (ع) و حسینی (ع) حضور داشته باشند می‌توانند بدون پیش ثبت‌نام و با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی یا ثبت نام از طریق اینترنت جهت اعزام خود از اول مرداد تا ۲۸ مرداد اقدام کنند.
وی یادآور شد: همچنین امکان اعزام گروهی برای افرادی که تمایل دارند به صورت گروهی اعزام شوند، وجود دارد.
اخوان افزود: سعی شده است ظرفیت اعزام در این ایام عزیز بالا برده شود تا همه دوستدران اهل بیت به عتبات اعزام شوند؛ بنابراین محدودیت اعزام نخواهیم داشت.
وی تاکید کرد: پیش بینی می‌کنیم همه کسانی که تمایل دارند به عتبات اعزام شوند مشکلی برای اعزام آنها وجود نداشته باشد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار