سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9218
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیش از دو هزار معلم لرستانی در پایه سوم ابتدایی تدریس می کنند
Print This Post

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: بیش از دو هزار و 400 معلم لرستانی در مقطع سوم ابتدایی تدریس می کنند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ،ˈ کیهان ندری ˈدر حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی مدرسین پایه سوم ابتدایی افزود: کارگاه آموزشی مدرسان کشوری کتب جدید التالیف پایه سوم ابتدایی در محل سالن گروههای آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

وی اظهار داشت : هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی همسو سازی و یکپارچه کردن محتوا و مفاهیم کتب تازه تالیف پایه سوم استان بوده است.

وی تصریح کرد د: در این کارگاه معلمان در پنج گروه درسی ریاضی، علوم تجربی، قرآن، هدیه های آسمانی، مطالعات اجتماعی و فارسی به بررسی و تحلیل کتب و رفع اشکالات کتب پرداختند.

معاون آموزش ابتدایی با تاکید بر ضرورت حضور همه معلمان در دوره های آموزشی در نظر گرفته شده،گفت : تعداد دو هزار و 476 معلم مستقل و چند پایه ای که ابلاغ پایه سوم دارند بایستی در کلاسهای ضمن خدمت، آموزشهای لازم را ببینند.

وی حضور و مشارکت فعال در این دوره ها را موجب ارتقا آمادگی معلمان دانست و افزود :در حال حاضر 27 هزار و 845 دانش آموز لرستانی در پایه سوم ابتدایی تحصیل می کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار