سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9218
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیش از دو هزار معلم لرستانی در پایه سوم ابتدایی تدریس می کنند
Print This Post

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: بیش از دو هزار و 400 معلم لرستانی در مقطع سوم ابتدایی تدریس می کنند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ،ˈ کیهان ندری ˈدر حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی مدرسین پایه سوم ابتدایی افزود: کارگاه آموزشی مدرسان کشوری کتب جدید التالیف پایه سوم ابتدایی در محل سالن گروههای آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

وی اظهار داشت : هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی همسو سازی و یکپارچه کردن محتوا و مفاهیم کتب تازه تالیف پایه سوم استان بوده است.

وی تصریح کرد د: در این کارگاه معلمان در پنج گروه درسی ریاضی، علوم تجربی، قرآن، هدیه های آسمانی، مطالعات اجتماعی و فارسی به بررسی و تحلیل کتب و رفع اشکالات کتب پرداختند.

معاون آموزش ابتدایی با تاکید بر ضرورت حضور همه معلمان در دوره های آموزشی در نظر گرفته شده،گفت : تعداد دو هزار و 476 معلم مستقل و چند پایه ای که ابلاغ پایه سوم دارند بایستی در کلاسهای ضمن خدمت، آموزشهای لازم را ببینند.

وی حضور و مشارکت فعال در این دوره ها را موجب ارتقا آمادگی معلمان دانست و افزود :در حال حاضر 27 هزار و 845 دانش آموز لرستانی در پایه سوم ابتدایی تحصیل می کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار