سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9226
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استمرار طرح ارتقا امنیت اجتماعی در لرستان/ ۲۰ نفر مخل نظم و امنیت دستگیر شدند
Print This Post

فرمانده انتظامی استان لرستان از استمرار اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در استان خبر داد.

به گزارس سلام دلفان به نقل ازمهر: سردار کاظم علیزاده ظهر شنبه در حاشیه اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در خرم آباد با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان این طرح با شدت ادامه دارد، گفت: مشارکت مردم با پلیس در اجرای طرح ها و همچنین احیاء امر به معروف و نهی از منکر کاهش نافرمانی های مدنی، ناهنجاریهای اجتماعی و جرایم را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه برقراری امنیت پایدار با مشارکت همه آحاد جامعه امکان پذیر است، تصریح کرد: پلیس استان در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم و انجام ماموریت های محوله خود طرح های مختلفی را در طول سال برابر برآوردهای اجتماعی و درخواست های مردمی به اجرا در می آورد که اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی یکی از این طرح هاست.

فرمانده انتظامی استان لرستان ادامه داد: در این راستا به منظور تامین امنیت مطلوب و جلب رضایتمندی مردم و ناامن کردن فضا برای مخلان نظم و امنیت طرح ارتقا امنیت اجتماعی با همکاری پلیس های تخصصی و روسای کلانتریهای خرم آباد در نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان به اجرا درآمد.

سردار علیزاده با بیان اینکه با اجرای این طرح در شهرستان خرم آباد ۲۰ نفر مخل نظم و امنیت عمومی، فرشونده مواد مخدر، سارق و … دستگیر شدند، بیان داشت: در این شهرستان همچنین ۱۹ دستگاه خودرو و ۱۷ دستگاه موتورسیکلت به دلایل مختلف به ویژه ایجاد آلودگی صوتی متوقف شدند.

وی با اشاره به همکاری خوب مردم و دستگاه قضایی در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی، مشارکت و همکاری همه دستگاههای مرتبط و مردم را در شناسایی و برخورد با متخلفان را مهم دانست.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار