سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9230
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » بررسی آخرین وضعیت سهام عدالت در شهرستان دلفان
Print This Post

رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان دلفان از پرداخت سود دو مرحله ای به ۲۱۷۰۰ نفر در شهرستان دلفان خبر داد.

به گزارشسلام دلفان به نقل از دلفان امروز  رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان دلفان از پرداخت سود دو مرحله ای این طرح به ۲۱۷۰۰ نفر در شهرستان خبر داد.

صفری در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز با اشاره به اینکه در مرحله جدید پرونده ۶۱۳۱ خانوار در این شرکت تایید شده است اضافه کرد در دو مرحله به صورت پیامک به این افراد اطلاع رسانی شده تا فرم جمع آوری اطلاعات خود را تکمیل کنند اما برخی از این افراد مراجعه نکرده اند و دیگر فرصتی برای تکمیل فرم ها ندارند. وی با اشاره به دپرداخت سود سهام عدالت در دو مرحله به ۲۱۷۰۰ نفر از مردم شهرستان اعلام کرد این افراد شامل افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و رزمندگان دوران دفاع مقدس می باشد.

صفری همچنین از پرداخت یک مرحله ای سود سهام عدالت به روستاییان، بازنشستگان تامین اجتماعی ، عشایر و فرهنگیان خبر داد و گفت فعلاً هیچ ثبت نام جدیدی برای دریافت این سهام نداریم.

رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان دلفان با اعلام اینکه سرمایه کسانی که سود این سهام را نگرفته اند افزوده می شود از قابلیت خرید و فروش این سهام در آینده نزدیک خبر داد و گفت: به دارندگان این سهام توصیه می کنیم از فروش این سهام خودداری کنند.

  1. باسلام
    احتراما اینجانب وحید تیموریان فرزند عزیزالله ساکن روستای ایرانشاهی توابع دلفان به استحضار ریاست محترم شرکت تعاونی عدالت میرسانم با توجه به مدت گذشت چهار سال اصلا چیزی به عنوان سود سهام دریافت ننمودهام ایا از نظر شما این سهام عدالت است یا بی عدالتی …

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار