سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9435
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴۸ نظر
خانه » اخبار برتر » جواد قیاسی: تارهای صوتی حنجره ام نوای دلنشین قرآن را می نوازند
Print This Post
گفتگوی اختصاصی سلام دلفان با پدیده قرآنی شهرستان؛

از این که من هم مثل بچه های سایر شهرها از نعمت وجود استاد و راهنما برخوردار نبودم، خیلی ناراحت بودم. ولی هیچ موقع امید خود را از دست ندادم و همچنان سعی در پیمودن مراتب بالاتر را داشتم…

اشاره: چند سال پیش که  فضای عمومی کشور شاهد شکوفاشدن استعدادهای نوجوانان و جوانان درحیطه فعالیت های قرآنی بود، شهر دلفان نیز شاهد ظهور یک پدیده قرآنی بود. محمّدجواد قیاسی نامی بود که رفته رفته بر سر زبان ها افتاد و طولی نکشید که این نوجوان خوش صدا توانست خودش را به عنوان یک قاری مطرح  در سطح شهرستان تثبیت کند. از آن پس بود که او قاری اکثر محافل رسمی شهر بود. محمّدجواد به شکل حرفه ای فعّآلیّت های قرآنی را ادامه داد و مفتخر به کسب عناوین استانی و کشوری گردید. وی که به تازگی به سفر معنوی حجّ مشرف شده حال و هوای دیگری پیدا کرده و افتخار تلاوت در مدینه منوّره را نیز پیدا کرده است. محمّدجواد شیفته قرآن است به گونه ای که می گوید تارهای صوتی حنجره ام نوای دلنشین قرآن را می نوازند. در یکی از روزهای ماه نزول قرآن به گفتگو با وی نشستیم که ماحصل آن در ادامه می آید:

سلام دلفان: لطفاً خودتان را معرفی کنید

– با عرض سلام و احترام خدمت تمامی مخاطبان عزیز سایت. جواد قیاسی هستم، سال ۱۳۷۴ در خانواده ای مذهبی و در شهرستان خرم آباد به دنیا آمدم. فرزند ششم خانواده هستم و در رشته علوم تجربی و در مقطع چهارم دبیرستان مشغول به تحصیل هستم. پدرم بازنشسته اداره مخابرات می باشد و ساکن خیابان مدرس هستیم.

سلام دلفان: اگر موافق باشید از اینجا شروع کنیم که چطور شد که وارد عرصه فعالیتهای قرآنی شدید

– سال ۱۳۸۳ دانش آموز سوم ابتدایی بودم که  به تشویق خانواده و اطرافیان پا به عرصه فعالیتهای قرآنی گذاشتم ،آن زمان بود که متوجه شدم چنین استعداد مقدسی را خداوند باری تعالی به من عطا کرده است .

آن زمان با نبود اساتید قرآنی در شهرستان دلفان، به تنهایی با گوش دادن تلاوتهای قاریان معروف مصری ، سعی داشتم روز به روز در این زمینه پیشرفت کنم و از این که من هم مثل بچه های سایر شهرها از نعمت وجود استاد و راهنما برخوردار نبودم، خیلی ناراحت بودم. ولی هیچ موقع امید خود را از دست ندادم و همچنان سعی در پیمودن مراتب بالاتر را داشتم.

اوایل سال ۱۳۸۶ مورد توجه دو نفر از اساتید برجسته قرآنی مرکز استان قرار گرفتم  و راهنمایی های آن بزرگواران باعث شد تا راه خود را بهتر بشناسم. از آن پس با گذشت زمان توانستم در محضر چند تن از معروفترین اساتید قرآنی جمهوری اسلامی ایران به تلاوت قرآن بپردازم و توانستم مورد تحسین و تمجید آنها قرار بگیرم .

سلام دلفان: یعنی شما از هیچ کسی در شهر برای فراگیری قرآن بهره نبرده اید؟

– چرا، اینکه می گویم در شهر کسی نبوده، بیشتر منظورم فعّالیّت حرفه ای است و گرنه بوده اند افرادی که از آنها بهره برده ام و قدردان همه آن ها نیز هستم. افرادی چون آقایان مولا مراد منتیان،علی ترکی،ابراهیم سبزیان و پرویز بهرامی

سلام دلفان: آقا جواد لطفاً از مقام ها و افتخاراتی که تاکنون کسب نموده اید بگویید

– مقام اول جشنواره بین المللی سراج خراسان در رشته اذان در سال ۱۳۸۶، مقام ششم رشته قرائت تحقیق در مسابقات قرآنی مهرپویان، مرحله کشوری در سال ۱۳۹۱، مقام اول رشته قرائت تحقیق در مسابقات استانی کانونهای فرهنگی هنری سطح استان در سال ۱۳۹۱ از جمله مقاماتی است که  تاکنون به لطف خدا کسب کرده ام.

pic004

سلام دلفان:  سبک کدامیک از قاریان  داخلی و  خارجی را بیشتر می پسندید؟ 

– از بین تلاوتهای قاریان مصری  بیشتر تلاوتهای استاد مصطفی اسماعیل و محمّد عمران را می پسندم و تا حدودی از تحریرهای این اساتید استفاده میکنم. استاد شحات محمّد انور را نیز خیلی دوست دارم چرا که بعضی از تلاوتهای ایشان، انسان را به ملکوت می برد. ازبین قاریان ایرانی هم باید بگویم که نحوه تلاوت استاد حاج سعید طوسی از بقیه برای من مورد پسند تر است.

pic006

سلام دلفان: از سفر معنوی که اخیراً به خانه خدا داشتید بگویید، اصلاً چطور شد که این توفیق نصیبتان شد؟ از حالات معنویتان در این سفر بگویید

– به برکت این که از اعضای اتحادیه های انجمنهای اسلامی دانش آموزی هستم این سعادت نصیبم شد که به زیارت بیت الله الحرام ، مزار پیامبر اکرم(ص) و ائمه بقیع(علیهم السلام) مشرف شوم. حال هوای آنجا خیلی روحانی است، یک حال و هوای دلپذیر و آشنا که قابل توصیف نیست. انسانی که به این سفر می رود نباید غفلت کند و از لحظه لحظه حضور در آن مکان مقدّس استفاده لازم را ببرد.

pic001

pic005

سلام دلفان: در کنار فعالیتهای قرآنی تا چه میزان به درس اهمیت می دهید؟

– فعالیتهای قرآنی با این همه اهمیّتی که دارند، نباید باعث دوری یک قاری از درس و تحصیلات شوند. امروزه در تمامی کشورهای جهان، علم و تکنولوژی حرف اول را میزند، لذا کسی که قرآنی باشد و نیز در رشته تحصیلی خود موفق باشد، نه تنها خداوند بلکه تمام افراد جامعه اسلامی او را مورد تحسین قرار می دهند و می تواند فرد مفیدتری باشد.

سلام دلفان: اوضاع فعالیتهای قرآنی در شهرستان را چگونه می بینید؟

– در موسسه های قرآنی به رشته های تفسیر و مفاهیم و حفظ بیشتر از قرائت اهمیت داده می شود، متاسفانه هیچ یک از موسسات قرآنی با وجود جذب این همه بودجه، در صدد این نیستند که به رشته قرائت حتی فکر کنند. به عنوان مثال بنده برای کسب علوم صوت و لحن قرآن به شهر هایی از قبیل خرم آباد، قم، تهران و . . . سفر کرده و می کنم.

pic003

سلام دلفان: مسئولان چطور؟ آنها به اندازه کافی حمایت می کنند؟

– مسئولین مربوطه در رابطه با مسائل قرآنی زحمات زیادی کشیده اند. در شهر ما محافل انس با قرآن بزرگی برگزار شده و قاریان و اساتید بزرگی برای اجرای تلاوت مجلسی به اینجا دعوت شده اند،اما چه بهتر است که بودجه هایی که صرف دعوت این اساتید می شود، در امر آموزش قرآن به قاریان دلفانی صرف شود. مسئولین محترم این هزینه ها را صرف می کنند که مثلاً فلان استاد به مدت ۳۰ دقیقه تا یک ساعت به تلاوت قرآن بپردازد، اما می توان با همان مبلغ یا حتی کمتر، همان استاد را دعوت کرد و از او خواست تا با آموزش علاقه مندان این فعّالیّت ها اثری ماندگار در زندگی آنها به جای بگذارند.

سلام دلفان: آیا فعالیتهای قرآنی تا کنون برکت هایی برای شما به همراه داشته است؟

– اصولاً کسی که قرآنی باشد و با قرآن مانوس شده باشد ، تمام زندگی اش به صورت ناخودآگاه قرآنی می شود ، به برکت قرآن میتواند راه دستیابی به سعادت را پیش بگیرد و هر حاجت خیری از خدا بخواهد برآورده خواهد شد . اما این در صورتی امکان پذیر است که به قرآن عمل کند ، قرآنی زندگی کند و تقوای الهی را پیشه کند .

سلام دلفان: حاضرید استعدادی را که خدا در حیطه ی قرآن به شما داده را مثلاً با استعداد در حیطه دیگری عوض کنید؟

– خیر! من از زمانی که این استعداد خود را شناختم ، سعی کردم آن را در راه قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) مورد استفاده قرار دهم . هیچ وقت حاضر نیستم آن را با هیچ استعداد یا مثلاً هنر آوایی دیگری عوض کنم. البته منظور بنده این نیست که هنر های آوایی دیگر ناپسند هستند، البته که همه آنها در جای خود ارزنده هستند، اما راه من قرآن است و تارهای صوتی حنجره ام نوای دلنشین قرآن را مینوازند.

سلام دلفان: شما زیاد به مراسمات رسمی برای قرائت قرآن دعوت میشوید. بعضی مواقع که شما را دعوت نمی کنند ناراحت نمی شوید؟

– دلیلی برای ناراختی وجود ندارد، اتفاقا از شنیدن صدای دیگر قاریانی که در در مراسمات و محافل اجرا می کنند، خیلی لذت می برم و سعی میکنم اگر نکته جدیدی از آنها پیدا کردم، به خوبی از آن استفاده کنم .

سلام دلفان: آقای قیاسی معمولاً افرادی که خدا استعداد خاصی به آنها می دهد- حالا در هر رشته ای- و همینکه مورد توجه عموم قرار می گیرند و جایگاهی در جامعه پیدا می کنند، غرور به سراغشان می آید و متأسفانه ما این را به کرّات شاهد بوده ایم. آیا تاکنون این غرور به سراغ شما آمده است؟ اصلاً ممکن است قاریان قرآن دچار غرور و مسائلی از این قبیل شوند؟

– غرور به سراغ هر شخصی، در هر پست و مقامی می آید و ربطی به قاری و غیر قاری هم ندارد. به سراغ بنده هم آمده است، اما با توکل بر خدا سعی کرده ام بر آن غلبه پیدا کنم.

سلام دلفان: از تمرینات و برنامه های تخصصی که برای تقویت در رشته تخصصی قرآنی خود انجام می دهید بگویید

– بنده در حال حاضر می توان گفت که از مرحله تقلید گذشته ام و فقط به تلاوتهای قاریان بزرگ گوش می دهم تا شاید نکته ی جدیدی در آنها پیدا کنم. هرچند وقت یکبار هم به جلسات قرائت اساتید بزرگ کشور می روم و به اجرای تلاوت تمرینی می پردازم و از دستورات این اساتید بهره ی لازم را می برم.

سلام دلفان: برای آینده ی خود چه برنامه ای دارید؟

– انشاالله اولین برنامه ای که پیش رو دارم گذشتن از سد کنکور و درنهایت قبول شدن در یک دانشگاه معتبر و ادامه تحصیل در یک رشته عالی.

سلام دلفان: شاید برای مخاطبان ما این سؤال بوجود آید که آقای جواد قیاسی چه قلّه ای را برای خود متصور شده است؟

– سؤالات سختی می پرسید(با خنده)… به امید خدا اگر شرایط فراهم شود قصد دارم تا حدی پیش بروم که به مسابقات بین المللی قرآن کریم برسم و در این مسابقات حائز یک رتبه ی بالا شوم. برای رسیدن به این مقصود نیز موانع زیادی وجود دارد اما با یاد خدا و از دست ندادن امید کماکان تلاش می کنم که روز به روز به این قلّه با منزلت نزدیک شوم،ان شاءلله.

سلام دلفان: چه خاطره به یادماندنی از دوران فعّالیت های قرآنی  در ذهن جواد قیاسی ثبت شده است؟

– در اولین روزهایی که در شهر مدینه النبی بودم خدا یک معنویت بزرگ به من اعطا کرد. آن هم این بود که توانستم در محضر زائران ایرانی و حضرت آیت الله نجفی(نماینده مقام معظم رهبری و مسئول بعثه مقام معظم رهبری در شهر مدینه) ، یک تلاوت مجلسی اجرا کنم. این تلاوت یکی از بهترین تلاوت های که  در طول عمرم اجرا کرده ام. البته زمانی که فیلم و صوت تلاوت به دستم رسید متوجّه شدم که متأسفانه تنها قسمت پایانی آن ضبط شده است.

دانلود صوت تلاوت جواد قیاسی در  مدینه منوّره 

سلام دلفان: چه توصیه ای برای نوجوانانی که میخواهند وارد این حیطه شوند دارید؟

– توصیه من به تمامی قرآن آموزان عزیز این است که با توکل بر خدا و پشت کار فراوان این راه را ادامه دهند، هیچ وقت مغرور نشوند، اگر در طول این مسیر به مانعی برخورد کردند نا امید نشوند، در تمامی میادین رقابتی سعی کنند رقابتی سالم و دوستانه با رقبای خود داشته باشند و مهم تر از همه این که گفته های قرآن کریم را سر لوحه زندگی خود قرار دهند .

سلام دلفان: و حرف آخر؟

– در پایان از پدر و مادرم تشکر می کنم که از ابتدای این راه نورانی، یار و یاور من بوده اند و انشاالله تا انتها خواهند بود واز خداوند منان سلامتی و طول عمر با عزّت را برای آنها مسئلت میکنم. از شما نیز به خاطر فرصتی که ایجاد نمودید تشکر می کنم.

pic002

سلام دلفان: از اینکه وقتتان را در اختیار ما قرار دادید تشکر می کنیم.

 1. کوثر می‌گه:

  خوش به حال پدر و مادرت!

 2. احمدی می‌گه:

  احسنتم…تبارک الله

 3. ضمن تبریک وخسته نباشید به پدر بزرگوارت به خاطر سعی وتلاش وافرش درتربیت چنین فرزندی امید وارم در آینده نزدیک جزء قاریان برجسته درسطح بین الملل وباعث سربلندی دلفان در سطح کشور باشید

 4. محمد حسین می‌گه:

  دست مریزاد بر شهرستان دلفان و دست مریزاد بر خانواده محترمتان برای تربیت چنین فرزندی

 5. ایوب می‌گه:

  به امید توفیق و سربلندی شما در همه ی عرصه های دینی و علمی.یاحق.

 6. نیک سرشت می‌گه:

  خواستن توانستن است،تلاش این آقا واقعا قابل تحسین است،هرکس با عشق درراهی قدم بگزارد و از کوشش خود ذره ای کم نکند بدون شک به خواسته اش می رسد،آقای قیاسی یکی از بهترین،خوش صداترین ،دوست داشتنی ترین،خوش برخوردترین،خوش سیماترین،ساعی ترین،نوجوانان این دیار هستند.امیدواریم یکروز ایشان را در تلوزیون سراسری درحال خواندن کلام وحی درکنار رهبر عزیزمان ببینیم.

 7. میلاد می‌گه:

  منو جواد هم کلاس بود یم روز های که قران داشتیم همه سر میزاشتیم رو میز ها و واقعا احساس فوقالاده ای بهت دست میداد..

 8. کوثر می‌گه:

  دل به چشمهای تو بستم/تو شدی همه وجودم
  عشق تو باور من شد/با تمام تار و پودم

 9. sam17 می‌گه:

  با سلام
  لینک اصلی و پر سرعت برای دانلود تلاوت حاج جواد قیاسی

  http://uploadtak.com/images/1687________1392_____.mp3

 10. سمیه می‌گه:

  صداش خیلی قشنگه
  من شنیدم

 11. mohandestara می‌گه:

  پایار بوین شیره کور

 12. به به.من صدای ملکوتی این برادر روخیلی دوست دارم.خیلی!
  امیدوارم هرکجا ک هستندموفق باشن.

 13. ندا می‌گه:

  امیدوارم در پناه این کتاب مقدس آسمانی و در همه مراحل زندگیتون پیروز و سربلند باشید و بیش از پیش باعث افتخار شهرمون بشید

 14. پویا می‌گه:

  آقا جواد کارش درسته ایشاا… تو شبکه قرآن شاهد تلاوت هاش باشیم

 15. علی حسن پور می‌گه:

  از صفحه شخصی حاج جواد قیاسی دیدن فرمایید.

  ؛ قاریـــــــــها ؛
  qariha.blogfa.com

 16. .... می‌گه:

  همیشه درپناه قران باشی وادامه دهنده این راه

 17. با کمال احترام صدای ایشون در مقابل صذای آسمانی صمد اسکندری قابل مقایسه نیست, همشریان عزیزی که مشتاق شنیدن صدای صمد اسکندری هستن میتونن در مسجد امام سجاد ع در نبش پل آزادگان مراجعه فرمایین,باور کنین قابل توصیف نیست مو رو به تن آدم سیخ میکنه

  • علی حسن پور می‌گه:

   پاسخ به آقای دوستدار صدای ناب:
   ببینین آقا شما خودتون محترمین و نظرتونم محترمه.
   اما سعی نکنین بین دو تا دوست تفرقه بندازین.
   آقای قیاسی و آقای اسکندری دوست صمیمی هستن و همه فعالیت هاشون با همه.و هیچ برتری بر هم ندارن.

   • نه جانم اصلا همچین هدفی نداشته و ندارم ولی چون صداش رو دوست دارم ومطمئنم که شخص صمد اسکندری جزء معدود افرادی هستش که به تسلط کامل در خواندن قرآن در دستگاههای موسیقی ایرانی اشراف داره که متاسفانه مورد بی مهری مسئولین وقت از جمله ریاست محترم ارشاد اسلامی قرار گرفته، در ضمن شخص بنده شخصیت وصدای آقای قیاسی رو بسیار دوست دارم و خدای ناکرده قصد برهم زدن روابط این دو عزیز رو ندارم . خداییش نامردیه اگه از متانت صمد اسکندری حرفی نزنم ،آقای حسن پور عزیز خداوند زیبایی رو دوست داره و به تبع انسان نیز دوستدار زیباییست پس بهتره چشم دل گشوده و زیباییها را با تمام وجود حس کنیم

    • علی حسن پور می‌گه:

     فرمایش شما صحیح!
     اما به هر حال باید قبول داشته باشین که کارتون درست نبود.
     آقای اسکندری هیچ وقت مورد بی مهری قرار نگرفته و همچنان شاهد هستیم که در اکثر مراسمات حضور دارن.ایشون بهمراه آقای قیاسی در گروه تواشیح شمس طوس دلفان فعالیت دارن و در کنار هم به تمرینشون ادامه میدن.بنده دوست و نویسنده وب سایت آقای قیاسی هستم و از تمامی کارای ایشون با خبرم.اگر انتقادی دارین میتونین جاهای دیگه بیان کنین.این صفحه مصاحبه ربطی به کسی نداره و مطمئنا مسئولین هم بیکار نمیشن که بیان این چیزا رو بخونن و بهشس عمل کنن.پس لطفا با آب در هاون کوبیدنتون چن تا پل دیگه رو هم خراب نکنین.لازم بذکره که آقای قیاسی هر چند وقت یکبار پیش بزرگترین استادای کشور تلاوت میکنن و از آموزشای اونا استفاده میکنن.اگرم بنده با لحن تند حرف زدم معذرت میخوام.
     در ضمن اگه وقت کردین به ما سر بزنین.

     ؛ قــاریــــها ؛
     http://qariha.blogfa.com/

 18. همایون می‌گه:

  با عرض سلام
  من مطالبی بالا رو خوندم،ولازم دیدم چند سطری رو در این مطلب بنویسم.
  اینکه شهرما قاری های زیادی داره و اینکه بسیارند کسانی که مسلطند بر این کار،آقای قیاسی به نظر من که از دیر باز به صدای قاریان مختلف گوش دادم،قاری نیستندو صدای ایشون به درد یه گروه سرود یا همون تواشیح میخوره،اما کسانی رو ماداریم که در سطح کشور مقام دوم در قرائت واذان دارند،چرا نمیرید از اونا مصاحبه بگیرید؟چرا وقتی مسئولی میاد از اوناهم نمیارید،حالا بم خوان تواشیح دلفان که هروقت صداشو میاورد بالا صدای گروه ناموزون میشد ،شده قاری این شهر.متاسفم ازگردانندگان بی سلیقه سایت که ازگل رد میشندخارو میبینن!
  برای تعصب بی جای بعضیا متاسفم که عقب ماندگی دلفانمان به خاطر عقاید انهاست!

  • علی حسن پور می‌گه:

   آقای همایون شما با این حرفایی که زدین مشخص شد که اصلا به صدای هیچ قاری ای گوش نکردین.آقای قیاسی عضو زیر خوان گروه تواشیح هستن و صدای ایشون به نازکی و طنین داریش معروفه.ایشون و آقای صمد اسکندری هستن که به گروه نظم میدن.حتما پیش خودتون فکر کردین با این مزخرفات میتونین نظر کارشناسانه بدین؟آره؟متاسفم براتون…
   درضمن اینو هم بدونین که آقای قیاسی شهربور امسال موفق به کسب مقام دوم کشوری قرائت شدن!

  • علی حسن پور می‌گه:

   شما اگه راس میگی برو دشمنی شخصیتو رو در رو باهاش درست کن.
   با نظر دادن تو یه سایت خبری عُقدَت خالی نمیشه!!!

   • همایون می‌گه:

    آقای حسن پور از گفته های شما تنها چیزی که برداشت میشه بی ادبی و تازیدنه که خوی انسان گونه نیست،اگر اینگونه اید دوستان قراء که دیگر باید متوجه خطرشد که جز راندن دیگران از آن چیزی فایده تان نیست.در ضمن من دوبار صدای قیاسی رو از نزدیک شنیدم وهیچ گونه قصد و غرضی نداشته وندارم فقط نظر شخصی خودم رو بیان کردم حالا نمیدانم چرا سوختین شما.من اسم شخصی رو نبردم که شما قیاس کردین که به نظرمن قیاس این دو باهم قیاس مع الفارقه.و باز متاسفم که نه تنها به من و به هرکی که نقدت میکنه بشدت میتازی وجملات کریهت رو نثارش میکنی.
    از همه کسانی که این مطلب رو میخونند پوزش میطلبم که این کلمات رو بکار بردم ولی چه کنم که اگر چنین جواب ندهم فکر میکنه ….

    • علی حسن پور می‌گه:

     برو بابا دلت خوشه.
     فقط بدون اینجوری نمیتونی عقدتو خالی کنی…
     اینجا یه سایت خبریه و هیچ ربطی به دشمنی شما با آقای قیاسی نداره.
     اینم بدون مخاطبای سلام دلفان همه آقای قیاسی رو به خوبی میشناسن و هیچوقت تحت تاثیر حرفای بیهوده ی شما قرار نمیگیرن.چون میدونن کینه ی شخصیه!

    • علی حسن پور می‌گه:

     تو اصلا خودتم نمیفهمی چی میگی.
     پیش خودت فکر میکنی چیزی حالیته ولی بدون هیچی بلد نیستی.
     بدبخت…تویی که صدای زیر و بم رو از هم در نمیاری چجوری روت میشه میای اینجا نظر میدی؟از نویسندگان محترم سایت تقاضا دارم نظرات این آقا که جز کینه توزی و عقده ی انتقام جویی ، چیز دیگه ای نیستن رو ثبت نکنین!

  • نسیم می‌گه:

   من صدای آقای قیاسی رو متأسفانه گوش نکردم ولی حتی اگر صدای ایشون تو شهرستان دلفان تک هم نباشه، این لفظ صحبت کردن آقای همایون(از گل بگذریم به خار توجه کنیم) خیلی زشت و به دور از ادبه. به هر حال قاریان قرآن و هرکسی که در راه قرآن قدم برمی داره محترم اند وقتی ما از قاریامون به خار تعبیر کنیم وای به حال وهابیا و دشمنان اسلام…

   • از دست ان در کارهای سایت تقاضا دارم ک این نظرات رو حذف کنید. .حیفه ک اینطور ب نا حق به مفاخر شهرمون توهین بشه و شما هم نظرات رو ثبت کنید. .اگه میشه تمام گفتگوهای آقای همایون و علی حسن پور رو حذف کنید. .

 19. مید می‌گه:

  کره قاری هلو شفتالو البالوگیلاس دمت گرم

 20. باسلام.من چندسوال ازهمه ی شما دارم.میشه بگید از جوادقیاسی سر بزیر تر و باادبتر کی رو تو نوراباد دیدید؟نمیدونم بعضی هاچرا قصدتخریب دارند؟چراقدر افتخارهای شهرتون رو نمیدونید؟چرا انقدر حسودید؟ایا از روی حسودیه یا چیز دیگری؟این بده که ی نورابادی موذن وقاری کشوری شده؟اگر میگید کسانی دیگه هستند ک بهتراند چرا ما اون هارو نمیبینیم؟خودمن ب شخصه تابحال قاری ای ب کارکشتگی جوادقیاسی ن تنها درنوراباد بلکه در استان لرستان ندیدم و همیشه ب چنین برادرانی ک مفاخر شهرواستان ما هستند افتخار میکنم.

 21. RoShaNak می‌گه:

  beSiaR beSiaR aaaaaaaaLi , , , kheiLi aZ GhoRane tOuN LezZzat boRDam :x

 22. مرتضي می‌گه:

  واقعا صدات زیبا و دلنشینه بهت تبریک میگم و برات آرزوی موفقیت

 23. عالی بود :-)
  راستش من اصلا شهرتونو نمیشناسم و اولین باره که اسمشو میشنوم اما از صمیم قلب بهتون تبریک میگم بخاطر استعداد های قوی شهرتون… قدر خودتونو بدونین :-)
  واسه یه غریبه شما به اسم دلفان شناخته میشین،همتون با هم! :-)
  با آرزوی موفقیت برا همتون :-)

 24. محمد فتحی می‌گه:

  ایشالا تو محافل بالاتر ناظر قرائت زیبا و دلنشینتون باشیم. داداش گلم بهت تبریک میگم…

 25. رضا عزیزی می‌گه:

  سلام آقا جواد تشکر برای زحمتی که برای صدات کشیدی موفق باشی

 26. دانشجو می‌گه:

  صداتون قشنگه خدا بهتون عزت داده قدرش رو بدونید موفق باشید

 27. همدل می‌گه:

  سلام بارها در مسابقات ابتدایی و راهنمای و دبیرستان با عزیزانی همچو جواد صمد و … بوده ا م شیرینترین لحظات باهم بودن بود ،آن لحظات این عزیزان رقیب قرآنی نیستند ،بیشتر رفیق قرآنی اند و زیبا بودن صدای هر کدام عشق دیگری را به قرآن شعله ورتر می کند .خدای جمیل مارا به صفای دل این جوانان مورد رحمت خویش قرار دهد شیطان نفسمان را با تلاوت این عزیزان از ما دور گرداندانشا الله

 28. f.k می‌گه:

  Good for you JAVAD
  Try…
  You will WIN♥♡♥♡♥♡♥

 29. سلام ایشون اهل نورآباد اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من فکر میکردم خرمآبادی باشند آخه من دیده ام اکثر مراسمات مهم خرم آباد از ایشون دعوت میشه.فکرنمیکردم نورآباد همچین کسیرو داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 30. بیتا سعادتی می‌گه:

  جایه این اقا تو نوراباد نیس
  هیچکس قدرش رو نمیدونه
  این اقا امسال موفق به کسب عنوانه نابغه قرانی جمهوری اسلامی ایران شد اما در حد ۱ مراسم کوچیک هم ازش تقدیر نشد
  انصافا ظلم نیس همچین کسی تویه نوراباد باشه و…………………
  شهر ما مهد پرورش نابغه هاست
  امثال این پسر بایستی برن عنوان های دست نیافتنی برایه این شهر و استان کسب کنند اما هیچکس ازشون ب افتخار یاد نمیکنه و مسئولینه بی لیاقت فقط بلدند منافع خودشون رو جمع کنند
  واقعا متاسفم

 31. امیر می‌گه:

  سلام. ببخشید خانم … می خواستم ازتون خواهش کنم اول از یک مورد مطمئن بشید و بعد نظر بدید و اون اینه که هر کس تو شهری برای مراسم دعوتش کنن ، خودش اهل همون شهر باید باشه؟
  ایشون از اقوام درجه یک ما هستند و اگر از خودشون بپرسید به شما می گن که اهل کجا اند.

 32. امیر می‌گه:

  در ضمن باید عرض کنم که این کار خرم آبادی ها که افتخارات جوانان دلفانی رو به اسم شهر خودشون ثبت می کنند بسیار اشتباه هستش. ما از توهین شما که ((نورآباد همچین کسایی رو نداره)) صرف نظر می کنیم و ان را به پای حسادت شهر های دیگر که از داشتن این عزیزان بهره مند نیستند می گذاریم.

  • بیتا می‌گه:

   بله. .این کاره خرم آبادیها خوب نیس ک مفاخر مارو بنام خودشون قلمداد میکنن. .اینکه یکی از نوراباد دعوت بشه ب مراسمات رسمیه ی شهر دیگه دلیل بر این نیس ک طرف اهل همونجاس. .اگر اینطور باشه ک اقای غیاثی بایستی از دیدگاه مشهدی ها و قمی ها و… همشهریشون قلمداد بشه.

 33. افتخار شهرستان دلفان و کشور ایران هستید و خواهید بود
  وبه خودمان باید ببالیم که جوان عزیزی چون آقای قیاسی را تحویل جامعه داده ایم
  انشاالله در تمام مراحل زندگی قرآنی باشید و ما را از دعای خیر محروم نفرمایید.

 34. علیرضا می‌گه:

  جواد قیاسی فامیل خودمان است ووقتی که با من حتا پنج دقیقه بامن کار می کند من بسیار کیف می کنم از صدای ای شان

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار