سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9559
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » آخرین عناوین » رئیس اداره آموزش و پرورش دلفان پاسخگوی خبرنگاران
Print This Post

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان برای رفع ابهامات اخیر این ادراه امروز میزبان خبرنگاران خواهد بود.

 

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از دلفان امروز- به دنبال حواشی و مسائلی که در هفته های اخیر گریبان اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان را گرفته بود، جهانی رئیس اداره آموزش و پرورش دلفان جهت برطرف شدن ابهامات افکار عمومی شهرستان تقاضای خبرنگاران برای نشست خبری را پذیرفت.

 

قرار است این نشست  امروز برگزار شود و خبرها از حضور برخی از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان در این نشست حکایت دارد.

 

بنابراین گزارش خبرگزاری های دلفان امروز، سلام دلفان و نسیم دلفان به نمایندگی از رسانه های شهرستان در این نشست خبری شرکت و ابهامات مطرح شده در شهر به وِیژه مسئله تغییرات مدیریتی در این اداره را پیگیری می کنند.

 1. همت می‌گه:

  مگر شما خبرگزاری هستین؟؟؟؟!!!!!

 2. مهدی می‌گه:

  گزارش اداره آموزش و پرورش کی منتشر میشه؟

 3. مهدی می‌گه:

  خبر تا داغه باید منتشر شه. شاید مشکلی یا تهدیدی هست که دست نگنه داشتین درسته سلام دلفان ؟

 4. اصلاح طلب می‌گه:

  تغییرات در آموزش و پرورش در گذشته اگرچه بد بود ولی از نیروهای کاردان و با تجربه از میان نیروهای جناح پیروز انتخاب می شد و این خسارات زیادی نداشت ولی الان متاسفانه از نیروهای ضعیف و بی نام ونشان و از افراد غیربومی استفاده می شود چرا این آقایان مسئول از آقای سوری نمی پرسندآیا زمانی که آقایان کاظمی یا محمدی نماینده بودند از نیروهای نورآبادی جهت مسئولیتهای الشتر استفاده می کردند؟ اگر تغییراتی هست باید از افراد بومی باشد

 5. م می‌گه:

  رئیس آموزش پرورش حاضره همه ی خط فکریش را زیر پا بذاره ولی درمقاش بمانه ما چقدر ساده ایم گول چنین اشخاصی را می خریم ما از اصولگرایان خواهش می کنیم این شخص رااز خودتان برانید

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار