سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9909
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مشکلات فنی مسیر کمربندی نورآباد
Print This Post
مطلب ارسالی مخاطبان؛
برزو سیف کارشناس عمران مطالبی را درخصوص کمربندی نورآباد در اختیار سلام دلفان گذاشته که در ادامه می آید: در مسیر کمربندی نورآباد که از مرادآباد نورعلی آغاز و به5کیلومتری  جاده ...

برزو سیف کارشناس عمران مطالبی را درخصوص کمربندی نورآباد در اختیار سلام دلفان گذاشته که در ادامه می آید:

در مسیر کمربندی نورآباد که از مرادآباد نورعلی آغاز و به5کیلومتری  جاده نوراباد کرمانشاه ختم میشود مشکلات فنی زیادی وجود دارد که متأسفانه نادیده گرفته شده است و اگر برطرف نشود درآینده باعث تصادفات زیادی دراین مسیر میشود.

این کمربندی درمحل تقاطع با جاده اصلی خاوه شمالی در نزدیکی روستای اسماعیل آباد نورعلی  نیاز به زیرگذر داشته و دارد و قبلاً هم در نقشه اصلی به قول سرپرست پروژه دارای زیرگذر بوده که متاسفانه به دلایلی نامعلوم این قسمت که نیازاصلی و حیاتی بوده حذف شده.

از آنجایی که دولت درحال از بین بردن نقاط بحرانزا(تصادف خیز) می باشد متاسفانه نقطه اصلی دراین محل اضافه شده است واین جاده باتوجه به اینکه بیشتر ماشین الات کشاورزی با سرعت پایین دراین جاده تردد دارد و ازطرفی جاده کمربندی محل تردد ماشین آلاتی است که ازسمت کرمانشاه یا خرم اباد تردد و باسرعت زیادی درحال حرکت هستند در آینده ممکن است اتفاقات ناگواری را رقم بزند.

از مسئولین مربوطه انتظار می رود که از نزدیک محل تقاطع را دقیقاً کارشناسی کنند وبجای اینکه حدود2متر خاکریزی کنند تا همسطح شود آنرا را بردارند و زیرگذری طراحی واجرا کنند تا قبل از اینکه خانواده ای به عزا بنشیند موانع  را از سر راه بردارند البته این مسیر هم درمحل جاده روستایی چواری هم دارای نقص است.

چومیبینی که نا بینا وچاه است اگرخاموش بنشینی گناه است.

  1. نویسنده دیدگاه: از روستای شریف
    مرداد ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۲۷

    با عرض سلام
    با توجه به تذکرات مکرر در این خصوص از مسئولین محترم تقاضا میشود که به این معضل رسیدگی کنند چرا برای جان مردم اهمیتی قائل نیستند بیت المال باید در خدمت مردم باشد . این زیرگذر چقدر هزینه دارد که از جان هموطننان عزیزتر است ؟ حتی با احداث میدان مشکل کمتر می شود ، مسئولین این را بدانند که با توجه به درخواستهای مکرر قبلی در صورت عدم اقدام ، بعد از اولین حادثه مسیر قبلی توسط مردم با تراکتور و گاوآهن و بیل و کلنگ باز و این مشکل را حل خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار