سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9925
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جشنواره سراسری امام المتقین (ع) در قالب پیامک در لرستان برگزار می شود
Print This Post

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان گفت: جشنواره سراسری امام المتقین (ع) در قالب پیام کوتاه با موضوع مسجد، محل شهادت امام علی(ع) و امام علی(ع) و یتیم نوازی برگزار می شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، حجت الاسلام ˈسیدعلی موسویˈ افزود: استان لرستان به عنوان مجری برگزاری جشنواره سراسری امام المتقین (ع) بخش ویژه این جشنواره را به مناسبت ایام شهادت امام علی(ع) تدوین کرده است.

وی با اشاره به اینکه این برنامه همزمان با ایام ضربت خوردن امام علی(ع) در سطح کانون های فرهنگی و هنری مساجد سراسر کشور برگزار می شود، افزود: قرائت زیارت امین الله در ایام شهادت امام علی(ع) از جمله برنامه های این طرح ویژه است.

وی با اشاره به اینکه قرائت زیارت امین الله در ایام شهادت امام علی(ع) هر روز پس از نماز صبح، ظهر، عصر، مغرب و عشا برگزار می شود، اظهار داشت: پس از برگزاری این طرح از 14 نفر از کسانی که بهترین جمله را درباره امام المتقین(ع) به سامانه پیام کوتاه دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان به شماره 1008940661 ارسال کنند، به قید قرعه با اهدای هدایایی تجلیل می شود.

حجت الاسلام موسوی آخرین مهلت ارسال پیام کوتاه را تا عید سعید فطر اعلام کرد و افزود: نتایج قرعه کشی این مسابقه 30 مرداد امسال همزمان با روز جهانی مسجد اعلام می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار