سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9935
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سهم لرستان در مصوبه پرداخت فوق‌العاده مناطق محروم/ شهرهایی که روی کاغذ توسعه یافته اند
Print This Post

استان لرستان در مصوبه هیئت وزیران در خصوص ملاک پرداخت فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته دارای سهمی به اندازه ۷۰ دهستان است در حالیکه تنها یکی از مراکز شهرستانهای لرستان در این فهرست قرار داده شده است.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از مهر: در احکام حقوقی کارمندان بندی به نام “فوق العاده بدی آب و هوا و مناطق کمتر توسعه یافته”وجود دارد که با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری به کارمندان شاغل در مناطق کمتر توسعه یافته با توجه به ضریب محرومیت و درجه بدی آب و هوای محل خدمت بر مبنای حقوق ثابت پرداخت می شود.

 

هیئت وزیران هر سال بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در اجرای بند «الف» ماده (۶۸) قانون مدیریت خدمات کشوری و به استناد اختیار حاصل از قانون بودجه، دستورالعمل نحوه پرداخت فوق‌العاده‌ مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا را تصویب می کند.

 

مبنای تعیین ضرایب محرومیت و درجه بندی آب و هوا تصویب نامه هیئت وزیران است.

 

مطابق این تصویب نامه کارمندان شاغل در مناطق کمتر توسعه یافته موضوع تصویب نامه شماره ۷۶۲۹۴/ت ۳۶۰۹۵هـ مورخ ۴/۱۰/۱۳۸۸ هیئت وزیران و اصلاحات بعدی آن از فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته باتوجه به ضریب محرومیت محل خدمت بر مبنای حقوق ثابت و براساس جدول شماره یک بهره‌مند می شوند.

 

در این میان سهم استان کمتر توسعه یافته لرستان در جداول پیوست این تصویب نامه ۷۰ دهستان بود به طوریکه عمده مراکز شهرستانهای استان جزء مناطق کمتر توسعه یافته و دارای بدی آب و هوا قرار نگرفت.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار