سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 100299
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » چهار میلیارد و ۷۵۱میلیون ریال زکات در دلفان جمع آوری شده است
Print This Post
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دلفان:

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دلفان گفت : مردم این شهرستان در سال جاری تاکنون چهار میلیارد و ۷۵۱ میلیون ریال زکات پرداخت کرده اند .

به گزارش سلام دلفان : مراد کاکایی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان زکات در سالجاری توسط ۴۱۷ عامل افتخاری که ۲۲۰ روستا را زیر پوشش خود قرار داشته جمع آوری شده است.
وی بیان داشت : در سال گذشته به سبب خشکسالی و مشکلات مالی کشاورزان شهرستان دلفان دو میلیارد و ۳۱۸ میلیون و ۹۰۴ هزار ریال زکات جمع آوری شده بود .
این مسئول ،علت افزایش زکات را بارش های مناسب رحمت الهی عنوان کرد واظهار داشت: بارش های نزولات الهی موجب افزایش تولید محصولات کشاورزی گردید و کشاورزان نیز مشارکت خوبی در پرداخت زکات داشتند .
وی بیان داشت: امیدواریم مبلغ پرداختی زکات در شهرستان دلفان با توجه به پرداخت بهای گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در سال جاری افزایش یابد .
کاکایی یاد آور شد: مبلغ جمع آوری شده زکات جهت تعمیر و بهسازی هفت باب مسجد روستایی، ساخت یک باب غسالخانه و کمک معیشت به افراد نیازمند و محروم مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) شهرستان دلفان هزینه شده است.
وی ، پرداخت زکات را زمینه ساز گسترش عدالت و کاهش فقر در جامعه عنوان کرد و افزود: مسئولان باید با گسترش فعالیت های تبلیغیدر نهادینه کردن فرهنگ پرداخت زکات اهتمام ویژه ای به کار گیرند.

ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار