سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11282
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه هزار و ۷۰۰ یتیم لرستانی دارای حامی شدند
Print This Post

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: در ایام ماه مبارک رمضان، سه هزار و ۷۰۰ یتیم استان با حمایت ویژه خیران و نیکوکاران دارای حامی شدند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان، ˈولی الله منتظریˈ افزود: در این ایام دو هزار و ۸۴۰ نیکوکار با حضور در پایگاه های حامی یابی نسبت به تقبل سرپرستی ایتام تحت حمایت این نهاد در استان لرستان اقدام کردند.

وی از عملکرد کمیته امداد استان در قالب طرح های مختلف کمیته امداد در ماه مبارک رمضان ، اظهار داشت: ۶۶ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد و نیازمندان ساکن مناطق محروم استان از طریق این نهاد و با مشارکت خیران اطعام شدند.

وی با اشاره به اینکه طرح حامی یابی برای کودکان یتیم در لرستان در طول سال ادامه دارد، افزود: در طول ماه مبارک رمضان این طرح به صورت ویژه و با حمایت جدی خیران و نیکوکاران ادامه دارد و امسال نیز تا پایاه ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه پارسال خیران و نیکوکاران ۵۲ میلیارد ریال کمک های موردی به ایتام لرستان داشتند، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ هزار و ۹۱ یتیم در استان وجود دارد که ۱۸ هزار و ۳۰۰ حامی از این افراد حمایت می کنند.

منتظری اضافه کرد: ۵۰ درصد افراد نیکوکار بومی، ۵۰ درصد غیربومی و ۲۲۰ نفر از حامیان ایتام لرستانی نیز از خارج از کشور کمک های خود را به کودکان و فرزندان یتیم استان اهدا می کنند.

به گفته وی هر حامی می تواند از ۲۰۰ هزار ریال تا هرآنچه که خودش از نظر مالی تامین است به کودکان یتیم استان به صورت ماهانه کمک کند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار