سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10388
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه هزار نفر یتیم در لرستان حامی یابی شدند
Print This Post

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون سه هزار نفر از ایتام استان حامی یابی شدند.

به گزارش سلام دلفانˈولی الله منتظریˈدر گفت و گوی با ایرنا افزود: یک هزار و ۴۰۰ نفر از حامیان در تهران و یک هزار و ۶۰۰ نفر از ایتام استان نیز توسط نیکوکاران و خیران در لرستان حامی یابی شده اند.

وی با اشاره به اینکه طرح حامی یابی برای کودکان یتیم در لرستان در طول سال ادامه دارد، افزود: در طول ماه مبارک رمضان این طرح به صورت ویژه و با حمایت جدی خیران و نیکوکاران ادامه دارد و امسال نیز تا پایاه ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه پارسال خیران و نیکوکاران ۵۲ میلیارد ریال کمک های موردی به ایتام لرستان داشتند، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ هزار و ۹۱ یتیم در استان وجود دارد که ۱۸ هزار و ۳۰۰ حامی از این افراد حمایت می کنند.

منتظری اضافه کرد: ۵۰ درصد افراد نیکوکار بومی، ۵۰ درصد غیربومی و ۲۲۰ نفر از حامیان ایتام لرستانی نیز از خارج از کشور کمک های خود را به کودکان و فرزندان یتیم استان اهدا می کنند.

به گفته وی هر حامی می تواند از ۲۰۰ هزار ریال تا هرآنچه که خودش از نظر مالی تامین است به کودکان یتیم استان به صورت ماهانه کمک کند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار