سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11479
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » شبکه معنوی و اجتماعی جبهه پایداری تشکیل می شود
Print This Post

قاضی‌زاده با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از افراد مذهبی و متدین با مرکزیت جبهه پایداری ارتباط عاطفی دارند که این نیروها سازماندهی نشده‌اند خاطرنشان کرد…

سلام دلفان- سخنگوی جبهه پایداری از برگزاری همایشی در اواخر شهریور ماه برای توسعه شبکه معنوی و اجتماعی خبر داد و گفت: شورای مرکزی جبهه پایداری احتمالا روز چهارشنبه به دیدار آیت‌الله مصباح می‌رود.

امیر حسین قاضی‌‌زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره جزئیات همایش این جبهه که قرار است اواخر شهریور ماه برگزار شود، اظهار داشت: جبهه پایداری یک جبهه گفتمانی است که در مقاطع سیاسی در مسائل سیاسی و انتخاباتی ورود می‌کند و ما پس از انتخابات قصد داریم که برای سازماندهی نیروهای گفتمانی و کارکردهای فرهنگی برنامه‌ریزی کنیم.

قاضی‌زاده با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از افراد مذهبی و متدین با مرکزیت جبهه پایداری ارتباط عاطفی دارند که این نیروها سازماندهی نشده‌اند خاطرنشان کرد: ارتباط با دانشجویان و طلاب و تدارک برنامه جهت ایجاد یک شبکه معنوی و اجتماعی مدنظر ماست و در واقع قرار است این ارتباط معنوی به صورت دوطرفه شکل بگیرد.

* ایجاد شبکه معنوی و اجتماعی در همایش شهریور ماه

سخنگوی جبهه پایداری، نگاه این جبهه را توسعه گفتمان انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: در راستای توسعه شبکه معنوی و اجتماعی ما همایش‌های ملی و استانی زیادی باید برگزار کنیم و همایشی که قرار است اواخر شهریور ماه باشد نیز در همین راستاست.

* استفاده جبهه پایداری از ظرفیت مجموعه دولت قبلی

وی با بیان اینکه ما قصد داریم در این همایش از کسانی که در ایام انتخابات زحمت کشیده و برای ترویج گفتمان انقلاب فعالیت کردند، تقدیر کنیم، افزود: جبهه پایداری در نظر دارد از ظرفیت بخشی از نیروهای انقلاب که در مجموعه دولت بودند و در حال حاضر فارغ‌البال شده‌اند نیز استفاده کند اما هنوز صحبتی با آنها نشده است چرا که ما ابتدا باید به یک جمع‌بندی برای روش کار و افراد مدنظر خود برسیم تا ببینیم باید از چه کسانی و از چه سبکی استفاده کنیم.

قاضی‌زاده با اشاره به تغییرات دوسالانه در شورای مرکزی جبهه پایداری طبق اساسنامه به موضوع جایگزینی آیت‌الله خوشوقت در شورای فقها پرداخت و تصریح کرد: یک از کارهایی که باید انجام شود تکمیل شورای فقها با نظر آیت‌الله مصباح و دوستان دیگر است اما این موضوع نیز هنوز قطعی نشده است.

سخنگوی جبهه پایداری در پایان از دیدار شورای مرکزی این جبهه با آیت‌الله مصباح در این هفته خبر داد و گفت: این دیدار احتمالا روز چهارشنبه انجام شود.

  1. نویسنده دیدگاه: ای داد
    شهریور ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۳

    بازم یک گند دیگه
    یک کار بیهوده دیگه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار