سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11499
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیش از 18 هزار دانشجو در مهرماه سالجاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان مشغول تحصیل می شوند
Print This Post

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت : بیش از 18 هزار دانشجو در مهرماه سالجاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان مشغول تحصیل می شوند.

به گزارش سلام دلفانˈسعید محمد زاده ˈ در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا افزود : رسالت دانشگاه جامع علمی کاربردی ایجاد شغل های جدید و مهارتی و رفع معظل بیکاری در جامعه است .

وی اظهار داشت : این دانشگاه با ایجاد مهارت های تئوریک و علمی وهمچنین ا ایجاد نظام مهارتی از مهر 91 تا کنون خدماتی به نحو مطلوبتری نسبت به سایر دانشگاه ها ارائه می دهد.

وی تصریح کرد : در حال حاضر بالغ بر 16 هزار فارغ التحصیل و بالغ بر 15 هزار دانشجو در سراسر استان در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول تحصیل هستند .

وی در ادامه گفت : در حال حاضر 28 مرکز آموزشی در لرستان فعال است که برخی از مراکز وابسته به دستگاه های دولتی و برخی نیز خصوصی هستند.

وی افزود :بیش از 180 رشته آموزشی در این دانشگاه برگزار می شودوبا توجه به اهمیت مهارت های آموزشی و تعداد مراکز آموزشی هدف این دانشگاه گشایش رشته در مراکز در جوار صنعت است .

در این دوره از پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان تعداد سه هزار و 400 دانشجو در 31 رشته و 52 کد رشته محل در چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر پذیرش می شوند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار