سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 123080
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اطلاعیه/ پذیرش تبلیغات کاندیداهای انتخابات شورای شهر نورآباد در وب سایت و کانال تلگرامی سلام دلفان + جزییات
Print This Post
قابل توجه داوطلبان شوراهای اسلامی شهر نورآباد

پایگاه خبری سلام دلفان که از پربیننده‌ترین سایت‌های و کانال های تلگرامی خبری استان است آمادگی دارد نسبت به معرفی کامل و بهتر داوطلبان در قالب تبلیغات اقدام نماید.

به گزارش سلام دلفان، با نزدیک شدن به زمان انتخابات شوراها ، نامزدهای انتخابات و ستاد های تبلیغاتی در حال تکاپو برای برنامه ریزی و تدوین روش تبلیغاتی موثر با بازدهی بالا و هزینه کمتر هستند.
مطمئنا ، آن دسته از کاندیداهای محترم انتخابات، که بتوانند شعارهای تبلیغاتی، اهداف و برنامه های خود را به افراد بیشتری در زمان محدودی که دارند در حوزه انتخاباتی خود اطلاع رسانی و تبلیغات کنند موفق تر خواهند بود.
با توجه به اینکه اکثر مردم، از گوشی ها و تبلت های هوشمند بهره مند هستند، می توان گفت اکثر واجدین شرایط شرکت در انتخابات، از این ابزارهای هوشمند بهره مند هستند. با این اوصاف بهترین و موثر ترین جایگزین برای بروشورهای چاپی و در عین حال، کم هزینه ترین ابزار برای تبلیغات در سایت و شبکه های اجتماعی است. این ابزار در عین نو بودن و متفاوت بودن با تبلیغات پر هزینه ی سنتی، روشی جذاب، موثر، سودمند و کم هزینه برای تبلیغات به شمار می آید.
 پایگاه خبری سلام دلفان که از پربیننده‌ترین سایت‌های و کانال های تلگرامی خبری استان است در راستای محقق شدن حضور با بینش و از روی شناخت و آگاهی مردم نسبت به داوطلبان شوراهای اسلامی شهر نورآباد آمادگی دارد نسبت به معرفی کامل و بهتر داوطلبان در قالب تبلیغات اقدام نماید تا تبلیغات کاندیداها در زمان ۶ روزه تبلیغات( ۲۱ الی ۲۷ اردیبهشت) در وب سایت و کانال تلگرامی سلام دلفان منتشر گردد.
نظر به اهمیت تبلیغات مجازی در شناخت بهتر داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا، متقاضیان می‌توانند تبلیغات خود را از این طریق انجام دهند که هم از نظر هزینه به صرفه تر است و هم طیف وسیع و بیشتری از مخاطبان را نسبت روش‌های سنتی در بر می‌گیرد.
تبلیغاتی که در این پایگاه خبری انجام خواهد شد، چندین بخش را شامل می‌شود که همراه مدل تصویری در ذیل می آید:
۱- انتشار تصویر در سمت چپ سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب  (تعداد محدود است و اولویت با ۱۰ کاندیدی است که زودتر درخواست داشته باشند)

کاندیداهای که این بخش را انتخاب نمایند در تمام مدت زمان ۶ روزه تبلیغات به صورت ثابت در صفحه اصلی سایت تصویر و لینک صفحه اختصاصی آنها درج میشود مشابه تصویر زیر و فلش ۱ و صفحه اختصاصی آنها شامل مطالب :

 • نمایش بیوگرافی و معرفی کاندیدا
 • شرح زندگی نامه و گالری تصاویر نامزد انتخابات
 • معرفی کانال تلگرامی کاندیدا
 • قرار گیری برنامه های کاندیدا
 • طراحی تصویر تبلیغاتی کاندیدای برای قرارگیری در سایت مطابق شکل زیر، عدد۱
 • قرار گیری شعار و تصاویرانتخاباتی
 • قرارگیری لینک صفحه اختصاصی کاندیدا در کانال تلگرامی سلام دلفان(پر مخاطب ترین کانال خبری شهرستان) ۲ مرتبه

۲- انتشار تصویر در صفحه مخصوص تبلیغات شورای شهر واقع در سمت راست سایت (بدون محدودیت تعدا اعضا و ترتیب قرار گیری مشخصات داوطلب با کاندیداهایی است که زودتر درخواست داشته باشند

کاندیداهایی که این بخش را انتخاب نمایند در مدت ۶ روزه تبلیغات در صفحه مربوط به تبلیغات شورا قرار می گیرند( مطابق شکل زیر فلش شماره ۱) و هر داوطلب دارای یک صفحه اختصاصی می باشد تفاوت این بخش با پکیج شماره ۱ در این است که در صفحه اصلی سایت قرار نمی گیرند اما به همراه دیگر کاندیداها یک مرتبه در صفحه اصلی معرفی می شوند ( مطابق شکل زیر فلش شماره ۲)و صفحه اختصاصی آنها شامل

 

 • نمایش بیوگرافی و معرفی کاندیدا
 • شرح زندگی نامه و گالری تصاویر نامزد انتخابات
 • معرفی کانال تلگرامی کاندیدا
 • قرار گیری برنامه های کاندیدا
 • قرارگیری لینک صفحه اختصاصی کاندیدا در کانال تلگرامی سلام دلفان(پر مخاطب ترین کانال خبری شهرستان) ۱ مرتبه

 داوطلبان لازم است درخواست رسمی خود را از طریق ادمین کانال تلگرام سلام دلفان ارسال نمایند
 توجه ! رزرو پکیج شماره ۱ اولویت با ۱۰ کاندیدی می باشد که زودتر درخواست نمایند.
لازم بذکر است در زمینه تبلیغات داوطلبین شورای شهر پایگاه خبری سلام دلفان کاملاً بی طرف عمل می نماید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار