سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12585
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۶۳ نظر
خانه » اخبار برتر » اظهار نارضایتی از روند انتخاب شهردار و گزینه های مطرح/ اگر وضع اینگونه پیش برود استعفا می دهم
Print This Post
در گفتگوی سلام دلفان با عضو شورای شهر مطرح شد؛ (60 نظر)

ستاری در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب شهردار، معیارهای مشخصی تعیین شده و آیا امتیازبندی خاصی صورت می گیرد یا خیر گفت: چنین چیزی اصلاً وجود ندارد. / مسائل قومی قبیله ای اکنون حرف اوّل را در شورا می زند/ اعضاء به خودشان بیایند

سلام دلفان- عضو شورای شهر نورآباد در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب شهردار، معیارهای مشخصی تعیین شده و آیا امتیازبندی خاصی صورت می گیرد یا خیر گفت: چنین چیزی اصلاً وجود ندارد.

محمدحسین ستاری امروز سه شنبه در ابتدای گفتگو با خبرنگار سلام دلفان به چگونگی ورود خود به انتخابات شورای شهر اشاره کرد و گفت: بنده با توجّه به اینکه دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری هستم با مشورت با کارشناسان و صاحبنظران احساس کردم که می توانم با ورود به این عرصه خدمت و کمکی به شهر بکنم. مردم هم لطف داشتند و بنده را به عنوان عضو شورای شهر انتخاب کردند و اکنون نوبت ماست که جبران کنیم و آنچه که در توانمان هست را برای مردم انجام دهیم.

  وی در خصوص روند انتخاب شهردار و آخرین اخبار در این خصوص گفت: طیّ چند مرحله پالایش کاندیداهای تصدی پست شهرداری، شب گذشته به ۱۳ نفر رسیدیم و از این بین نیز در نهایت سه گزینه  انتخاب شدند که عبارتند از آقایان اسماعیل میرزایی، نعمت نوری و نیکزاد رستمی. و مقرر گردید که روز چهارشنبه همین هفته شهردار از بین این سه نفر انتخاب شود.

وی افزود نظر دوستان این بود که در همان جلسه از بین سه نفر برگزیده، شهردار انتخاب شود امّا بنده گفتم که جلسه ادامه پیدا نکند و این سه نفر بروند و برنامه های خود را بیاورند؛ البته نه برنامه ای که کلیّات باشد و با استفاده از اینترنت بدست آمده باشد، بلکه برنامه ای عملی و قابل اجرا  و جلسه نهایی انتخاب شهردار را علنی برگزار کنیم و از رسانه ها،نخبگان و صاحبنظران شهر دعوت کنیم که در جلسه حضور داشته باشند و از جلسه فیلم هم گرفته شود تا مردم بدانند که کاندیداهای شهرداری چه  برنامه ای دارند و وکلایشان در شورا چگونه از حقوق آنان دفاع می کنند. وی ابراز امیدواری کرد که اعضاء با این پیشنهاد موافق کنند.

عضو شورای شهر با اظهار عدم رضایت از سه گزینه مطرح گفت: افراد باید برنامه عملیاتی و اجرایی داشته باشند در حالی که چه این افراد و چه همه کسانی که تا کنون مطرح شده اند، برنامه خاصی ارائه نداده اند و متأسفانه هیئت رئیسه هم فرصت کافی در اختیار اعضا قرار نداد تا برنامه ها را مورد نقد و بررسی و بنده در زمان اندکی که در اختیار داشتم برنامه همه افراد را مورد نقد قرار دادم.

وی در توضیح چگونگی مطرح شدن کاندیداهای تصدی ریاست شهرداری گفت: متأسفانه  چون شهرداران قبلی نتوانستند کار خاصی برای شهر انجام دهند و از عهده وظایف قانونی خود نیز بر نیامدند، اکنون همه جرأت پیدا کرده اند و می گویند حالا که اینطور است ما هم می خواهیم شهردار بشویم.

وی ادامه داد: بنده در همان ابتدا با دوستان شورا صحبت کردم و گفتم که اجازه ندهیم هرکسی خودش را مطرح کند، بلکه یک سری ویژگی و شرایط خاص را قرار بدهیم و از کاندیداها بخواهیم که برنامه خودشان را ارائه بدهند و سپس از کارشناسان و نخبگان شهر دعوت کنیم تا  برنامه ها را تجزیه و تحلیل بکنند تا مبادا کار عجولانه ای صورت بگیرد و با انتخاب اشتباه، شهر دچار آسیب بشود و خودمان نیز پشیمان بشویم. متأسفانه توجّه نکردند و هر روز که می خواستیم برنامه یکی دو نفر از کاندیداها را بررسی کنیم شاهد این بودیم که چند نفر جدید نیز مطرح می شد. و اگر روند به همین منوال ادامه می یافت شاید همه افراد شهر، خود را برای این سمت مطرح می کردند.

 وی در پاسخ به سؤالی در خصوص نارضایتی خود از روند کنونی شورا گفت: بنده سوگند یاد کرده ام که حافظ حقوق مردم باشم و به سوگند خود نیز پایبند هستم.  اکنون اعلام می کنم که در مقابل ظلم، فساد، سیاسی کاری و هرچیزی که خلاف شرع و بر ضرر مصالح شهر باشد می ایستم. چنانچه متوجه بشوم که در شورا زد و بند  و سیاسی کاری وجود دارد و حقوق مردم پایمال می شود، اوّل اینکه ایستادگی می کنم و کوتاه نمی آیم و اگر نتوانم کاری از پیش ببرم استعفا می دهم. بنده نمی توانم تا پایان شورا صبر کنم و ببینم که چه اتفاقات ناگواری رخ می دهد.

وی افزود: حقّ مردم نورآباد این نیست که ابتدا رأی آنها را جذب کنیم و بعداً خلاف آنچیزی که گفته ایم عمل کنیم. در اینصورت هم به خودمان ظلم کرده ایم هم به آنها.

 وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب شهردار، معیارهای مشخصی بر روی کاغذ آورده شده و آیا امتیازبندی خاصی صورت می گیرد یا خیر گفت: چنین چیزی اصلاً وجود ندارد و فقط گفته می شود که فلانی برنامه دارد و وقتی که برنامه ها را نگاه می کنیم، می بینیم که برنامه نیست بلکه یک سری کلیّات و مسائلی که در قانون وظایف شهرداران آمده را ارائه داده اند. ممکن است اعضاء در ذهن خودشان معیارهایی را در نظر داشته باشند امّا این معیارها تا زمانی که بر روی کاغذ آورده نشود فایده ای ندارد.

 ستاری در ادامه گفت : اگر شهرداری را به عنوان یک شرکت تعاونی و یا یک مؤسسه در نظر بگیریم، اعضای شورا که مردم  آنها را انتخاب کرده اند، هیئت مدیره این شرکت محسوب می شوند که این هیئت مدیره نیز یک مدیرعامل انتخاب می کند که همان شهردار است. بنابراین اعضای شورا به نمایندگی از مردم شهردار انتخاب می کنند و باید برای صیانت از رأی مردم شهرداری انتخاب کنند که بتواند در شرایط موجود از پس مسائل پیچیده شهر بر آید.

وی با تأیید برخی شنیده ها مبنی بر تأثیر مسائل قومی قبیله ای بر انتخاب شهردار گفت: متأسفانه مسائل قومی قبیله ای وارد شورا شده  و این مسئله در آخرین مرحله انتخاب شهردار؛ جلسه شب گذشته به خوبی خود را نشان داد و اکنون حرف اوّل را در تصمیم گیری ها می زند. امیدوارم که اعضاء به خودشان بیایند.

این کارشناس مسائل شهری در بیان ویژگی های شهردار مطلوب با برشمردن دو معیار تعهد و تخصص گفت: با توجّه به وضعیت شهر و مشکلاتی که با آن روبرو هستیم کسی باید شهردار باشد که برنامه استراتژیک و نگاه سیستماتیک داشته باشد و معتقد به مدیریت مردم محور باشد. کسی را نمی خواهیم که به دنبال زد و بندهای سیاسی باشد بلکه کسی باید شهردار بشود که شهر را تبدیل به یک بنگاه اقتصادی کند.

وی با بیان اینکه شهردار موفق کسی است که درآمد پایدار ایجاد کند، سازمان شهرداری را  به بدن انسان تشبیه کرد و اظهار داشت همانگونه که اگر خون در بدن انسان وجود نداشته باشد هستی او ساقط می شود، چنانچه  سازمان شهرداری منابع مالی نداشته باشد به معنای مرگ آن است. برخی ها در بیان برنامه هایشان می گویند برای ایجاد درآمد پایدار، زمین تفکیک می کنیم درحالی که با این اقدام به توسعه پایدار آسیب می رسانیم.

وی اظهار داشت توقع نداریم که شهردار در مدّت کوتاهی مشکلات را حلّ کند امّا باید برنامه ریزی کوتاه مدت یا میان مدت داشته باشد که هدف خاصی در آن دنبال شود. و حتی اگر یک گام کوچک هم به سمت رسیدن به آن هدف برداشته شود قابل قبول است.

ستاری خاطرنشان کرد که صرف دارا بودن مدرک مرتبط برای شهردارشدن هم کافی نیست زیرا ممکن است یک فردی در حیطه تئوری خیلی قوی باشد امّا اهل کار اجرایی و مسائلی از این قبیل نباشد.

وی تأکید کرد که جرقه حضور افراد شایسته در مناصب مختلف باید زده شود و این امر بالاخره باید از یک جایی شروع شود.

 1. امید می‌گه:

  شما را بخدا کمی هم بفکر بافت شهر در نوای مختلف ان باشید طرح جامع را صرفا طولی نکنید مناطق دیگر شهر را همچون بهارستان و…را برای رفع محرومیت وزیبا سازی شهر فراموش نکنیدتا در حق این شهر در اینده ظلم نشود …

 2. delfani می‌گه:

  در جلسه دیشب شورا بین اعضا درگیری رخ داده و آنهم به این دلیل بوده که تعدادی از آقایان براساس امتیازات دریافتی از بعضی از کاندیداها ضمن لابی ، باعث رای آوردن سه نفر از آنها شده اند که امروز هم پس از اجرای دقیق نمایشنامه و سناریو از پیش تعیین شده ، شهردار منتخب شده !!!!!!! را معرفی خواهد کرد. در این میان نیروهای بسیار زبده و با تجربه ای بودند که می توانستند منشا خدمات بسیار ارزنده ای برای شهر باشند که متاسفانه به دلیل نداشتن لابی و عدم اعتقاد به لابی گری از گردونه شواری محترم حذف شدند .
  وای به حال شهری که شهردارش بدون هرگونه سابقه اجرایی ، بدون تخصص ( رشته های علوم انسانی ، نساجی و … ) باشد یا مالک بوده و توان مالی قوی در تطمیع د اشته باشد . وای وای وای !!!!!
  و صد هزار تاسف از شورایی که جز منافع شخصی خود ( تعداد ۵ نفر از آقایان عضو شورا ) و برنامه ریزی جهت ماشین دار شدن ، خانه دار شدن ، زمین دار شدن ، استخدام شدن ، دکتر شدن و … به دنبال هیچ چیز دیگری در شهرداران نبوده و نیستند و صرفاً هر فردی که مطامع کوتاه و بلند مدت آنها را در سالیان آتی فراهم نماید به عنوان شهردار معرفی خواهند کرد .
  به نظر بنده بوق و کرنای مصاحبه از افراد و دعوت از تعداد کثیری از نامزدهای شهرداری صرفاً یک بازی از پیش تعیین شده بود تا ضمن فریب دادن افکار عمومی در نهایت گزینه خود را معرفی نمایند که اینطور هم شد .
  امیدوارم خائنین به رای مردم ( هرکسی که باشد ) در آینده نچندان دوری به نفرین مردم مظلوم و ستمدیده نورآباد گرفتار شود .
  ان شاالله

  • reza می‌گه:

   با سلام خدمت دوست عزیز، اینکه یه شخصی رشته دانشگاهیش مرتبط باشه برای شهرداری مهمه ،اما سوابق کاری و روحیات و مدیریت و استقلال رای شخص از موارد مهم تر تعیین شهردار می باشد، با شناختی که این حقیر از گزینه های شهرداری دارم ،شخصی که شما با عنوان کارشناس ارشد نساجی از او یاد نموده اید یکی از مدیران توانمند شهرستانه که من به شما تضمین میدم اگه بعنوان شهردار انتخب بشه تحولات بنیادین در ساختار شهرداری به وجود میاره، این رو من نمیگم سابقه کاری، شجاعت،ایده های نوی که توسط این نوخبه بی ادعا به ثمر نشسته به وضوح نشان میده

   • اریا می‌گه:

    راست می گی تحول بنیادین بوجود میاره
    گند میزنه به همین سیستم نصف ونیم و همه چیز را نابود می کنه
    در ضمن کلمه نخبه را برای هر فردی به کار نمی برند
    نمی خوام توهین کنم اما در مورد نعمت نوری یک ضرب المثل معروف هست : به درد لای…………

    • reza می‌گه:

     شما داری تخریب میکنی انتقاد با ارائه مدرک با این کار شما فرق میکنه مگه نمیگی مدرک داری بخاطر شهرت اینا رو به شورا ارائه بده و گرنه همه میدونن این کار شما فقط وفقط یه غرض ورزی شخصیه دوست عزیز

     • اریا می‌گه:

      اقای همسایه نکنه انتظار داری بیاد ازدیوار خو نه ات بره بالا!!!!!!!
      من از سر دلسوزی برای شهرم هر از چند گاهی سری میزنم به اینجا که واقعا در نقش یک رسانه یک سری از مشکلات شهر را گزارش می کنه که با دیدن این خبر شوکه شدم که ای کاش نمیومدم
      در ضمن من بهترین مغزی هستم که نوراباد تا به حال به خودش دیده پس اسم نخبه را حرام نکن هیچ احتیاجی هم به تخریب امثال نعمت نوری ندارم که بخواهم به جایی برسم فقطط دلم میسوزه این شهر را چه افرادی اداره می کنند
      میتونی برای فهمیدن توانایی های والای نعمت نوری در … و دیگر کارها تحقیقی از دانشجویان بکنی!!!!!!!!!!!

   • یک شهروند می‌گه:

    باسلام خدمت دوست عزیز شما که در یک متن ۶خطی چهار غلط املایی دارید چطور میخوای در سرنوشت شهر نظر بدید نمیدونم!!!!!میترسم این نخبه که ازش تعریف میکنید مثل شما نتواند یک نامه اداری بنویسد

   • یک شهروند می‌گه:

    با سلام دوست عزیز جهت اطلاع شما باید بگویم در یک متن ۶خطی کلی غلط املایی داشتی میترسم این نخبه ای که میگی مثل شما نتونه یک نامه اداری رو بدون اشتباه بنویسه

 3. محمدجواد می‌گه:

  سلام.
  در خدمت شما هستیم با گزارشی از یک اتفاق عجیب که توسط دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن جمهوری اسلامی ایران رخ داده.و عدم دخالت سازمان اوقاف در این امر.

  عنوان پست:
  اعزام قاری برای مسابقات بین‌المللی حفظ!

  http://qariha.blogfa.com/

 4. نام شما... می‌گه:

  سلام.
  تا جایی که من خبر دارم(خبر دقیق) اقای دکتر ستاری طرفدار اقای اسدی بود و به خاطر حذف ایشون ناراحته.
  اقای اسدی هم همون کسی بود که سلام دلفان در مورد گذشتش توضیح داده بود.
  اگه اسدی رای میاورد باز هم عصبانی بودید?!!!!!

 5. سجاد می‌گه:

  به مقدسات عالم قسم فقط علی حسین عباسپور میتونست این شهر رو آباد کنه شما حتی به ۵۰۰۰رای سالم ایشان احترام نزاشتین در اصل حرف مردم یا موکل های خود را …حساب کردین.نظرت در این باره اعلام کن آقای دکتر .محافظه کاری نکن مردم به شما و ایشان رای دادن نظرت رو راجع به اشان بدون ممنون میشیم.

  • ناشناس می‌گه:

   راستی قضیه فیلم ……چیه؟
   راستی قضیه فیلم ……چیه؟
   راستی قضیه فیلم ……چیه؟
   راستی قضیه فیلم ……چیه؟
   راستی قضیه فیلم ……چیه؟
   راستی قضیه فیلم ……چیه؟

  • reza می‌گه:

   سجاد عزیز تقلب در انتخابات توسط کاندیدهای شورای شهر پیگیری و اینکه در انتخابات تقلبی انجام گرفت برای همه واضح و روشن بود شما اگه دلتون برای شهر و مردم این شهر میسوزه در برابر اولین نکته این انتخابات ،یعنی تقلب موضع شفاف و روشنی را اتخاذ نمایید چونکه اولین مشکل این شهر عبور از میان بر های غیر قانونی برای رسیدن به مقاصد توسط بعضی افراد می باشد متاسفانه من و شما به جای حمایت از حق و حقیقت بخاطر تعصبات قبیله ای و دوست و رفیق بازی و منفعت شخصی بر این اصل اولیه سر پوش میذاریم

  • امین می‌گه:

   آقای سجاد نمیدونم کی هستی که ولکن آقای عباسپور نیستی بابا اون جریان تمام شد چرا نمی خوایی قبول کنی هر خبری رو می خونم شما یه کامنت گذاشتید و عباسپور رو فریاد میزنید برا شهردار شدن میگید بهترین گزینه بود عزیزم ایشون صلاحیت شهردار شدن رو ندارن چون باید حداقل یه جایی کارمند باشند هر چند می دونم سلام دلفان نظرم رو نمیزاره ولی خود مسئول سایت هم بخونه خوبه

 6. نام شما... می‌گه:

  چقدر بده که یه دسری مردم را کم عقل تصور میکنن
  آقای ستاری اگه این ها بدن چه را در جلسه قبل که همین افراد رای اوردن مخالفت نکردید
  به نظر من همه ی ده دوازده گزینه برای سمت شهردار مناسب نبودند اگه هم یکی دو نفر از آنها خوب بود یکی هی آقای میرزایی بود
  لطفا ذهن مردم را تاخریب نکنید.
  بدون شک مردم از نوع بالا اومدن شما در انتخابات و حمایت آقای … از شما خبر دارن

 7. شهروند می‌گه:

  بنظرمیرسد از این ۳نفرباقیمانده بهترین گزینه اقای مهندس نوری باشه چون اقایان باقی مانده در زمان مدیریت خودشان عملکرد خوبی نداشتند برید تحقیق کنید

  • reza می‌گه:

   این حقیر نیز با شناختی که از گزینه های شهرداری دارم مهندس نوری را مدیری توانا، متعهد ومتخصص میدانم و برای عمران وآبادانی شهر دعا میکنم که به عنوان شهردار انتصاب بشه البته اگه مسائلی از قبیل جناح بازی بذارن که این اتفاق مهم وموثر رخ بده

  • اریا می‌گه:

   حیف که از لحاظ اخلاقی نمی توانم از گند کاری های این اقا براتون بگم که ایشان چه جور ادمی هستند اما اگر لازم شد همه چیز را ارائه خواهم داد با مدرک
   انتخاب چنین فردی یعنی نوراباد بدبخت در سراشیبی سقوط می افتد
   البته نمی خواهم از گزینه های دیگر دفاع کنم چون شناختی ندارم
   اما این اقا را خوب می شناسم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • reza می‌گه:

    دیگه مطمئن شدم که از رو غرض ورزی داری حرف میزتی این آقا چندین و چند ساله همسایه ماست بجز سنگینی و وقار چیزی از ایشون ندیدم شما اگه این حرفات درسته با مدرک به اعضای شورا یا به اطلاعات ارائه بده در غیر این صورت خواهشا آبرو مردمو نبر

   • ابی می‌گه:

    تهمت نزنید تو را قران کوته بینا
    خواهشا مسول سایت پیامهای که حاوی توهین
    بدون هیچ گونه صحت یا حقیقت وبدون اینکه در هیچ محکمه ای ثابت شده باشند تایید نکنه
    با ابروی مردم بازی کردن خیلی سخته بخدا

 8. یک شهروند می‌گه:

  جناب آقای ستاری در جواب مطالب مندرج در سایت بایستی بپرسم شما که قرار است وام دار شخص خاصی باشی چرا داری به گزینه ها اهانت میکنی؟ خیلی از گزینه ها برنامه های مدونی داشتند که با احسنت بعضی از همکارانتان در شورا مواجه شدند افراد خاص مورد نظر جنابعالی و امثالهم بودند که برنامه مدونی نداشتند و به عنوان سه گزینه برتر انتخابشان فرمودید که شخص جنابعالی در این قضیه بی تقصیر نبوده و نیستید به یاد داشته باش سوگند یاد کرده ای چه اهدافی را دنبال کنی ولی در عمل داری چه چیز را ثابت میکنی روز قیامت در پیشگاه الهی گرفتار این اعمالتان خواهید شد انشاءالله
  بنگاه اقتصادی مورد نظرتان را با کدام کارخانه های موجود تحقق بخشیم.

 9. reza می‌گه:

  با سلام خدمت جناب آقای ستاری، خواستم بپرسم آیا تقلب در انتخابات حق الناسه؟و سوگند برای دفاع از حق مردم فقط بعد از انتخابات قرائت میشه؟

 10. علی فرهادی می‌گه:

  جناب آقای ستاری
  با سلام
  بر خود لازم میدانم در رابطه با مطالبی که در سایت سلام دلفان خارج از واقعیات بیان داشته اید نکاتی را به عرض برسانم.اینجانب که یکی از گزینه های مورد نظر شورای محترم شهر بودم با توجه به فرصت کمی که داشتم (چرا که روز چهارشنبه ساعت ۹شب به بنده اعلام شد برای فردا ساعت ۷ غروب با برنامه در جلسه حاضر باشم )برنامه خود را بدون کپی گرفتن از قانون شهرداری که شما فرموده اید بعضی آنرا کپی کرده و بعنوان برنامه ارائه داده اند تنظیم نمودم که در خیلی از جاها ی آن از سوی بعضی از همکاران جنابعالی با احسنت گفتن مواجه شدم جا دارد از جنابعالی سوال شود چرا به بعضی از گزینه ها چهار تا پنج روز فرصت ارائه برنامه داده شد ولی به بعضی مثل بنده کمتر از ده ساعت هرچند برنامه بنده موجود است و حاضرم جهت روشن شدن اذهان عمومی در صورت صلاح دید آنرا تکثیر و در معرض قضاوت مردم قرار دهم چرا جنابعالی که مدعی دارا بودن مدرک برنامه ریزی شهری هستی با اهداف خاصی که داری دنبال می فرمایی اجازه نمیدهی شایسته سالاری شود مگر ما کم شایسته داریم تا میروی کسی که مسئول دفتر یکی از نمایندگان است را بعنوان گزینه معرفی میکنی آیا ایشان چه امتیازی داشتند که دنبال غیر بومی آن هم چنین گزینه ای رفتی؟آیا هیچ با خدای خود خلوت کرده ای فردای قیامت بایستی به این ملت که به شما اطمینان کرده اند پاسخ دهی چرا اهداف خاص خود را بر مسائل کلان شهر ترجیح میدهید من حاضرم با در دست داشتن برنامه ام در جلسه ای با حضور صاحب نظران پیرامون موضوع با جنابعالی به مناظره نشسته تا مشخص شود که شما دنبال سازندگی و رفع محرومیت ها در شهر نبوده و نیستید خوب است انسان در اعلام نظرش پیرامون صلاحیت افراد آنچه واقعیات است را معیار قرار دهد نه اغراض خودش و اهداف و آرزوهای شخصیش را. دوست عزیز بدان دوران مسئولیت شما هم مثل ابر می گذرد و آن وجدانهای بیدارآن ملت شریف و واقع بین است که پیرامون شما به قضاوت خواهند نشست بیایید همانطوری که در جلسه ارائه برنامه هایم به عرضتان رساندم برای رشد و پیشرفت شهرمان ید واحدی باشید از تفرقه و ایجاد شکاف بیشتر پرهیز کنید که این روش به صلاح شمااعضا شورا و شهرمان نیست بیایید اخلاص،فداکاری و ایثار را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم تا نام نیکتان ماندگار بماند مگر نه من گفتم حاضرم بخاطر خدمت به مردم شریف شهرم که بعد از ۱۴ سال خدمات ناچیزم را هنوز فراموش نکرده اند بدون هیچ حقوق و مزایایی نوکریشان را بکنم حال جنابعالی حاضری با این روحیه این مدت از عمرت را در شورا بدون حقوق و مزایا سپری کنی (این گوی و این میدان جنابعالی چیزی نخواه و من هم حاضرم بعنوان کارشناسی در شهرداری بعنوان بازویی توانا در کنار هر شخصی که بعنوان شهردار تعیین میشود بدون حقوق و مزایا این مدت را خدمتگزار مردم باشم و اطمینان دارم منشا تاثیر خواهم بود)مطمئنم خیر چرا هدف جنابعالی و امثال جنابعالی در شورا چیزی دیگری را دارد میگوید علی ایحال اجازه نداری کسانی را که غیر از قانون و مقررات وضوابط چیز دیگری برایشان مهم نیست این چنین به تخریبشان بپردازی من خود را فردی کارشناس و پرتلاش میدانم که امثال حضرت عالی را هرگز بعنوان شاگردی خود درمسند عمل قبول نخواهم کرد و توان خود را در مدیریت نمودن شهر نور آباد بعنوان شهردار به رخ همگان با عملم خواهم کشاند باشد که انشاءالله وجدان های بیدار در مورد من و شما به قضاوت بنشینند که کم هم نیستند پیر وجوان،مرد وزن همه و همه واقعیات را بهتر ازجنابعالی و بنده درک کرده و میکنند چرا که نمونه آن در همبن سایت برایتان به تحریر در آمده است و قطع یقین بدان اگر بنده توفیق خدمت به آن مردم شریف را پیدا میکردم از فردای همان روز اول شروع یه کارم شهر را با شروع کارهایم متحول میکردم و پس از یکسال نتیجه تلاش بنده و همکاران را مردم عزیزمان میدیدند و اطمینان میدهم که شهر را به شهری سرآمد کل شهرهای استان تبدیل میکردم ولی جنابعالی و امثالهم بودید که نگذاشتید بازهم راضیم به رضای خدا و هر آنجه مردم شریف منطقه میخواهند این را بدان بنده در طول عمرم وامدار کسی نبوده و نیستم و به کسی هم از جهت قبول مسئولیت باج نداده و نخواهم داد چون مسئولیت را امانتی بیش نمیدانم دوست عزیز بدان که مسئولیت را برای مقاصد این دنیایی نخواسته و نمیخواهم
  برادر کوچک شما فرهادی

  • شهروند1 می‌گه:

   اقای فرهادی مقصر هوشمند احمدیان بوده وفقط شماهاراسرکارگذاشته واز روز اول هم به اقای میرزاییان قول شهردار شدن را داده

   • شهروند می‌گه:

    شهروند عزیزمگر نه اینکه انتظار مردم شریف و نجیب و صادق شهرمان که در رابطه با این اوصاف در استان سر آمد می باشند از منتخبینشان یعنی همین شورا انتخاب شایسته ترین و یا بهتر بگویم شایسته سالاریست چرا آقای ستاری و امثالهم اختیار خود را به دست آقای هوشمند احمدی که در سه چهار جلسه اخیر حداقل دو بار از آن تخلف دیده اند بدهند امید داریم این عزیزان به خود بیایند و با هوشیاری مانع از حرکت مرموزانه بعضی از اعضا شوند

   • یک شهروند می‌گه:

    شهروند عزیز مگر نه اینکه انتظار مردم شریف و نجیب و صادق شهرمان که در رابطه با این اوصاف در استان سرآمد می باشند از منتخبینشان یعنی همین شورا انتخاب شایسته ترین و یا بهتر بگویم شایسته سالاریست چرا آقای ستاری و امثالهم اختیار خود را به دست آقای هوشمند احمدی که در سه چهار جلسه اخیر حداقل دو بار از آن تخلف دیده اند بدهند امید داریم این عزیزان به خود بیایند و با هوشیاری مانع از حرکات مرموزانه بعضی از اعضا شوند

  • دانشجویان می‌گه:

   سلام اقای فرهادی
   اولا” اقای هوشمند احمدیان از روز اول انتخاب اصلیش اقای میرزاییان بوده ۲-شخصیت دکترستاری درحد شهر دار تهران ویاکلان شهرها میباشد ولی باکمال تاسف ما مردم نوراباد قدر ایشان رانمیدونیم باتوجه به اینکه تخصص ایشان مدیریت شهری وشهرسازی است ودرضمن مقالات ایشان درسطح دانشگاهای خارج وسایتهای انها قابل استفاده است
   ۳-دکترستاری متین-باوقار- ورزشکار ومدیر وهم متخصص ودرحاحاضر استاد دانشگاهست وعقل سالم دربدن سالم است
   ۴-مادانشجویان حاضریم درهرمحل ومکان به نمایندگی از دکتر با اقای فرهادی مناظره ومذاکره در امورشهری و عمرانی وحقوق شهروندان انجام بدیم
   ۵-درضمن اقای فرهادی قبلا” با احداث مسجد در زمین خود مخالفت میکرد ودرحالیکه برای امکان دیگری موافقت وحال دراین پیام خودشون را انقلابی واهل تقوا جلوه میدهد
   ۶-شهر امروزی باشهر۲۰سال پیش کلی متفاوت است دران زمان جمعیت شهرحدود۵هزارنفربودوکلا”چندتاکوچه وخیابان داشت ولی درحال حاضربابیش از۵۰هزارجمعیت وکلی تکنولوژی جدید سطح فکرمردم وانتظار انها خیلی بیشتر از قبله ودراین دوران فقط شهر نیاز به متخصصانی ازجمله دکتر ستاری داره
   ۷-اقای فرهادی دنبال طایفه وطایفه گرایی بود درحالیکه دکترستاری فردی روشنفکر وشهروند گراست وبه فکر کلی وابادانی شهر درتمام محله ها وبرای کلیه طوایف خدمت میکند

   • اهم می‌گه:

    حالا خوبه دانشجو پیام نور نورابادی…..

   • علی فرهادی می‌گه:

    دوست عزیز سلام
    اگر مقاله بنده را با دقت مطالعه کرده باشی قصد اهانت به شخص آقای ستاری یا هر کس دیگری را نداشته ام و برای شخصیت علمی ایشان نیز احترام قائلم انشاءالله امیدوارم استعدادهای درخشان دلفانی در سطح جهانی بدرخشند که آرزوی دیرینه بنده بوده و هست و نظر هرکس در انتخابش برایش محترم است مسلماًهر کدام از اعضاشورا در مورد گزینه ها به نتیجه ای رسیده اند که گزینه موردنظرشان را انتخاب کرده اند که این نظر هم قابل احترام است
    بنده در سطح این مملکت و کره خاکی فقط وفقط دارای یک قطعه زمین مسکونی با کاربری مسکونی در کوی جهادگران نورآباد بوده ام که در سال۷۳ آنرا احداث و در آخر سال ۹۰آنرا فروخته و یک قطعه زمین مسکونی در خرم مسکن خریداری و در آن ساختمان مسکونی ساخته ام .لذا این مطلب شما کاملاکذب بوده و خارج از واقعیت است و راوی آن از کسانی بوده که بدون اطلاع اظهار نظر کرده و دروغ گفته که این را میگذاریم برای روز قیامت.
    در خصوص جمعیت شهر نورآباددر زمان تصدی بنده در پست شهرداری بهتر است از سازمان آمار،آمار شهرمان را جویا شوید تا من به یاد دارم شهر نورآباد از بیست سال پیش جمعیتش بالغ بر سی هزار نفر بوده است که این مطلب شما هم خارج از واقعیت است.
    در ضمن افتخار شخص بنده این است که اصلا وامدار احدی نبوده واهل قوم و قبیله گرایی نبوده ام و خدا میداند در طول این سی وچند سال خدمتم در کارهای اداری بین پدرم و دیگران تفاوتی قائل نبوده ام و تا ابدهم نخواهم بود.
    و اگر هم به متن مقاله ام دقت کرده باشید من پیرامون دفاع از برنامه ارائه شده ام که قطعاًجنابعالی از متن آن بی خبری از آقای ستاری خواسته ام با حضور صاحب نظر نخبه به مناظره بنشینم من مخالف فکر شما و هر کس دیگر که در راستای شهرسازی برنامه ای دارد نیستم ولی خواسته ام در جواب فرموده ایشان که گفته خیلی از گزینه ها قانون شهرداری را کپی کرده اند بگویم نه خیلی از گزینه ها که شخص بنده هم یکی از آنان بوده ام برنامه های جامع و کاملی داشته اند ولی برنامه برای شورا معیار وملاک صلاحیت گزینه نبوده و نیست چرا که دارد مشخص میشود مسائل قومی قبیله ای و جناح بندیها است که در تصمیم گیری شورا در انتخاب شهردار حرف آخر را میزند و این خود اثبات میکند که بدانی حقیر اهل جناح و جناح بندی نبوده ام اگر اعتقادی به قبیله گرایی داشتم نظر خیلی از اعضا شورا که هم قبیله ام بوده اند را برای خود جلب میکردم من به ارائه برنامه ام اکتفا کردم و الان هم حاضرم پیرامون دفاع از برنامه ام و سوابق عملکردم با شما و هرکس دیگری به مناظره بنشینم

    • دانشجو می‌گه:

     اقای فرهادی منظور زمین روستای خودتان است که با راه عبوری مسجد روستامخالفت میکردی

     • هشدار می‌گه:

      تاجایی که بنده مطمئنم ویقین دارم جناب آقای فرهادی در روستای باباجان زمین مسکونی ندارد کاش از اونایی که زمین های فراوان دارند جهت احداث مسجد ایثار میکردند بدون سند حرف وحدیث نگید

     • علی فرهادی می‌گه:

      دانشجوی گرامی
      اولاً:امیدوارم در اظهار نظرت صادق باشی
      ثانیاً:تا کنون می فرمودی زمین مسکونی حال شد زمین زراعی که خود جنابعالی میدانی مالکیت آن با بنده نبوده
      ثالثاً:جاده منتهی به مسجدد در طرح هادی روستا مسیرش مشخص است که جنابعالی با اعمال نفوذت در بنیاد مسکن قصد تغییر آن را داشتی
      رابعاً:بحث ما مسائل شهر و شهرداری است نه مسائل عدوات و دشمنی جنابعالی و بنده.

   • تهمتن می‌گه:

    دانشجوی عزیز که ازطرف دانشجویان سخن میگویید ماهم افتخار میکنیم که شخصیت جناب ستاری لایق مدیریت در کلان شهرهاست واز خداوند سبحان میخواهیم که ایشان روزی به این مسند برسند انکه کوتاه نظر است شمایید که بدون سند ومدرک علیه فرهادی شایعه پراکنی میکنید اول باید بگویم شخص فرهادی چگونه میتواند وقنی مالک زمینی در روستای باباجان نیست فضل وبخشش کند تاجاییکه از سخن پیداست خود شما زبان مناظره را ندارید اول به سوره ال عمران مراجعه کن ودعای رب شرح لی ویسرلی امری…….راحتما بخوان تا خداوند زبانت را گشایش دهد .دوم در علم آمار دقت کن جمعیت شهر در گذشته چقدر بوده .سوم جنابعالی چطور به خودت اجازه میدهید از طرف آقای ستاری که شخیصیتی تحصیل کرده وروشنفکر به مناظره بنشینی آیا توان این کار را داری .نظر شما کوچه بازاری است

  • مهر می‌گه:

   جناب آقای فرهادی ما هنوز هم قدردان خدمات بی دریغ شما در دوران مسئولیتتان در شهرداری هستیم.
   ما خود نمیرویم روان از قفای کس
   آن میبرد که ما به کمند وی اندریم

  • محمد يعقوبي می‌گه:

   سلام آقای فرهادی
   مطالب دردمندانه ی شما را خواندم و بر حال شورا و مردم دلفا ن تأسف خوردم و بر فرماندار دلفان لعنت فرستادم که با مهندسی انتخابات باعث شکل گیری شورایی ضعیف شد .
   همه ی دلفان شما را می شناسند و خدمات شایسته و ارزشمند شما را به یاد دارند

 11. sina می‌گه:

  در یادداشت چند روز پیش رئیس محترم شورای اسلامی خواندم که فرمودن دقت را فدای سرعت نمیکنیم این دقت ونگاه ونظر با حذف افراد شایسته لایق وکاردان ودارای تجربه مدیریت شهری وجهادگر دوران دفاع مقدس همخوانی ندارد در یادداشت آقای ستاری خدمات صادقانه شهرداران گذشته نادیده گرفته شده مگر جناب آقای ستاری دردوره های گذشته عضو شورا نبوده آیا در انتخاب شهردار به اشتباه خود پی برده یا مردم خدای ناکرده درانتخاب ایشان بعنوان عضو شورا اشتباه کردند دوستان شورا بدانید با حذف افراد شایسته به بیراهه میروید

 12. متین می‌گه:

  هیچوقت یادم نمیرود درزمان مدیریت شهرداری آقای فرهادی کوچه های شهرمان سر وسامان گرفت دوستان شورا .عزیزانی که مردم باانتخاب شما به شما اعتماد کردند .با حذف فرهادی معلوم است به فکر شهر شهر سازی نیستید چرا که خدمات ۱۴سال پیش ایشان در شهرداری معادل کل خدمات شهرداری است

 13. فاطیما می‌گه:

  دوستان شورایی از برنامه وتوسعه پایدار سخن میگویند . اینکه کسی از کلیات وظایف شهرداری در اینتر نت کپی برداری کرده مشخص است اما شخصی همچون فرهادی که تجربه در مدیریت گذشته دارد در پاکدستی شهره عام وخاص است وخدمت بی توقع این جهادگر چه در دوران دفاع مقدس {تعهد}وچه در زمانی در اداره جهاد وکشاورزی شهرستان وبخشداری مرکزی شهرداری بر کسی پوشیده نیست .مطمئن باشید این معیار انتخاب شما که تخصص وتعهد نیست توسعه پایدار در برنامه شهردار میبیند یا در برنامه خودتان {آنچه گفتیم گپی دوستانه بود وما هم مثل شما دغدغه آینده شهرمان داریم دوست داریم شما که سخن ازتحصیلات مدیریت شهر سازی میزنید در عمل با کدخدا منشی سنتی دیرینه از گذشتگان در انتخاب مدیریت شهر مان دچار اشتباه نشوید وشهری مناسب شهریاران بسازید کودکان ما هم حقی در استفاده از فضاهای شهر دارند بیایید کاری کنیم جوابی برای این آینده گان داشته باشیم شهری که فقط ساخت وساز چند طبقه کردن خونه هابرای این کودکان چه تدبیری اندیشیده ای از توسعه پایدار سخن میگویید آ یامطالبه ای درخصوص فضای آموزشی تفرحی ورفاهی ودرمانی مناسب با شهرسازی دارید بله با درآمد شهر ساخته میشه این دید ونگاه شما نسبت به انتخاب وحذف گزینه ها سوال برانگیز است

 14. همشهری می‌گه:

  خواهشن فاطیما جان از اینها طرفداری نکنیدهمه از هم حقه باز ترن پشتیبانی نکنیدازاینها همه جا طلب به فکر خود و خانواده هاشون همین اسماعیل میرزایی که میخوان انتخابش کنن رئیس بنیاد مسکن بود واون موقع هم من وخانواده ام محتاج یه سرپناه تا اینکه طرح زمینهای کاظم اباد یا همون سهل علی خودمون به بنیاد مسکن داده شد منم سریع رفتم وجویا شدم از این بحث که با همسرم صحبت کردم که تمام طلاهایمان رافروختیم بعد که رفتیم زمین تحویل بگیریم اقای میرزایی همه زمینهای تفکیک شده رو به رفقای خود داده وماهم طلاهای خود را از دست دادیم ومطمئن باشید من و همسرم هیچ وقت حلالش نمیکنیم حالا میخواد بیاد شهردار بشه وای به حال این شهر که این اقا میخواد شهر دارش بشه

  • فاطیما می‌گه:

   ذوست عزیز منظور من اصلا آقای میرزایی نبوده و نیست منظور من آقای فرهادی بود که در پاکدستی شهره عام وخاص بوده و هست و هر کسی از کج دستی ایشان چیزی میداند بیان کند ضمن اینکه من خودم از عملکرد بد اقای میرزایی در بنیاد مسکن و سیلی زدن پیرمردهای مراجعه کننده به آن بنیاد انتقاد داشته و دارم و از ایشان سراغ دارم که برای احداث یک واحد مسکن روستایی …فقره وام تخصیص داده است که این خود مشت نمونه ای از خروار عملکرد ایشان است

  • نام شما... می‌گه:

   سلام. در مورد زمین های کاظم اباد اشتباه میکنید. درسته که به یه سری افراد خاص واگذار شدن. اما نه در زمان اسماعیل میرزایی. در زمان مدیریت فعلی

  • شهروند2 می‌گه:

   من هم حرف شماراتاییدمیکنم به برخی از دوستان وصاحبان قدرت حتی بیش … وزمینهای کاظم اباد …ه که چندین ساختماندارند وفقط برای معامله اینکارومیکنند
   البته این مدیر اصلا”عدالت رعایت نمیکند میتونی به برخی روستاها بروی تحقیق کنید ببین جه بی عدالتیهای را مرتکب شده ودرحال حاضرهم شب وروز دنبال شوراها هست واسه شهردار شدن متاسفیم متاسفیم

 15. سجاد می‌گه:

  ما فرهادی را یادمون نمیاد لاکن عباسپور رو همه استان میشناسن کسی که هم انگیزه فراوان داره .هم جوانه هم خلاقیتشو به همه نشون داده و هم ۴۸۰۰رای پاک از ما دریافته آیا نمیتونست هنرشو تو شهرداری نشون بده؟آیا بخاطر شیک پوشی و رفیق بازی و یا دنیا گردی باید انقدر اونو از خودمون برانیم.آیا ما اینقد پاکیم و فقط ایشان ناسالم.پس حضرت علی(ع)الگوی ما در پوشاندن خطای دیگران نیست.یا ایزد منان ستار العیوب نیست.آیا ایشان عشقشو و تعصبشو به شهرمون ثابت نکرده یا حسادت میکنیم به پیشرفت این جوون.فراموش نکنیم در نوجوانی در راه وطن که همسن و سالان ایشان جرات نمیکردند شب از خونه بزنن بیرون همسنگر سرهنگ خزایی.سرهنگ یوسف وند.سرهنگ محسن محمدی و…بوده .بیاییم تردش نکنیم و با حرفای بی اساس نرنجونیمش .بدرود

  • فاطیما می‌گه:

   شما حق دارید زمان آقای فرهادی را به یاد نداشته باشید چرا که خدمات ایشان با ۱۴ سال قبل برمیگردد که شهرداری نوراباد ۱۳۰ میلیون تومان ارآمد داشت و ایشان با این اوضاع در آمدی توانست به اندازه نصف کل عمر شهرداری برای ما مردم منطقه خدمات رسانی کنه از شما میخوام بیلان عملکرد شخص ایشان را که در روز ارائه برنامه هایش یک نسخه از آن را به هر کدام از اعضا شورا تحویل داده خواسته و مطالعه کنید و با مقایسه آن با گذشته و حال بپردازید و قضاوت با وجدان بیدارجنابعالی و امثال جنابعالی

  • نام شما... می‌گه:

   همه استان یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 16. نورابادي می‌گه:

  سلام خدمت تمامی دوستان و همشهریان
  بنده خودم یکی از گزینه های ( مثلاً ) اصلی شورا جهت تصدی پست شهرداری بودم
  به بنده گفتند برنامه هایت را بیاور و از آنها دفاع کن
  بنده نیز پس از ۱۲ روز تحقیق و بررسی برروی مسائل شهری با تاکید بر نورآباد و ضمن داشتن سابقه اجرایی حدود ۱۵ سال در مدیریت های مختلف ، مدرک مرتبط و بومی بودن ، برنامه خود را تهیه و پس از دفاع تحویل آقایان دادم
  با عنایت به آنکه تمامی اجزای برنامه مورد توجه اعضای محترم بود انتظار می رفت که نتیجه اعلام شده چیزی غیر از آنچه که اعلام شد باشد .
  علی ایحال ، تاسف بنده فقط و فقط به خاطر عوام فریبی و نمایش بازی کردن های اعضای محترم شورا می باشد .
  و الا ——- از ماست که برماست

 17. گودرز می‌گه:

  حتما شنیده ای داستان صداقت کریم خان زند را{ روزی مردی گریه کنان در حالی اشک از چشمانش جاری بود به نزد وکیل رفت و به تعریف وتمجید از پدر وکیل پرداخت وگفت من کوری مادر زاد بودم در خواب دیدم شخصی که خود را پدر وکیل الرعایا معرفی کرد دست خودرا بر روی چشمان وصورتم کشید ووقتی دیدگانم را باز کردم جهان تاریک را روشن دیدم کریم خان خشمگین شدوگفت مردک دروغگو و چاپلوس پدر من در گردنه بید سرخ دزدی میکرد سپس داروغه ای را صدا کرد ودستور داد چشمان این مرد چاپلوس را از حدقه درآورید. اطرافیان مانع این کار شدن . وکیل گفت کاش میتوانستم چشمانت را از حدقه درآورم} کاش به جای حرف کسانی که دلسوز شهر نیستند و فقط به منافع شخصی خود می اندیشند کمی واقع بین بودیم کدام یک از امور مربوط به شهرمان با استانداردهای شهرسازی متناسب است نحوه جمع آوری زباله سطح شهر تردد وتراکم جمعیت دریک خیابان انهم از روی ناچاری چون بیشتر مایحتاج زندگی مردم شهرمان بیشتر درخیابان {خیابان امام خمینی {ر}}سهل الوصول است دربیشتر شهرها میدان اصلی به عنوان نماد زیبایی محسوب میشود در ضلع غربی میدان اصلی شهرمان تعدادی وانت ونیسان مملو از میوه سبزیجات ووضعیت پیاده رو های شهر از چند سال پیش تغییری نکرده وضعیت خیابان انقلاب منتهی به بهشت زهرا در ایام پایانی هفته چه وضعیتی دارد اینها را میشود ساماندهی کرد .اعضای محترم شورا شک نداریم شما هم بیشتر دغدغه تان نجات شهر است ای کاش گزینه های متخصص متعهد را حذف نمیکردید .ما زیاران چشم یاری داشتیم

 18. صارمي می‌گه:

  با سلام خدمت تمامی خوانندگان ارجمند و سایت بسیار وزین سلام دلفان
  سه گزینه شهرداری هرکدام که به تصدی پست شهرداری برسند موفق نخواهند بود زیرا
  ۱- هیچ تجربه موفقی ندارند یا اصلاً تجربه مدیریت ندارند
  ۲- تعدادی از اعضای محترم با آنها موافق نبوده و به عنوان یک گزینه تحمیلی تلقی خواهند شد
  ۳- کارکردن در اداره پست یا مدیریت ادارات بسیار کوچکی مانند بنیاد مسکن و علمی کاربردی دلفان با شهرداری که دریایی از تجارب مختلف را طلب می کند بسیار متفاوت و غیرقابل قیاس است
  ۴- پرونده و سوابق هرکدام از سه عزیز یاد شده را که مرور می کنی سرشار از حرف و حدیث و اما و اگر است که نوید روزهای خوبی را در شهرداری نخواهد داد
  ۵- اگر سری به سایت ها ، هفته نامه ها یا صحبت های مردم کوچه و بازار بزنید مشاهده می کنید که همه نگران انتخاب شوار در بین این سه گزینه هستند چون هیچکدام را لایق شهرداری نمی دانند
  بنابراین ضمن یادآوری مفاد سوگند شما در روز تحلیف از سایر اعضای محترمی که همچنان بر روی مواضع خود هستند ( مانند آقایان نوربخش و ستای و خانم جلالوند) تقاضا داریم تا قبل از این اتفاق نامیمون جلوی آن را گرفته تا ان شا الله در فرصت مغتنم دیگری گزینه ای که توان دفاع از حقوق شهروندان بی پناه نورآباد را دارد انتخاب نمایید
  آزاد باشید و آزاده بیاندیشید

 19. rez می‌گه:

  جناب آقای صارمی صرف اینکه شما بگید هیچ تجربه موفقی ندارند نمیشه تجربه کسی رو رد کرد،و روال تعیین شهردار در همه ایران همینه عده ای از اعضا مخالف و عده ای موافقا پس این نظر شما هم درست نیست، برادر بزرگوار شاید شما از یکی از این عزیزان گله ای داشته باشی اینکه پرونده این سه عزیز حرف و حدیث داره کلی گوی هست و درست نیست در ثانی قرار نیست کسی از مریخ بیاد که شهردار بشه سوابق بعضی از عزیزان کفایت انجام این امر رو داره

  • مسلمان می‌گه:

   مرم شریف شهرستان نوراباد انتخابات شهردار مشخص شد که
   بجز اقای قبادی-خانم جلالوند-ستاری
   باقیمانده اعضادنبال منفعت وسود خودشان هستند ودقت را فدای مال وثروت کردند
   درود خدا بر خانم جلالوند-ستاری-قبادی همیشه در خاطره ها باقی میمانید

  • باران می‌گه:

   البته انتظار مردم از سیدنوربخش باتوجه به اینکه ایشان جزئ خانواده شهدا است بایستی بادقت انتخاب کند وتحت تاثیر حرف احمدی قرار نگیرد وبه دور از طایف وقبیله گرایی انتخاب میکرد
   همچنین باتوجه به شناختیکه از اقای محمدکرم فتحی میرفت متاسفانه ایشان هم در دام احمدیان گرفتار شد که جای تاسف عمیق است

 20. اریاواقعی می‌گه:

  باسلام خدمت کلیه مخاطبین سلام دلفان
  برادری که به اسم جعلی افرادکامنت گذاشتی،اخلاقااین حرکت شمادرست نیست لطفابااسم کسانی که باکاندیداهای محترم شهرداری نسبت دارندکامنت نگذاشته وشائبه تخریب راه نیندازید.خانواده میرزایی ضمن ردهرگونه تخریب علیه کاندیداهای محترم اذعان میداردکلیه کاندیداهامورداحترام بوده وبرای آنان آرزوی موفقیت دارد

 21. مجید می‌گه:

  ملا شدن چه اسان ادم شدن چه مشکل. با این مدرکتون کشتید ما را مدرک سواد نیست واقعا خودت رو کار بلد میدونی؟ واقعا تعهد داری؟

 22. دوستی می‌گه:

  جون هر چی مرده اهل استعفا مستعفانیستی.نری شهر خراب میشه.! ای وا خدا مرگم بده!!! اگه مردی استعفا بده. حالا من گفتم قضاوت با مردم فهیم دلفان جای حاج شهبازی خالیه

 23. شهروند می‌گه:

  وای به حال شهرنورآبادشهری که ……… وامثالهم شورای شهرآن شوندانتظارچه معجزه اب داریددیگه شهردارش چه شود…………..

 24. احمد می‌گه:

  آقای دکتر ستاری برادر عزیز توکه خودرا برنامه ریز شهری میدانی بایستی با برنامه ریزی ودرایت وتدبیر بااین قبیل کارهابرخورد کرد نه اینکه اگر نتوانستی کاری کنی به گفته جنابعالی استعفا بدهی وفرر رابرقرار ترجیح بدهی این را فقط مدرک و….نمی واهد بلکه تعهد،دلسوزی وتجربه وصدالبته دانش میخواهد برادر؟

 25. رضاصحراگرد می‌گه:

  سلام درورد اقای ستاری خسته نباشید

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار