سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13619
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۴۵۰ روستای لرستان با کمبود آب مواجه هستند
Print This Post

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: در حال حاضر ۴۵۰ روستای استان به علت نبود اعتبار و عدم اجرای طرح های آبرسانی با کمبود آب آشامیدنی سالم و بهداشتی مواجه هستند.

به گزارش سلام دلفان به نقل روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، ˈعلیرضا کاکاوندˈ افزود: برای رفع مشکل این تعداد روستای استان به اعتبارات زیادی نیاز است که تامین ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار می تواند مشکلات روستاییان لرستان در راستای تامین آب آشامیدنی سالم را حل کند.

وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ هزار نفر در این روستاها ساکن هستند، اظهار داشت: جهت تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی مردم اکنون ۴۱۰ پروژه نیمه تمام در استان در دست اجرا است که به علت نبود اعتبار این طرح های آبرسانی نیز تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبار مشکلات دیگری برای ارائه خدمت مطلوب به مردم را به وجود آورده است، تصریح کرد: اکنون ۳۰ درصد از شبکه های آبرسانی لرستان نیازمند بازسازی و اصلاح است که می بایست در این زمینه چاره ای اساسی اندیشیده شود.

کاکاوند افزود: در مجموع هفت هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه آبرسانی روستایی در استان وجود دارد که دو هزار و ۲۵۰ کیلومتر آن نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با اشاره به اینکه میزان پرتی آب استان ۲۸ درصد است، گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز شاهد رفع مشکلات روستاهای استان در بخش آب خواهیم بود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار